Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


FOTOREPORTĀŽA: “Dinamo” prezentē jauno logo

Autors: Laura Rence, fotogrāfs: Edijs Pālens.

HK ”Dinamo Rīga” pārstāvji šodien iepazīstināja ar jaunizveidoto apstiprināto hokeja kluba logo.

Hokeja kluba ”Dinamo Rīga” pārstāvji šodien iepazīstināja ar jaunizveidoto un nu jau Valsts heraldikas komisijas apstiprināto hokeja kluba logo.

Logo autors ir Dagnis Skurbe.

Mediji tika informēti par pirmo “Dinamo Rīga” sponsoru, kas ir Nike Bauer. Nike Bauer nodrošinās ekipējumu 50 000 latu vērtībā.

Jau 7. jūlija komanda uzsāks sausos treniņus, bet no 15. līdz 28. jūlijam trenēsies Košicē (Slovākija) un iespējams tur aizvadīs arī kādu pārbaudes spēli. No 13. līdz 17. augustam “Dinamo Rīga” startēs Tamperes kausā, savukārt iecerētais pārbaudes turnīrs Rīgā tomēr nenotiks. Pēc Tamperes turnīra komanda dosies uz Maskavu, kur sacentīsies ar vēl trijām KHL komandām – Ņižņekamskas “Neftekhimik”, Toljati “Lada” un Mitišču “Atlant”.

KHL čempionātu “Dinamo Rīga” uzsāks 2. septembrī, kad dosies uz Habarovsku, bet pirmā mājas spēle paredzēta 11. septembrī “Arēnā Rīga”. Spēles laiks vēl nav saskaņots, taču visticamāk tā notiks pēc plkst. 19:00. Biļešu cenas būs no 7 līdz 12 latiem, būs pieejami arī triju veidu abonamenti – parastais, zelta un platīns. Parastais, atkarībā no sēdvietas, maksās no 150 līdz 250 latiem, bet zelta un platīna abonamentu īpašniekiem būs pieejami dažādi bonusi, tostarp iespēja laimēt braucienu uz kluba izbraukuma spēlēm.

No septembra līdz februārim tiks aizvadītas aptuveni četras mājas spēles mēnesī. 5-7 mači būs jāaizvada Piņķos “Inbox.lv” ledus hallē, jo arēna konkrētajās dienās būs aizņemta.

KHL kalendārs jau ir izstrādāts par 80% atlikušas tikai nianses. Nav gan vēl īstas skaidrības par televīzijas translācijām, jo nav zināms, kura Krievijas televīzija iegūs tiesības translēt KHL spēles.

Kluba pārstāvis un viens no dibinātājiem Viesturs Koziols atklāja, ka klubs parakstījis līgumu arī ar Aleksandru Ņiživiju, tādejādi viņš ir jau kārtējais izlases spēlētājs, kurš pārstāvēs “Dinamo”. Koziols arī pavēstīja, ka komandā nebūs vairāk par 5-7 leģionāriem. Šobrīd notiek pārrunas ar Kanādas, ASV un Somijas spēlētāju aģentiem, iespējams, ka klubam varētu pievienoties aŗi kāds spēlētājs no Slovākijas.

HK ”Dinamo Rīga” jaunos kreklus pirmie saņēma hokejisti Krišjānis Rēdlihs un Lauris Dārziņš.

“Dinamo Rīga” ir izveidojusi arī savu mājas lapu www.dinamoriga.eu


8 komentāri šim rakstam

 1. omaniD Saka:

  Man patik!

 2. krisa Saka:

  LatvieÅi atkal bez vazelÄ«na…… Uzvārdi latīņu alfabÄ“tā, bet krieviski.

 3. R Saka:

  Nafig DARZIN? Kas tas pats sviestu??????

 4. huy Saka:

  tā kļūda, bÅ«Åot ar visu “s” beigās

 5. Rx Saka:

  Vecā forma ar to slÄ«po “Dinamo RÄ«ga” uzrakstu bija mīļāka. Gan jau pie ÅÄ«s arÄ« pieradÄ«sim. Uzvārdiem gan bÅ«tu jābut latviskiem. Galvenais lai spÄ“les saturs nav sliktāks par formu. TV translācijas gan bÅ«tu janodroÅina, lai hokejs Latvijā nav tikai rÄ«dzinieku privilÄ“gija.

 6. Cepumonkuls Saka:

  TV translācijas noteikt vajag nodroÅināt! SpÄ“lÄ“tāju vārdus jau nu varÄ“ja rakstÄ«t latviski!

 7. saulux Saka:

  kāds var atsūtīt lielu Dinamo Rīga logo??Pa skype paulux1001

 8. gru. Saka:

  te var dabūt: http://www.getdagnis.com/works/index.php?/project/dinamo-riga/

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites