Kategorijas | Ziņas


Karsums kaldina uzvaras, Sanhosē nepieciešams glābējs

hokejs.lv redaktors

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Šī nedēļa latviešiem Amerikas hokeja līgā aizritēja kā uz devītā viļņa – Mārtiņam Karusmam hat – trick, bet aizsargam Artūram Kuldam pirmie vārti play-off. Tikmēr Nacionālajā Hokeja līgā Sanhosē „Sharks” īstais laiks izsaukt ātro palīdzību.

Nacionālā hokeja līga (NHL)

Līdz šim Sanhosē „Sharks” iztiek bez Sanda Ozoliņa palīdzības. Taču jāteic: tik gludi viņiem nemaz nesokas. Ja Kalgari „Flames” barjera pirmajā play – off kārtā ar piepūstiem vaigiem (uzvara ar 4:3) tika pārvarēta, tad Dalasas „Stars” jau divās spēlēs uzvarējuši Sanhosē. Zaudējumi sērijas pirmajos mačos savās mājās (2:3 un 2:5) var likt „Sharks” treneriem izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību jeb Sandi Ozoliņu. Tieši tā nesenajā intervijā Sporta Avīzei sevi nodēvējis izcilais aizsargs: „Ja play-off būs baigie mēsli [pašreizējā situācija atbilst raksturojumam – aut.], tad mani izlaidīs laukumā kā atrās palīdzības mašīnu – lai riskēju.” Lai cik banāli tas arī neskanētu, bet – kas neriskē, tas nedzer šampanieti! Sērijā „Sharks” jau zaudē ar 0:2…

Amerikas hokeja līga (AHL)

Providensas „Bruins” un Mārtiņam Karsumam šīs sezonas play – off spēlēs vēl nav nācies izjust zaudējuma rūgtumu. Pirmajos divos divīzijas finālsērijas mačos lāči apspēlējuši Portlendas “Pirates” ar 4:0 un 7:1. Kā noprotams, „Bruins” sērijā pagaidām uzvar ar 2:0. Ja pirmajā komandu spēlē Karsums pie rezultativitātes punktiem netika, tad otrajā savu talantu uzbrucējs apliecināja par visiem 100%. Trīs vārti un mača spožākās zvaigznes tituls! Pēc aizvadītajām sešām play – off spēlēm Mārtiņam tikpat punktu (4+2), un viņa komanda braši soļo pretī Kaldera trofejai.

Savu golu AHL izslēgšanas mačos iemetis arī Čikāgas „Wolves” aizsargs Artūrs Kulda. Tas notika sērijas sestajā mačā, kurā čikāgieši pārspēja Milvoku „Admirals” ar 3:0. Sērijā „Wolves” triumfēja ar 4:2. Nākamajā kārtā, kas ir divīzijas fināls, vilkiem būs jāspēkojas ar Rokfordas „Ice Dogs”. Sezonas savstarpējās astoņās spēlēs „Wolves” un „Ice Dogs” uzvaras dalījuši uz pusēm – katrai pa četrām. Tas sola intriģējošas priekšdienas!

Garāko spēli AHL vēsturē nācies aizvadīt Filadelfijas „Phantoms”. Tiesa, joprojām bez Oskara Bārtuļa sastāvā. Lai noskaidrotu uzvarētāju „Phantoms” un Albani „River Rats” cīkstiņā bija nepieciešami pieci papildlaiki. Filadelfieši pa pretinieku vārtiem raidījuši 101 metienu! Zēni rāvušies melnās miesās, un pēc ilgas un garas svārstīšanās Laimes māte priekšroku devusi „Phantoms”, kuri triumfēja šajā (ne)beidzamajā stāstā ar 3:2. Nākamajā spēlē Albani revanšējās (1:0), un sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 3:3.

Starptautiskā hokeja līga (IHL)

Līgas finālā iekļuvusi un cīņu par Tērnera kausu turpina Sergeja Durdina Fortveinas „Komets”. Sērijas sestajā mačā fortveinieši apspēlēja Maskegonas „Fury” ar graujošo 5:1, sērijā uzvarot ar 4:2. Latviešu aizsargam pēdējā spēle rezultatīva piespēle. Pirmais finālsērijas mačs naktī uz piektdienu.


1 komentāri šim rakstam

  1. briinums Saka:

    pietruuks vins izlasei.. :(

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites