Pārbaudes mači – bez pārsteigumiem

Gatavojoties gaidāmajam pasaules čempionātam Kanādā, Eiropas nacionālās izlases sākušas liet sviedrus arī pārbaudes spēlēs. Pirmie pārbaudes mači aizritējuši mierīgā gultnē – bez „skaļiem rezultātiem”.

Vieni no pirmajiem nacionālās formas pielaikojuši skandināvi. Zviedri divas reizes tikās ar Latvijas U-18 hokejistu pāri darītāju tautiešiem kaimiņiem norvēģiem.

Abos mačos vismaz rezultāta izteiksmē pārliecinoši labāki izrādījās Zviedrijas hokejisti. Vispirms ar 3:1 zviedri uzvarēja savā laukumā, bet izbraukumā Insbrukā vikingi tika apspēlēti ar 5:1. Iespējams, gaidāmajā pasaules čempionātā Kanādā Latvijas izlasei pēc pirmās kārtas spēlēm būs nūjas jākrusto ar Norvēģiju.

Ar četriem rezultativitātes punktiem (2+2) rezultatīvākais šajos mačos bija 20. gadus vecais zviedrs Djurgadenietis Patriks Hornkvists. Savukārt viņa maiņas partnera un Frolunda uzbrucēja Karla Fabriciusa kontā divi vārti (2+0).

Šajās dienās (spēlēs) viegli nav klājies baltkrieviem. Pēc divām aizvadītām cīņām Čehijā slāvi mājup atveda visai bēdīgu statistiku – divās spēlēs norītas 14 ripas, bet iemestas trīs. Pieticīgi.

Pirmajā spēlē čehi uzvarēja ar 7:2, bet otrajā – ar 7:1.

Prāgas Sparta uzbrucēja Tomasa Netika kontā trīs punkti (2+1), bet Baltkrievu rindās rezultatīvākais bija Žlobinas Metallurgs Sergejs Kukuškins ar vārtiem un rezultatīvu piespēli (1+1).

Arī Austrijas un Dānijas abos dueļos uzvarētājs bija tikai viens – laukuma saimnieki austrieši. Kaut gan pēc spēku samēriem austriešu un dāņu hokeja saimniecības ir vienā maisā liekamas, divu spēļu summā dāņi tika nomizoti ar 8:1. Pirmajā spēlē Austrija uzvarēja ar 5:1, otrajā cīņa dāņi jau tika atstāti uz nulles – 3:0.

21 gadu vecais Austrijas kluba EC Heraklith SV Villach uzbrucējs Tomas Rafls izcēlās ar divām iemestām ripām (2+0).

Protams, visiem šiem minētajiem rezultātiem ir tikai simboliska nozīme. Atslēgvārdi – treniņi, komplektācija, sastāvs un nogurums…

Tikmēr kļuvis skaidrs, ka Kanādas izlasi piekritis vadīt Nacionālās Hokeja līgas kluba „Blue Jackets” galvenais treneris Kens Hitčkoks. „Jā!” vārdu kļavas lapām devis arī uzbrucējs Riks Nešs. Savukārt Vašingtonas “Capitals” krievu trio – Aleksandrs Ovečkins, Aleksandrs Sjomins un Sergejs Fjodorovs – apsolījuši palīdzēt Krievijas izlasei pasaules čempionātā.

Pārbaudes spēļu rezultāti:

 • Norvēģija – Zviedrija 1:5
 • Austrija – Dānija 3:0
 • Norvēģija – Zviedrija 1:3
 • Austrija – Dānija 5:1
 • Čehija – Baltkrievija 7:1
 • Čehija – Baltkrievija 7:2
 • Latvija – Somija 1:2.

5 komentāri šim rakstam

 1. arnis Saka:

  ar ko mums pārbaudes spēles vēl ?

 2. balderis Saka:

  VÄ“lu veiksmi jaunajam portālam! Vai kaut kas zināms par SlovÄ“nijas izlases gatavoÅanos, kad viņiem pievienojas (un vai pievienojas) Kopitars?

 3. BMW Saka:

  –> arnis

  14. aprīlī Dānija (Arēnā Rīga),
  17. aprīlī Slovākija (izbraukumā),
  19. aprīlī Dānija (izbraukumā)
  24. aprīlī Zviedrija (izbraukumā),
  25. aprÄ«lÄ« mÅ«su izlase izlido uz Kanādu un tur pirms PČ spÄ“lÄ“s vÄ“l ar Baltkrieviem.

 4. Sanda Saka:

  paldies BMW, man tieÅi arÄ« interesÄ“ja ÅÄ« informācija

 5. spALky Saka:

  spelres laiki un tv kanali tiks zinami? cikos sodien spele ar slovakiju?

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites