Kategorijas | Emuāri

Atslēgas vārdi: , ,

Znaroks par iekšlietu ministru!

Labdien lasītāj!

Kamēr maķenīt pierimušas kaislības ap Latvijas izlasi, kas devusies uz Slovākiju, lai šodien pārbaudītu spēkus pret prasmīgākajiem slovāku ripas dzenātājiem, tikmēr saulītē atkal izniris „Dinamo” vārds — kaut gan patiesībā notikumu virpulis savā centrā nomaskējis… Oļegu Znaroku.

Lai arī Znaroka kungs vēl pirms pāris nedēļām pēc Latvijas un Somijas spēles preses konferencē žurnālistiem gar acīm demonstratīvi žvidzināja ne-pa-raks-tī-to līgumu ar Krievijas Iekšlietu ministrijas (MVD) hokeja klubu, vakar MVD hokeja komandas mājas lapā www.hcmvd.ru parādījās informācija, ka Znaroks visiem MVD hokejistiem izsūtījis… Individuālo treniņplānu nākamajai sezonai. Uzriez iešāvās prātā pagājušā pavasara saruna ar hokeja apskatnieku Armandu Puči. Sarunas gaitā, pieskaroties Krievijas medijiem, šo rindu autora žurnālistikas skolotājs norādīja, ka mūsu kaimiņiem fantāzija darbojas labi — kādā arī Latvijā nopērkamā slāvu sporta laikrakstā publicētās pēcspēles intervijas visai bieži izskatoties izdomātas. Kaut gan toreiz vairāk runa bija par klišejismu, šoreiz ziņa par Znaroka līgumu ar MVD izskatās vairāk patiesa, nekā nepatiesa. Kāpēc?

Pirmkārt, vakar oficiāli kļuva zināms, ka Znaroks nav „Dinamo” potenciālo treneru kandidātu sarakstā. Atgādināšu, ka vēl pirms pāris nedēļām Znaroks medijos ar manāmu entuziasmu runāja par cerībām stūrēt „Dinamo”.

Otrkārt, ziņu ir publicējusi MVD mājas lapa, nevis kāds apšaubāms interneta portāls vai pieminētais slāvu laikraksts.

Treškārt, ziņa nav vis viens izkrāsosts pliks fakts, bet ziņa ar fundamentālām iezīmēm. Respektīvi, tiek rakstīts, ka Znaroks ne tikai ir panācis vienošanos ar MVD, bet jau izsūtījis treniņplānu (!!!) katram hokejistam, kas turklāt atšķirsies (!) no iepriekšējo gadu MVD gatavošanās grafikiem.

Ceturtkārt, pats Oļegs Znaroks sporta portālā www.eSports.lv par faktu izteicies dziļi miglaini: „Šo informāciju [par līgumu ar MVD – K..Z.] nekomentēšu.” Domājams, taktiskais Znaroks šādu rīcības plānu izvēlējies, lai paglābtos no liekas mediju uzmanības. Un līdz ar to, lai lieks ažiotāžas vilnis nesašūpotu Latvijas izlases kuģi.

Piektkārt, tā kā „Dinamo” Znarokam (vai Znaroks „Dinamo”) iedeva vilka pasi, tad reāli Znarokam palika divi darba piedāvājumi: Samsung premjerlīgā (no LSPA/Rīga) un Kontenetālajā līgā (no MVD). Tas būtu stipri dīvaini ne vien no finansiālā, bet arī profesionālā aspekta, ja Znaroks neietu trenera viltības slīpēt uz augstākā līmeni. Ar vienu piebildi – ja vien slepenībā darba dakšu Znarokam nepiedāvā Ņujorkas „Rangers”.

Vienīgais pretrunīgais punkts šajā visās stāstā ir tāds, ka vienošanās ir panākta principiāli, nevis rakstiski. Taču, zinot visas „Dinamo” batālijas, nez vai Krievijas Iekšlietu ministrijas hokeja klubs trīs nedēļas pa Rīgu ar zīmuli un līgumu skraidītu pakaļ Znarokam. Var taču piezvanīt!

Saulainu visiem dienu!

Ilustrācijas foto: Juris Zariņš, www.easyget.lv


2 komentāri šim rakstam

 1. TnT Saka:

  Man ÅÄ·iet – “Principiālā vienoÅanās” krievu valodā praktiski ir ekvivalents Latvijas tiesÄ«bu “nodoma lÄ«gums” vai arÄ« “priekÅlÄ«gums”, kur puses vienojas par nākotnÄ“ paredzamā lÄ«guma slÄ“gÅanu un ntoeikumiem. AttiecÄ«gi ja kāda to neslÄ“gs iespÄ“jams lÄ«gumsods utt utjp.

  Tā ka Znaroks nemelo. VienkārÅi nevÄ“las arÄ« pompozi paziņot – es nu tagad nedaudz domāÅu par MVD, kad viņam pārmetÄ«s, ka lai domā par izlasi.

 2. fanelis Saka:

  Ta lai viņÅ trennÄ“ kaut vai igauņus, galvenais, lai saliedÄ“ izlasi Åonakt un tur disciplÄ«nu :)!!! Un ažiotāža ap Dinamo vispār smieklÄ«ga. Viss uzreiz tiek politizÄ“ts un teātris pa gaisu! Nu kāda starpÄ«ba, kurÅ dos naudu, vai tas bÅ«s Gazprom, Ogres trikotāža vai kaut vai Ä€frikas banānu plantācijas!!! Galvenais, ka tiek hokejā investÄ“ts un cerams, ka tiks dota iespÄ“ja paÅmāju hokejistiem slÄ«pÄ“t prasmes augstākā lÄ«gā! Nesaprotu vienu- mÅ«su klubi pÄ“rk visādus tur papuasus no Ĩehijas un kur tur vÄ“l, kuri spÄ“lÄ“t nemāk, bet alga jāmaksā, bÅ«tu labāk savÄ“jiem iespÄ“ju devuÅi!!!

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites