Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi:

Iespējams, Latvijas izlasi pastiprinās Karsums

Kā intervijā Hokejs.lv apliecināja Mārtiņš Karsums, ja naktī no piektdienas uz sestdienu Amerikas Hokeja līgā zaudējumu piedzīvos viņa pārstāvētā Providensas „Bruins”, Karsums dosies uz Halifaksu palīgā Latvijas izlasei.

„Ja mēs šīs nedēļas nogalē zaudēsim vienu no divām spēlēm [„Bruins” play-off sērijā līdz uzvarām zaudē 2 – 3, K.Z.], tad es uzreiz došos uz Kanādu. Traumas man nekādas nav un es būtu 100% gatavs palīdzēt Latvijas izlasei,” sacīja 22 gadus vecais uzbrucējs Karsums.

Mārtiņš apstiprināja, ka kluba vadībai nebūtu iebildumu, ja viņš pēc sezonas beigšanās pievienotos Latvijas izlasei. „Tiesa, kamēr mēs ar Providensu cīnīsimies play-off, kluba vadība mani ātrāk prom nekur nelaidīs.”

Gadījumā, ja nākamajā spēlē Providensas „Bruins” zaudēs Portlendas „Pirates”, tad Providensai sezona būs beigusies un Karsums varēs palīdzēt Latvijas izlasei jau svētdien otrajā otrās kārtas spēlē ar Norvēģiju. Ja Providensa uzvarēs, tad Karsumam būs jāaizvada vēl viena spēle ar “Bruins” naktī no sestdienas uz svētdienu.

Patlaban play-off Karsums ir labākais „Bruins” vārtu guvējs un otrs rezultatīvākais komandas hokejists (6+3).

Pārpublicēšanas gadījumā atsauce un hipersaite uz rakstu obligāta.


9 komentāri šim rakstam

 1. kasagrande Saka:

  GribÄ“tos, lai Karsums tiek pÄ“c iespÄ“jas tālāk pleiofos un sevi parāda pÄ“c iespÄ“jas labāk, bet Karsuma spÄ“lÄ“Åana PČ arÄ« bÅ«tu nopietns pastiprinājums izlasei.

 2. Edgars Saka:

  kasagrande
  vienosimies par vidusceļu :) 6. sÄ“rijas spÄ“le Providensas ā€˛Bruinsā€¯ – Portlendas ā€˛Piratesā€¯ 3:4 (Karsums 3+0)

 3. kasagrande Saka:

  labi:)

 4. Muk Saka:

  Vienigajs kas neiet prata, kur var Martinu pielikt klat … :/

 5. Deto Saka:

  Nu loÄ£iskākais jau bÅ«tu tā paÅa Mocika vietā, kopā ar Vasiļjevu un Å…iživiju, Åai maiņai tieÅi pietrÅ«kst labs izpildÄ«tājs.

 6. Muk Saka:

  Martins ir labais Mocik kreisajs…
  Vispar man liekas ka varetu pabidit Shiru uz centru, vinam laba pieredze, un tad Fruktu Berzina vieta. bet riskanti protams butu ja ta … :)

 7. krisa Saka:

  Providensa ārā tad tik jāpērk biļete uz Kanādu. Ja maz komandā vēl ir vieta.

 8. martins Saka:

  Varētu ar ivānānu.un mēģināt veidot tādu,kā triecienmaiņu:)

 9. kobe Saka:

  tas butu pat labakais

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites