Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Izmaiņas Latvijas klubu treneru korpusos

hokejs.lv redaktors

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pie jauniem treneriem, visticamāk, tiks pagājušā gada Latvijas hokeja čempionāta 2. un 3. vietas ieguvēji „ASK/Ogre” un „Rīga2000”. Ogres klubu vadīs Leonīds Beresņevs, bet rīdziniekus, iespējams, – Haralds Vasiļjevs.

Par Latvijas vicečempionu „ASK/Ogre” galveno treneri iecelts Leonīds Beresņevs, kurš pagājušajā sezonā trenēja Tartu „Big Diamonds”, ziņo eurohockey.net. Iepriekš treneris vadījis gan Latvijas klubus (“Juniors/Essamika”, “Rīga 2000”, “Liepājas Metalurgs”), gan Krievijas Superlīgas vienību Habarovskas „Amur”. Uz Ogri no „dimantiem” Berseņevs paņēmis līdz trīs hokejistus – Iļju Iļjinu, Kirilu Kolpakovu un Alekseju Sibircevu.

Beresņevs Latvijas hokeja izlasi vadījis laika posmos no 1996. līdz 1999., kā arī no 2004. līdz 2005. gadam. Viņa vadībā Latvijas izlase izcīnīja vietu pasaules hokeja elites sabiedrībā A grupā.

Savukārt „Rīga2000” galvenais treneris, visticamāk, būs Haralds Vasiļjevs, bet viņa palīgs – bijušais komandas aizsargs Ronalds Ozoliņš, kurš nu jau arī ieguvis trenera licenci.

„Pagaidām ir mutiska vienošanās, bet Haraldam aizsūtīts līgums, tā kā domāju, ka tuvākajā laikā tas tiks parakstīts,” pastāstīja bijušais kluba „Rīga2000” galvenais treneris un tagadējais Rīgas „Dinamo” ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs. „Junioru pasaules čempionāta laikā apspriedām iespējamās kandidatūras un izlēmām, ka varētu piedāvāt šo amatu Haraldam.”

„No Haralda var daudz ko mācīties,” uz Ronalda Ozoliņa nākamā darbaudzinātāja pieredzi norāda N. Sējējs.

Pieredzējušais treneris laikā no1999. līdz 2001. gadam vadījis Latvijas hokeja izlasi. Ar H. Vasiļjevu galvenā trenera amatā valstsvienība 2000. gadā Sanktpēterburgā izcīnīja vēsturisko uzvaru pār Krievijas izlasi ar 3:2. Tiesa, nākamā gada turnīrā Latvijas izlase ierindojās vien 13. vietā, bet Vasiļjevam amats bija jāatstāj.

Šopavasar H. Vasiļjevs bija galvenā trenera Vjačeslava Nazarova palīgs Latvijas U-18 izlasē.


15 komentāri šim rakstam

 1. kasagrande Saka:

  Domāju, ka tas ir ieguvums abiem klubiem. Bez tam feodorovs apgalvo, ka igauņi ir paņemti tikai uz pārbaudes laiku. Tāpat Feodorovs saka, ka ar sastāva komplektāciju ASK/Ogre vÄ“l nenodarbojas, jo nav skaidrs, kur klubs spÄ“lÄ“s – vai tas bÅ«s kopā ar baltkrieviem vai tikai LAČ.

  P.S.
  IzmantoÅu izdevÄ«bu vÄ“lreiz pateikt, ka RÄ«gas Dinamo vÄ“l nav noslÄ“gts neviens lÄ«gums ar spÄ“lÄ“tāju, nav savākti nepiecieÅamie 10 ļimoni algām, nav trenera un nav informācijas, ka bÅ«tu noslÄ“gts lÄ«gums ar Arena Riga par mājas spēļu aizvadÄ«Åanu.

 2. als Saka:

  Da ko tu par to RÄ«gas Dinamo tā satraucies?! Gan jau viss bÅ«s un notiksies… ;) Toties eSportā gan Tavā lauciņā tika mesti “akmeņi” par cik par Beresņeva pievienoÅanos ASK “tauta” neuzzināja no Tevis… tā teikt:” neesi uzdevumu augstumos…” :D

 3. kasagrande Saka:

  als, es vienu dienu, esot pie pilnas sapraÅanas, nomainÄ«ju sev esportā paroli un garu simbolu virkni, kuru nemaz necentos iegaumÄ“t. Tā teikt – apnika spamot, tagad lasu, citreiz nožēloju, ka vairs nevaru tur komentÄ“t, bet kopumā ir ok:)

 4. Hmm Saka:

  Gribeetos vairaak zinaat par LAČ aktualitaateem … cerams, ka ASK beidzot visiem paraadiis!!! :)

 5. huy Saka:

  kasagrande
  Un kā ir, kaulus nelauž bez spamoÅanas? esportā neesi, hockey.lv tāds sprāgoņa vien tik ir…laikam jau bik lauž ja jau te ienāc ko uzrakstÄ«t.
  par Ogri – dzirdÄ“ju ka daži nemaz netaisās pie Berjas spÄ“lÄ“t ar ja piedāvās, konkrÄ“ti kuri nezinu, vienÄ«gi Brahmani pieminÄ“ja. bet tas tādā baumu lÄ«menÄ«.

 6. kasagrande Saka:

  huy
  Lauž kaulus, bet toties darbā var daudz vairāk izdarÄ«t:) Par tām baumām neko nezinu, bet negribÄ“tos, lai brahmanis iet prom, viņÅ tāds ogres mÄ«lulis tomÄ“r:)

 7. huy Saka:

  kasagrande
  Nu es jau teicu tās ir baumas, lai gan nav dūmu bez uguns

 8. als Saka:

  >Kasagrande
  Bez Tevis tur kaut kā… tukÅāk… ;) Brahmanis un Ogres mÄ«lulis…? :D Atliek vien vÄ“l 2007. gada LAČ finālu atcerÄ“ties… :D

 9. huy Saka:

  als
  Nu ja ka tev jau toĨ tukÅāk – nav ko apcelt attiecÄ«bā uz lokālpatriotismu :D

 10. kasagrande Saka:

  als
  Protams, ka Brahmanis ir mÄ«lulis, jau kopÅ 2003.gada:) Un tas gols, ko viņÅ ielika pirmajā pusfinālā pret RÄ«gu Åogad bija toĨ tāds pats, kādu KovaļĨuks finālā izÅÄ·iroÅo ielika, tikai Brahmanis priecājās vÄ“l vairāk un cimdus meta hallÄ“ lÄ«dz paÅiem griestiem:)

 11. als Saka:

  >huy
  Nu tik traki jau nebija… ;) Tu mani tagad biÅ dÄ“monizÄ“… :D

 12. als Saka:

  >kasagrande
  Nu Tu arÄ« salÄ«dzināju pim..i ar prikstu… piedo atvaino par salÄ«dzinājumu… :D

 13. kasagrande Saka:

  als,
  Man liekas, ka Tu joprojām neesi mainÄ«jies – nesaproti, ko raksti:)

 14. als Saka:

  A kuru vietu Tu nesaprati..? :) pie “salÄ«dzinājU” u vietā i vajadzÄ“ja (ātrrakstÄ«bas kļūda)…. Tu tak nedomā, ka Edijs ir = ar Kovi…?! :) Okeāns (gan tieÅā gan pÄ“rnestā nozÄ«mÄ“) ir starpā! :) ArÄ« meistarÄ«bas ziņā… ;)

 15. Karliss Saka:

  Visu cieņu SÄ“jÄ“jam, bet trenerim viņÅ vÄ“l bija par zaļu, pāris zaudes uz viņa sirdsapziņas, ieskaitot Ogrei pagarinājumā, laikam pirmajā PO spÄ“lÄ“, kas daudz ko izÅÄ·ira, ja pareizi atceros. A kas dzirdams par KerĨu un Razgalu, vÄ“l spÄ“lÄ“s? Beresņevs tāds parāk maigs liekas, bet kā treneris labs protams

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites