Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi:

Latvijas klubu spēlēšana Baltkrievijā apdraudēta

Hokeja klubs Daugavpils “Latgale” nav iesniedzis garantijas vēstuli par savu sportisko un finansiālo gatavību spēlēt Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā, apdraudot arī pārējo Latvijas komandu spēlēšanu šajā turnīrā.

Kā iepriekš ziņots, 29. maija LHF valdes sēdē tika sniegta atļauja četriem vadošajiem Samsung premjerlīgas klubiem – SK Liepājas Metalurgs, HK ASK/Ogre, HK Rīga 2000 un DHK Latgale, 2008./2009. gada sezonā spēlēt Baltkrievijas Atklātajā čempionātā hokejā, un arī Baltkrievijas hokeja federācijas izpildkomiteja šos iesniegumus atbalstīja. Tomēr, lai tas notiktu visiem četriem klubiem LHF bija jāiesniedz garantijas vēstules par savu sportisko un finansiālo gatavību spēlēt nākamsezon Baltkrievijā. Šādas vēstules ir iesnieguši tikai trīs klubi – Liepājas Metalurgs, ASK/Ogre, Rīga 2000. Savukārt, Daugavpils hokeja klubs „Latgale” līdz šim ir atsūtījis tikai iesniegumu par savu gatavību spēlēt Baltkrievijā, bet nav atsūtījis garantijas vēstuli par savām finansiālajām iespējām to darīt. Šobrīd DHK „Latgale” ir dots laiks līdz š.g. 16.jūnijam iesniegt finansiālo garantiju vēstuli spēlēšanai Baltkrievijas čempionātā. Pretējā gadījumā ir apdraudēta Latvijas klubu līdzdalība Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā, jo LHF 29. maija valdes sēdē atļauja tika dota ar atrunu, ka Baltkrievijā spēlē vai nu visi četri klubi, vai neviens.

Š.g. 17. jūnijā plkst. 12:00 LHF telpās notiks kārtējais Samsung premjerlīgas direktorāts, kurā apspriedīs nākamās sezonas norises kārtību.


13 komentāri šim rakstam

 1. ;) Saka:

  gribeetu uzzinaat, kas ar to hokeja konkursu!

 2. Kristaps Zaļkalns Saka:

  MÄ“s nesaņēmām nevienu kokursa rakstu vai bildi – tātad konkurss bija pārāk sarežģīts un mācÄ«simies no kļūdām, veidojot vienkārÅākus konkursus!

 3. kasagrande Saka:

  Kaut kāds sviests, jÅ«nijs tulÄ«t beigsies, bet klubi vÄ“l nezin, kur spÄ“lÄ“s, nevar plānot finansÄ“s un komplektÄ“t sastāvu. Bez tam, muļķīgi prasÄ«t kaut kādu finanÅu garantijas vÄ“stuli, ja Baltkrievi uz mums neattiecina minimālās finansiālās prasÄ«bas.

 4. als Saka:

  Skaties vÄ“l Latgale paņems un noraus mÅ«su pārÄ“jiem trim klubiem to BAČ pasākumu… :D Kira jau skaidri un gaiÅi pateica, ka vai nu spÄ“lÄ“s tur visi Ĩetri klubi vai arÄ« neviens tur nespÄ“lÄ“s! ;) Par turpmākām iespÄ“jamÄ«bām un “sazvÄ“restÄ«bas teorijām” mÄ“s jau te vesels bars eSportā izvāvuļojāmies… ;)

 5. Karliss Saka:

  Federācija nodroÅinās, lai neparautu pazoru pie Belariem. Bet noteikums visi vai neviens iegāž pārÄ“jos. Tagad, piemÄ“ram, ja kāds kluba ir noskatijis spÄ“lÄ“tāju viņamir jāgaida vai Latgalei bÅ«s piÄ·is un vai ir jÄ“ga papildināt sastāvu.

 6. als Saka:

  >Karliss
  No otras puses… nu piem. neparaskatÄ«s to keksu… un ietaupÄ«s piÄ·i biÅ!!! ;) :D
  A federācijai jau bÅ«s pazors atkal uz Poļesjes kausu, jo tad KHL ĨempÄ« pārtraukuma nebÅ«s…. :) Un loÄ£iski, ka “izlases bāzes komanda” nevienu no saviem spÄ“lÄ“tājiem uz turieni nelaidÄ«s! :) Tāpat arÄ« mÅ«su kouĨi Znaroks un VÄ«toliņÅ uz turieni visdrÄ«zākais netiks, jo arÄ« bÅ«s aizņemti savā KHL klubā! :) Labākajā gadijumā tad Kira varÄ“s pats vadÄ«t to izlasi un sastādÄ«t viņu no BAČ vai LAČ spÄ“lÄ“joÅie + vÄ“l tādiem, kas spÄ“lÄ“s citās lÄ«gās nevis KHL…. tā teikt bÅ«s ta Latvijas izlase 2! :)

 7. Karliss Saka:

  Es domāju ar sponsoriem lÄ«gums ir par spÄ“lÄ“Åanu BAČ, tā ka nez vai tā var iznākt :). Par izlasi, to jau zināju, bet tas Poļesas kauss jau ar nav nekādas superturnÄ«rs, ja tur atkal spÄ“lÄ“ novada izlase + vÄ“l kāda izlase, tad tieÅi laikā, lai pārbaudÄ«tu 2. sastāvu.

 8. huy Saka:

  als

  klau ja netiek RÄ«ga, tad netiek arÄ« Minska uz Poļesji un reāli tur spÄ“lÄ“s BAČs + Eiropa

 9. als Saka:

  >huy
  Nu ok, ja arÄ« tā! Tik kurÅ to izlasi vadÄ«s…? :) Kira? :D MoÅ Vasilis vecākais…? :) Vai ātrais Maksis?

 10. huy Saka:

  als
  VÄ«tols var atskriet, bet visticamāk tā tikss nodÄ“vÄ“ta par LV otro, vai klubu izlasi, attiecÄ«gi arÄ« tai treners cits, Berja, Vasils vai uzaicinās LÅ« Vairo…prasi Kiram :)

 11. als Saka:

  >huy
  Tāpat par cik tās bÅ«s “tuvākās rezerves” kā piem. uz pavasari Znarilla ar Hari zinās, ka tepat BAČ/LAČ nav uzradies kāds jaunais talants, kas bÅ«tu jau gatavs debitÄ“t lielajā izlasÄ“…? :) MoÅ Åis tieÅi Poļesjes kausā sevi labi parāda, bet piem. “LÅ« Vairo” nav lÄ«dzi brilles tajā laikā paņēmis…?! :D

 12. Karliss Saka:

  JÄ“ga ielikt citu treneri, labāk lai Haris atbrauc,bet ja ieliks domāju kādu no BAČ(Vasili vai Beresņevu), citu reālu variantu laikam nemaz nav. Kas dzirdams par to Latgali. TieÅām tik Åvaki vai viss kā jau ierasts tiks darÄ«ts pÄ“dÄ“jā brÄ«dÄ«, tak nieka vÄ“stule jāsÅ«ta, bet Daugavpils jau diezgan tālu :D laikam kamÄ“r atsÅ«ta uz RÄ«gu vairākas dienas paiet.

 13. huy Saka:

  Karliss
  pats tak esi atklausījies par tām pasta problēmām :)
  als
  Nu tur tak bÅ«s Matuļi, Baldonieki un tamlÄ«dzÄ«gi tipi, kas Znaram paĨukstÄ“s ka Åitais talants janotestÄ“ – ja nu toĨ LÅ« bez brillÄ“m atsperas uz LV :)

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites