Kategorijas | Konkurss, Ziņas

Atslēgas vārdi:

Konkurss!!!

Hokejs.lv par godu visiem hokeja līdzjutējiem rīko konkursu – galvenā balva 100 Ls vērtībā – pārnēsājamais mūzikas atskaņotājs iPod Nano! Būs arī pārsteiguma balvas. Viss, kas Tev jāizdara, ir vai nu jāizveido fotostāsts par redzēto un piedzīvoto Halifaksā (ja esi tur pasaules čempionāta laikā bijis!) vai jāuzraksta stāsts par vienu no piedāvātajām tēmām un jāpievieno stāstam atbilstoša fotogrāfija (var arī vairākas).

1)Mēs, trakie hokeja fani, Halifaksā! (foto konkurss)

– foto konkurss visiem, kuri klātienē, Kanādā, vēros gaidāmo pasaules čempionātu. Veido savu fotostāstu par Kanādā redzēto, piedzīvoto, notikušo; sūti bildes no arēnas un uzņemtās interesantākās spēļu epizodes. Zaļā gaisma visām radošām izpausmēm!

2)Mans Halifaksas stāsts (rakstu darbu konkurss)

– aicinām rakstīt visus, kuri apmeklē pasaules čempionātu Kanādā. Kas tev patika Kanādā un ar ko tev Kanāda paliks atmiņā? Spilgtākās emocijas, trakākie atgadījumi, kuriozi, vērtējumi un pārdomas.

3)Kā es fanoju par Latvijas izlasi (rakstu darbu konkurss)

– ja esi apmeklējis iepriekšējos pasaules čempionātus, tad šī tēma ir kā radīta tev! Ar lielāko prieku gaidīsim arī rakstus par fanošanas piedzīvojumiem, tradīcijām un notikumiem, kas notikuši tepat Latvijā vai pie televizoriem, vai citviet šajā raibajā pasaulē.

4)Kad izaugšu liels, būšu Latvijas izlases kapteinis! (rakstu darbu konkurss)

– paši mazākie un ņiprākie, sasparojieties! Ja spēlē hokeju un sapņo par savu pirmo maču Latvijas izlasē, pastāsti, ko tu dari, lai piepildītu savu sapni. (piemēram: Kā un kur tu trenējies, cikos celies vai ej uz treniņiem, kā aizgādā smago somu līdz ledus laukumam. Cik nūjas pa sezonu nomaini un cik salauz? Kurš ir tavs mīļākais Latvijas izlases spēlētājs? Kāpēc viņš tavs mīļākais hokejists pasaulē? Ko tu esi mācījies no sava elka un Latvijas izlases? Un raksti vēl visu pārējo par savām hokejista gaitām.

Savu stāstu ar norādi “konkurss_stāsta_nosaukums” sūti uz redakcija@hokejs.lv. Konkurss notiek no 2. līdz 31.maijam. Konkursa uzvarētājus paziņosim 8.jūnijā portālā hokejs.lv.

Gan labākie foto stāsti, gan interesantākie raksti tiks publicēti portālā hokejs.lv.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites