Kategorijas | Emuāri, Jaunumi


Par Znaroka nevēlēšanos runāt latviski

Labvakar, hokejs.lv lasītāj!

Viens no mūsdienu pasaules vadošajiem iedvesmojošās literatūras autoriem filozofs Roberts Šarma rakstījis, ka augstākais intelekts ir nevis zināšanas, bet attiecību māksla. Pēc kāda mača, kas notika Sporta pilī, devos iepazīties ar Oļegu Znaroku, lai pierakstītu pēcspēles interviju. Lai gan pie Oļega vērsos ar cieņu, saņēmu atbildi: „Runā ar mani krieviski vai intervē citus.” Tolaik man bija 18 gadi un to dzirdēt nebija patīkami.

Vietā, kur es uzaugu, tuvējā apkaimē neviens nerunāja krieviski. Viens no kvalitatīvās žurnālistikas pamatlikumiem ir šāds: ja tevi met laukā pa durvīm, tad ir kāp atpakaļ iekšā pa logu — līdz esi ieguvis nepieciešamo informāciju. Citādāk nav iespējams kļūt par labu žurnālistiku. Tā kā man nebija lielas izvēles iespējas, centos arī runāt krieviski. Runāšana sanāca diezgan neveikla. Oļegs uz mani tā skatījās, it kā es viņa automobilim būtu noskrūvējis riteņus. Es gan vienkārši gribēju uzrakstīt labu reportāžu…

Atceros arī dienu, kad pirmoreiz Oļegam zvanīju. Kad biju jau stādījies priekšā, lpirmais jautājums sanāca mazliet lauzīts. Oļegs, pirms tam piekritis sniegt komentāru, pēkšņi iekliedzās, ka viņam nav laika un nometa klausuli. Žurnālistiem bieži tiek aizcirstas durvis degungalā, bet pēc šādas sarunas vispār neko negribējās rakstīt.

Vēsturē iegājis Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Kurta Lindstrēma citāts – „vecus suņus pareizi sēdēt vairs nepārmācīsi.” Par vīrieša klaju necieņu pret sievieti mutes brūķētājs, manuprāt, vienmēr pelnījis pa purnu. Taču laikam naivi gaidīt pārmaiņas no 44 gadus veca vīra, kurš skanot Latvijas himnai, kameras priekšā spļaudījies.

Lai gan beidzot ir parādījies kāds, kurš reiz par visām reizēm par mutes palaišanu Znaroku ir gatavs saukt pie atbildības, tas šoreiz tiek darīts nelaikā. Valsts valodas centrs (VVC) varēja pagaidīt pasaules čempionāta beigas, nevis „piecas minūtes” pirms čempionāta starta liet darvu ilgi gaidīto hokeja svētku medus mucā.

Nav jau arī tāda brēka, kādu ceļ Latvijas Hokeja federācija – neba tik slīpētam krievam saceltā „ažiotāža” radīs satraukumu, kas varētu kaut minimāli ietekmēt Latvijas izlases rezultātus gaidāmajā pasaules čempionātā.

Nav saprātīgi no VVC puses publiskajā telpā nāk klajā ar šādiem paziņojumiem — ar mēnesi uz priekšu nospraustu datumu. Un potenciālais 250 latu sods nu jau Krievijas maizē kožošajam Znarokam ir tas pats, kas vidējam Latvijas pilsonim ķemertiņā pa labi noliktais rullis.

Katrā ziņā es Oļegam Znarokam vēlu tikai visu to labāko un cienu viņu par to, ko viņš ir darījis Latvijas hokeja labā:

 • Par to, ka 1996. gada pasaules čempionātā Eindhovenā spēlē pret Šveici Znaroks iemeta ripu, kas Latvijas hokeju pacēla vēl nebijušos augstumos — A grupā;
 • Par to, ka Znaroks ne tikai guvis Latvijas izlases pirmos vairākuma vārtus čempionātos un bijis ilggadējs izlases kapteinis un viņam pieder Latvijas izlases viena čempionāta rezultativitātes rekords. Jā -pirms desmit gadiem Turku un Tamperē Znaroks astoņās spēlēs guva trīs vārtus un izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles(3+7). Nākamajos čempionātos neviens nav pietuvojies šiem skaitļiem. Izņemot pašu Znaroku, kurš pēc gada Šveicē sešās spēlēs nopelnīja astoņus punktus (5+3);
 • Par to, ka 2005. gadā Znaroks pirmais ieveda Latvijas U-20 izlasi elites grupā;
 • Par to, ka viņš nostiprinājis vairāku jauno hokejistu meistarību, strādājot ar Rīga-20 un ar LSPA/Rīga komandu, un stūrē Latvijas nacionālo hokeja izlasi;

Ieteiktu šos faktus paturēt arī prātā daļai Latvijas portālu anonīmajiem komentētājiem.

Veiksmi pasaules čempionātā Oļegam Znarokam un Latvijas izlasei!


45 komentāri šim rakstam

 1. Edijs Saka:

  Tas, ka Oļegs Znaroks nerunā Latvisiki tas ir liels mÄ«nuss, bet ja viņam par to nav kauna, tad arÄ« nebÅ«s! Es tikai nesaprotu vienu, kā cilvÄ“ks dzÄ«vojot Latvijā, jau 20gadus vai pat vairāk, nevar iemācities LatvieÅu valodu, kaut vai tik daudz, lai spÄ“tu saprast, ko žurnālists (Latviski) viņam jautā?! WC, manuprāt, nedaudz pārcentās, jo vai tad tieÅam nevarÄ“ja pagaidÄ«t, kad beigsies PČH? Lai gan Znarokam ir liela pieredze un rekordi Latvijas Hokejā, es domāju, ka viņam vajadzÄ“ta kā trenerim radÄ«t priekÅzÄ«mi citiem LatvieÅu hokejistiem un tomÄ“r iemācities, ja ne LatvieÅa valodu, tad vismaz LatvieÅa Himnu!!! NovÄ“lu Znarokam labus panākumus Hokejā ar Latvijas Hokeja Izlasi un labāku izpratni pret Žurnālistiem, tadēļ ka Žurnālisti spÄ“j cilvÄ“ku celt “Debesis” vai tieÅi pretÄ“ji vilkt “lejā no kalna”!

 2. skatitajs Saka:

  Raksts ir tiesham loti labs un paties…

 3. kasagrande Saka:

  1996.gadā Eindhovenā viņÅ to golu ielika Å veicei, bet raksts labs:)

 4. kasagrande Saka:

  es tomÄ“r nesaprotu Åito teikumu:)
  “spÄ“lÄ“ pret Å veici par zobiem un nagiem iemesta ripu Slovākiem”

 5. Smersh Saka:

  “Maza” kļūdiņa.Kāds “žurnālists”-tāda atbilde.

 6. R Saka:

  Vajag tikai arÄ« atcerÄ“ties, ka nejau dēļ Latvijas vai cieņas pret mums Znaroks gāja laukumā un cÄ«nÄ«jās zem mÅ«su karoga, bet gan tāpÄ“c, ka tas bija finansiāli izdevÄ«gi. Tas ka par to varÄ“ja saņemt kārtÄ«gas prÄ“mijas un labākus lÄ«gumus nākoÅajam gadam. Un nejau arÄ« viņÅ viens ir daudz darÄ«jis, to paÅu var teikt par daudziem citiem spÄ“lÄ“tājiem.

  Atmiņā nāk G.Šļūkas karikatÅ«ra, kur attÄ“lots kaļužņijs un kāds ierÄ“dnis, kurÅ mÄ“Ä£ina viņam pasniegt trÄ«s-zvaigžņu ordeni, bet kaļužņijs tam spļauj virsÅ«.
  ArÄ« tagad, mÄ“s Znaroku saucam par varoni, par hokeja meistaru, bet pretÄ« saņemam ņirgāÅanos.

  domāju par tiem mirkļiem ko viņÅ ir atdevis laukumā viņÅ ir saņēmis pienācÄ«gu fanu atbalstu un arÄ« naudas prÄ“mijas.

 7. Smersh Saka:

  Nu ja,”beÅenaja nauda”!

 8. Gachaans Saka:

  nevajag suudus ar putraimiem jaukt, kam nepatiik kautkas un gribaas izteikties par politiku, ejiet uz kautkaadu politika.lv vai velnsazinkurieni, bet sheit ir sporta portaals

 9. Kosty Saka:

  Nu tā ir vienkārÅi necieņa pret Latviju un latvieÅiem, ārzemnieki kas 1-2gadus dzÄ«vo lv jau saprot un pa runā Latviski. Ja viņÅ nebÅ«tu dzÄ«vojis lv tad tam nebÅ«tu nozÄ«mes, bet nu 20 gadi.. ir laiks, varbÅ«t pie vainas tas, ka agrāk hokejisti speleja bez Ä·iverÄ“m…

 10. Karliss Saka:

  Labs raksts, pÄ“c kura var spriest ka Åis nav pirmais viņa Åāda veida izgājiens. Laikam viņam uzradusies sajÅ«ta ka neviens neko viņam nevar izdarÄ«t, kas lielā mÄ“rā arÄ« ir taisnÄ«ba, bet Åādi rÄ«koties Ä«sti nevar.

 11. fanelis Saka:

  Znaroks kā jau traktorists, ko no tāda nožēlojama var gribÄ“t!!! Lai arÄ« pats nekāds “tÄ«rais” latvietis neesmu, bet- var necienÄ«t valdÄ«bu tur vÄ“l kaut ko, bet krāas, kuras pārstāvi ir jāciena! Valoda? Katram inteliÄ£entam bÅ«tu kaut par 1 valodu jāzin vairāk, arÄ« cilvÄ“kam, kuru 10 vārdÄ«gu teikumu sastāda 5-6 lamuvārdi!!!
  Štrunts par treneriem, bet gods tiem, kuri cīnās un spēlē no sirds!!!

 12. Edgars Saka:

  Varu piekrist katram vārdam paldies dievam vismaz Åeit nav vÄ“l ievazājusies esporta tīņu publika, kas visas ÅÄ«s izdarÄ«bas uzskata par normu.

 13. Džohars Dudajevs Saka:

  BÅ«sim reāli Znaroxa vienÄ«gā pozitÄ«vā rakstura Ä«paÅÄ«ba ir neatlaidÄ«ba. Ja ko ieņēmis galvā neliekas mierā kamÄ“r to nepanāk, vai tas vienmÄ“r izdodas ir cits jautājums. Tiem kas sliekaini apgalvo (matulis) ka ZN kā spÄ“lÄ“tājs un treneris ir pilnÄ«gi dažādi cilvÄ“ki, vajadžetu saprast ka vÄ“lamā uzdoÅanu par esoÅo ir maldÄ«ga ne tikai apkārtÄ“jiem bet arÄ« sāpÄ«ga paÅam kad apjauÅ realitāti. Autors pareizi nosauc ZN par slÄ«pÄ“to krievu. Pievienojos vÄ“rtÄ“jumam ka mÅ«sdienu junioriem ir nepiecieÅams un noderÄ«gs Åāds stingra rakstura treneris, taĨu apÅaubu viņa prāta spÄ“jas A grupas lÄ«menÄ«. PagājuÅogad to labi redzÄ“jām. Turklāt taktisku cik noprotams VÄ«toliņÅ bÄ«da. TiklÄ«dz te LV parādÄ«sies kāds dzelzs KÄ«nenam vairāk lÄ«dzÄ«gs treneris tāds ZN vismaz izlases sakarā nevienam nebÅ«s vajadzÄ«gs. Vispār interesanti izlasÄ“ lielākā daļa spÄ“lÄ“tāju ir latvieÅi un cik atminos visi krievu džeki (par nedzÄ«vo nezinu) saprot latviski izņemot galveno traktoristu.

 14. kasagrande Saka:

  DroÅi vien, ka Znaroks nav nekāds Latvijas patriots, domāju, ka viņÅ gan kā sÄ“lÄ“tājs, gan tagad kā treneris cÄ«nās par sevi, komandu un rezultātu. Tas, ka viņÅ vÄ“las sevi apliecināt pÄ“c iespÄ“jas labāk, domāju katram ir skaidrs, bet spraucas uz āru tas Čeļabinskas raksturiņÅ. Ar to jau vajadzÄ“ja rÄ“Ä·ināties, ka tā bÅ«s – Znaroks nedziedās himnu, pat nerunās latviski, tāpÄ“c man neÅÄ·iet gluži pareizi tagad vilkt ārā Åos faktus un tieÅi tagad pirms Ĩempionāta par to baigi runāt un kritizÄ“t Znaroku. Man vairāk visa sistÄ“ma nepatÄ«k, ka treneris mums ir Znaroks, junioriem Maksis utt… tāda sistÄ“ma, ka vārāmies paÅi savā sulā un laikam nemaz negribam no tā izrauties.

 15. Rix Saka:

  Tuvāko 24h laikā sadarbÄ«bā mums bÅ«s speciāls piedāvājums Lielā hokeja cienÄ«tājiem, saistÄ«bā ar sporta derÄ«bām! Ja interesentu bÅ«s pietiekoÅi,visiem kas piedalÄ«sies sporta derÄ«bās tiks sarÄ«kots arÄ« pokera freerolls! Pokera cienÄ«tājiem bÅ«s speciāls RakeBack piedāvājums! Sekojiet jaunumiem mÅ«su saitā! http://www.partypokerclub.com/epokerforums/

 16. Edijs Saka:

  Em, Rix, kads sakars Åim rakstam ar Pokeru??? Daunis…

 17. Arnis Saka:

  Kādas problÄ“mas? Krievu nost un lai strāda latvietis… .

 18. Arnis Saka:

  Tr.Kristaps Zaļkalns – “DERIGS” !!!

 19. kasagrande Saka:

  Arni,
  ko nozÄ«mÄ“ latvietis? CilvÄ“ks, kas māk latviski? Latvietis pÄ“c tautÄ«bas? Un cik mums ir tādi treneri latvieÅi, kas varÄ“tu trenÄ“t Latvijas izlasi? Viens, un tas pats lielāko daļu savas trenera karjeras ir jaunieÅus un bÄ“rnus trenÄ“jis. Nevjag nekādu latvieti, vajag profesionālu treneri, kurÅ labi pilda savus pienākumus un izturas ar cieņu pret Latviju.

 20. briinums Saka:

  Domaaju, ja Znaroks pateiktu puishiem dazhus vaardus latviski, tad tas vinjiem dotu lielu paceelumu!

 21. Alex Saka:

  Tu visu melo!
  Iebkura darba Latvijaa,
  Prasa zinot abas valodas!
  Macies un nerauda.
  Un nevajag dirst uz museju slaveno hokkeistu!
  Znaroks ir varonis musejo laika!
  Un kas esi tu stulbais?
  Kas tu izdara preksh musu Hokeju vai valstiem?

 22. Artur747 Saka:

  чŠøŃ‚Š°Ńˇ ŠŗŠ¾Š¼Š¼ŠµŠ½Ń‚Ń‹ Šø Š²ŃŃ‘ ьŠ¾Š»ŃŒŃˆŠµ ŠæŠ¾Š½ŠøŠ¼Š°Ńˇ, чтŠ¾ Š² стрŠ°Š½Šµ чтŠ¾-Ń‚Š¾ Š½Šµ Ń‚Š°Šŗ :( Š¾Ń‡ŠµŠ½ŃŒ Š¶Š°Š»ŃŒ Š»ŃˇŠ´ŠµŠ¹, ŠŗŠ¾Ń‚Š¾Ń€Ń‹Šµ Š²ŠµŠ·Š´Šµ Šø Š²Š¾ Š²ŃŃ‘Š¼ Šøщут ŠæŠ¾Š»ŠøŃ‚ŠøŠŗу. Š¯ŠµŃƒŠ¶ŠµŠ»Šø Š²Ń‹ Š´ŃƒŠ¼Š°ŠµŃ‚Šµ, чтŠ¾ ŠŗŠ¾Š³Š´Š° Š—Š½Š°Ń€Š¾Šŗ Š·Š°Š±ŠøŠ²Š°Š» ŠØŠ²ŠµŠ¹Ń†Š°Ń€Ń†Š°Š¼ Šø ŠæŃ€Š°ŠŗŃ‚ŠøчŠµŃŠŗŠø Š·Š°Š²ŠµŃ€ŃˆŠ°Š» ŠŗŠ°Ń€ŃŒŠµŃ€Ńƒ, Š¾Š½ Š´ŃƒŠ¼Š°Š» Š¾ ŠŗŠ¾Š½Ń‚Ń€Š°ŠŗŃ‚Š°Ń… ŠøŠ»Šø Š´ŠµŠ½ŃŒŠ³Š°Ń… :D Ń‚ŠµŠ¼ Š±Š¾Š»ŠµŠµ Š² Ń‚Š¾ Š²Ń€ŠµŠ¼Ń¸ :)

  Lasu komentus un aizvien vairak saprotu, ka valsti kkas nav ta :( man loti zel tos cilvekus, kuri visur mekle politiku. Vai tad jus domaiet, ka Znaroks iemetot Sveiciesiem un starp citu gandriz jau beidza karjeru, domaja par kontraktiem vai naudu? :D It seviski tos laikos :)

 23. Jevgenij Saka:

  Da Vi rebjata erundu polnuju piwete…Po4emu Lindstrema nezastavljali po-latiwski govoritj??? A???

  Slabo navernoe???!!!A na normaljnogo russkogo, kotorij sdelal dlja latvijskogo xokkeja 4utj li ne boljwe vsex vmeste vzjatix latiwej, gonite…

  P.S.Znarok molodec, no na dannij moment v sbornoj igratj nekomu!!!

 24. R Saka:

  JÅ«s tur krieviski rakstoÅie, pasakat, kad Znaroks kaut ko ir darÄ«jis valsts labā neviss savā? :) tas visiem bija skaidrs, ka hokejistiem, kas blandÄ«jās pa eiropu, PČ bija vajadzÄ«gs. Tā bija lieliska iespÄ“ja uzspÄ“lÄ“t ar vadoÅajiem pasaules hokejistiem, veiksmes gadÄ«jumā iekost tiem un tādejādi tikt pie lielāka lÄ«guma. Atrodien LTV arhÄ«vos un paklausaties reportāžas. Tur katram otrajam nebija lÄ«guma, visi gaidÄ«ja PČ beigas, lai parakstÄ«tu tos. VÄ“l tagad atceros, kā ausÄ«s skanÄ“ja: Panteļējevam nav lÄ«gums, tāpÄ“c viņÅ Åogad ļoti cenÅās. + jāatceras par Kiras solÄ«tajām prÄ“mijām.
  JābÅ«t reāliem, nevar no naturalizÄ“tiem latvieÅiem prasÄ«t patriotismu. Protams liels paldies viņiem par to ko viņi ir paveikuÅi, bet tas nenozÄ«mÄ“, ka viņi var atļauties publiski ņirgāties.

 25. acmE Saka:

  man te tada probleminja :( varbuut kads zin kadu saiti kur var novilkt dziesmas par hokeju latvieshu valoda ? buutu pateiiigs
  rakstat uz epastu

 26. Džohars Dudajevs Saka:

  BÅ«sim reāli diskusija ir nevis par znaroka latvieÅu valodas nezināÅanu, bet par viņa necieņas izrādÄ«Åanu pret latvieÅiem. AtgādināÅu preses konferencÄ“ viņÅ hansabankas pārstāvei norādÄ«ja lai ja viņam ko prasa lai prasa valodā, kuru viņÅ saprot. Ja viņÅ tai vietā bÅ«tu pateicis atvainojiet vai es nesaprotu lÅ«dzu iztulkojiet man to krieviski, nekādas problÄ“mas nebÅ«tu. Bet znarokam pierÄ«te tam par Åauru. Nu tad lai nebrÄ«nās par reakciju. VienmÄ“r esmu jutis lÄ«dz mÅ«sÄ“jiem, bet ÅobrÄ«d vÄ“los lai mÅ«sÄ“jie paliek 11-tajā vietā jo citādi no ÅÄ«s personas netiksim vaļā! Stulbi protams.

 27. eriks Saka:

  leeta aziotaaaza taa visa ir!vecis reaaali izdariija jo vareeja laukumaa un pat vairaaak- vecais labais DINAMO!!!Lai tad valodas komisijas vadiitaaajs vada izlasi- ja nava ko dariit tad lai seez visi maajaaas- reals cilveeek dara profesionaaali- straaadaaa- vins ir izdariijis vairaaak nekaa komisiju paarstaaavji- AAAAAAAAAAA Grupa-mudaku banda sazveereeejusies pret Znaroku? kur vinji bija kad bija jaaspeeeleee- alu dzeera??? kauns par latviesiem kas nenoveerteee Olegu par vinja ieguldiiijumu – nebuutu tur vinjs tajaa momentaaaa ar krievu valodaaa mesto -kas tad???

 28. Artur747 Saka:

  eriks, prieks par tevi, kauns par nacionalistiem. un starp citu, es atwkiriba no daziem, zinu 4 valodas, starp citu ari krievu un man nav kauns par to…

 29. Ineta Saka:

  Ziniet nau runa par tautibu, bet gan par profesinalitati.Musu “deputati” negrib ieguldit naudu sporta, bet rezultatus gaida .

 30. Ä’riks Saka:

  Lai vai ko viņÅ bÅ«tu ieguldÄ«jis, tas debÄ«lais krievs izrāda necieņu pret latvieÅiem, un tādu vÄ“l pa treneri galveno.
  Protams, krieviem krievi ir labākie un krievi izglāba latvieÅus no nāves briesmām 2.PK. LindstrÄ“ms nerunāja latviski, jo viņÅ ir zviedrs, viņÅ trenÄ“ja mÅ«su komandu, viņÅ nav Latvijā nodzÄ«vojis vairāk nekā 20 gadus. Esmu pārliecināts, ja bÅ«tu nodzÄ«vojis 5 gadus, tad viņÅ runātu kaut cik labi latviski.
  Bet ko var gribÄ“t – Federācijas prezidents ir kaut kāds krievu žīds.

 31. za Saka:

  Sarauj Lavija!

 32. Edgars Saka:

  http://www.youtube.com/watch?v=Ky5oeccNPzI

 33. Edgars Saka:

  http://www.youtube.com/watch?v=scxIH5AcTrA&feature=related

 34. Edgars Saka:

  http://www.youtube.com/watch?v=1S1UFPdhs_U&NR=1

 35. Snufkin Saka:

  eu, vai tad jūs piemirsat ka Znaroks ir Vācijas pilsonis!?

 36. Tiesnesis Saka:

  Jums nav kauns,ko?Jus varat Znaroka vieta kaut ko vairak izdarit?Man,teiksim,pie kajas,kura valoda runa un saprat musu izlases treneris,jo vinam JASTRADA AR MUSEIEM HOKEISTIEM,nevis jaruna ar meeslu no VVC!!!Vinam jatrene musu puisus un jauzvar visur ar musu izlasi!
  Jums svarigi,ka vins staveja,kad skaneja LR himna?Ja jus pamanijat,cehu treneris vispar SEDEJA pagaisgad!!!Kanadiesiem vienmer uzdirst uz himnu!Ne,nu tikai musejie un ASV (musu saimnieks) it ka dzied lidzi himnam….
  Tfuj,kauns par jums visiem…Jus visur redzat tikai politiku,nacionalismu un sliktu attiecibu (ka jums radas) pret jums!!!
  Sakiet paldies vienigam professionalam,kuram nav vienalga,kas bus ar musu izlasi!
  Par kropli Lipmanu vispar nevaru neko labu pateikt,jo vina del museiem pat vitaminus un med.preparatus NAV!Bet vinam ir lielisks dzips un vinam tocno uzdirst,cik ritdien maksas degviela!
  Ac,
  K.

 37. Aijux Saka:

  Buchas Zaļajam!!!! :)

 38. dzONI Saka:

  Nu 4uvacins vienkar6i nespej iemacities latvie6u valodu

 39. siicis Saka:

  Es pati esmu meginajusi iemacit kaut dazus vardus latviski savam labam krievu draugam(vins tiesam dzivo krievija)Un klausoties ka vins mokas-man vina wnk zel palika:)
  Bet Znarokam gan deretu Latviesu valodu pamacities,jo tomer trene LATVIJAS izlasi!!!!!!!!!!!

 40. ggg Saka:

  latvieshu himnu var latvieshi sev aanusaa iebaazt !

 41. kaka Saka:

  难ä»ē½®äæēš„ä½ˇä»·ē½‘ē»œå¹æå‘Šļ¼ļ¼ļ¼å¨³åˆ»č”ē³»QQļ¼š306478122吧ļ¼ę³Ø꘡:å¹æå‘Šć€‚

 42. karlis ozoliņÅ Saka:

  stulbā latvija piekāsas ar savu hokeja cempi stulbi tas ir hokejs sÅ«kiā saprātāt…….

 43. jancis Saka:

  Kamer Znaroks bus pie izlases vadiibas, tikmeer nekas spozs nav gaidams. varbut vins savaa laikaa ir bijis izcils hokejists, bet trenneris vins ir vaajsh. mums vajadzeetu taadu taktikji kaads ir shuplers!!!

 44. vetalj Saka:

  blin, nu latiwi vi i neponimajuwije…. jesli v sbornoj rassii po futbolu trener ne razgovarivajet po russki – 4to ???? oni 4empioni prowlogo goda:)
  kogda za LV igrali boljwe russkih – u latvii bili bolee lu4wije rezuljtati …

 45. es Saka:

  lai tak tas lohs znaroks wawcas uz savu jobano krieviju un tur sez un pie reizes lai panem parejos krievu maitas swe lidz

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites