Kategorijas | Jaunumi

Atslēgas vārdi: , , ,

Vai trīs brāļi Rēdlihi spēlēs „Dinamo”?

Rīgas „Dinamo” vienojies ar 27 gadus veco Latvijas izlases aizsargu Krišjāni Rēdlihu, informēja kluba menedžeris Normunds Sējējs. Dinamo ir līgums ar K.Rēdliha brāli Miķeli Rēdlihu.

Foto: Maja Suslin/SCANPIX.

PĒC SEŠIEM GADIEM Krišjānis Rēdlihs ir atgriezies Latvijā. 2002. gadā no “Liepājas metalurga” K.Rēdlihs pārcēlās uz otru okeāna pusi, lai cīnītos par vietu zem titulētā Nūdžersijas “Devils” saules. Šis attēls saglabājies no 2007.gada pavasara, kad Krišjānis spēlēja Zviedrijā.

Līgums ar K. Rēdlihu vēl nav parakstīts. Sējējs pastāstīja, ka oficiāli vienošanās tiks noslēgta šonedēļ.

Iepriekšējo sezonā K.Rēdlihs maizi pelnīja Vācijas spēcīgākajā jeb DEL līgā Hamburgas „Freezers” rindās. 43 aizvadītajos mačos Freezers sastāvā vecākais no brāļiem Rēdlihiem izcēlās ar astoņiem rezultativitātes punktiem (2+6).

Vai iespējams, ka trīs brāļi Rēdlihi apvienosies zem Dinamo karoga? 99%, ka šosezon nē, jo pirms pasaules čempionāta trešais no brāļiem Rēdlihiem Jēkabs noslēdza līgumu uz gadu Čehijas spēcīgākās līgas klubu Lasselsberger no Pilzenes.

„Ir bijušas sarunas ar Dinamo, taču nedomāju, ka viņi negribēs izpirkt manu līgumu ar Lasselsberger, sacīja J.Rēdlihs. „Es gribētu spēlēt Dinamo un tas varētu notikt otrajā KHL sezonā.”

Krišjāna Rēdliha iepriekšējie klubi:

 • Olbani River Rats (AHL)
 • HC Fribourg (Šveice)
 • Habarovskas Amur (Krievija)
 • HC Linkoping (Zviedrija)

38 komentāri šim rakstam

 1. kasagrande Saka:

  Zaļkalns, uzzvani labāk federācijai un pajautā, vai Latgale ir iesniegusi to, ko viņiem tur bija jāiesniedz līdz 16.jūnijam:)

 2. huy Saka:

  aha – un kad noskaidro tad pazvani kasagrandem, lai Åis to var te ierakstÄ«t – mani ar tas interesÄ“ :)

 3. kasagrande Saka:

  pagājuÅoreizi, kad no visiem Ĩetriem klubiem gaidÄ«ja tās garantiju vÄ“stules, es palÅ«dzu “Ogres VÄ“stis” sporta žurnālistu, lai uzzvana, otreiz negribās vairs prasÄ«t, tagad visas cerÄ«bas uz Zaļkalnu:)

 4. Karliss Saka:

  Cerams nebūs jāgaida līdz rītdienas sēdei. Parasti jau Stepītis laicīgi informē

 5. Karliss Saka:

  Bet neko labu jau Åitas nesola, ja viss bÅ«tu OK, tad jau nākamajā dienā bÅ«tu aizsÅ«tijuÅi to papÄ«ru

 6. als Saka:

  Nu jau jau klusums, tad laikam Latgale ir uzmetusi visu to pasākumu….. un var lÄ«ksmot visi LAČ fani! :)

 7. kasagrande Saka:

  vai arī otrādāk

 8. kasagrande Saka:

  eu, Zaļkaln, nu uzzvani federācijai:)

 9. als Saka:

  Eu kasagrande!!! Uzzvani Kiram!!!! :DDD ;)

 10. kasagrande Saka:

  eu, als, beidz bÅ«t Åovinists:)

 11. huy Saka:

  eu, veĨi, neperās :)

 12. kasagrande Saka:

  re kā esports tomÄ“r pirmais Åoreiz, nemāku teikt, cik tas slikti vai labi

 13. als Saka:

  Jap… eSports – monstri!!! :D Tad tomÄ“r vilks(mÅ«su 4Top klubi) paÄ“dis un kaza (LAČ) dzÄ«va… :) Vispār jau tagad toĨ… tÅ«s trÄ«s lÄ«meņu hoÄ·s Latvijā! Un puslÄ«dz profesionālā lÄ«menÄ«… :) MoÅ tikai LAČ tagad bÅ«s tads pusprofesionāls, BAČ ĨetrÄ«Åi un RD bÅ«s jau biÅ cits lÄ«menis (es ceru)… :)
  p.s. kasagrande! NepelnÄ«ti Tu mani par Åovinistu sauc! ;) Es bij’laps un pat RD piedāvāju kādus pāris maĨus ko Åie plāno spÄ“lÄ“t Piņķos moÅ kādu 1-3 spÄ“lÄ«tes nokapāt arÄ« piem. pie jums OgrÄ“! :) Lai jau jums arÄ« tiek kāds prieciņÅ iz Lielā Hokeja! ;) Piņķu un jÅ«sÄ“jā halle jau Ä«paÅi neatÅkiras! Es domāju skatÄ«tāju skaita ziņā…. :D

 14. kasagrande Saka:

  als, OgrÄ“ viennozÄ«mÄ«gi ir vairāk vietas skatÄ«tājiem, bez tam – nedomāju, ka LM bÅ«s Ä«paÅi vājāks par Åo RÄ«gas Dinamo sastāvu, vismaz pagaidām RD sastāvā nav Ä«paÅi daudz hokejistu, kas bÅ«tu virs BAČ lÄ«meņa, tā ka tas vÄ“l bÅ«s ļoti liels jautājums, kurÅ bÅ«s Latvijas spÄ“cÄ«gākais klubs – superklubs vai kāds BAČ klubs.

 15. Karliss Saka:

  :D Tas bÅ«tu labs skats ja LM uzvilktu RD. LAČ gan tāds ÅÄ·idrs iznācis bÅ«s, bet labāk, lai ir tāds nekā vispār nekāds. PÄ“c gadiem tāpat pie Šā bÅ«s jāatgriežas.

 16. als Saka:

  >Kasagrande
  Cik ta jums tajā “noliktāvā” ir to vietu…? :D Piņķos laikam bija priekÅ 1500 zevakām… :)

 17. kasagrande Saka:

  tā uz aci skatoties ir vairāk, nekā Pinķos, jo Pinķos jau tikai vienā pusē normālas sēdvietas

 18. als Saka:

  Nu ta toĨ RD vajag pāris spÄ“les pie jums nospÄ“lÄ“t!!! ;) :D Citādi skaties nemaz visus tos abonentu Ä«paÅniekus nevarÄ“s lāga tajā Piņķu hallÄ“ sasÄ“dināt!!! :DDD Pie jums moÅ kaut kā (ar galiem) vÄ“l iespiedÄ«s…. :D ;)

 19. Karliss Saka:

  BÅ«tu diezgan forÅi samaksāt 7 Ls, lai sÄ“dÄ“tu uz plastmas krÄ“sliem un atsaldÄ“tu vienu vietu, tajā paÅā laikā skatÄ«ties kā uz ledus slidinās, piemÄ“ram, Jāgrs :) Diezgan amizanti iznāk :)

 20. als Saka:

  >Karliss
  Un justos kā Avangard trenniņā!!! :DDD Un gan jau, ka Åie arÄ« tad tādu RD kā tādā trenniņā apspÄ“lÄ“tu…. :)

 21. kasagrande Saka:

  als, tad jau sanāk tā, kā es pavasarÄ« prognozÄ“ju – esmu sācis Jāņus dzert, bet RD joprojām nav neviens noslÄ“gts lÄ«gums, nav atrisinātās finansiālās problÄ“mas, nav atrisināts mājas spēļu arÄ“nas jautājums.

 22. huy Saka:

  kasagrande
  nu ar ArÄ“nu vis skaidrs, par pārÄ“jo neizteikÅos

 23. als Saka:

  >kasagrande
  Cik saprotu ta Åie tos KHL lÄ«gumus piestiepj LV (un arÄ« ES) likumiem un normām… tapÄ“c arÄ« tāda aizkavÄ“Åanās ar reālu lÄ«gumu noslÄ“gÅanu… :) Pagaidām (cik zinu) slÄ“dz tik “nodomu” lÄ«gumus…. tāpat par ArÄ“nu viss ir skaidrs- bÅ«s brÄ«va spÄ“lÄ“s tur, nebÅ«s- spÄ“lÄ“s Piņkos…. :) Par pieaugoÅām finansÄ“m un jauniem sponsoriem gan pasen nekas nav dzirdÄ“ts…. tas tiesa!

 24. kasagrande Saka:

  aha, nu jau gandrÄ«z trÄ«s mÄ“neÅus sēž un pielāgo lÄ«gumus:)

 25. als Saka:

  Tu vÄ“l ar vien ceri, ka Åie BAČ spÄ“lÄ“s…? :DDD Vai nespÄ“lÄ“s nekur…? :D

 26. Karliss Saka:

  Spēlēt tad spēlēs, bet jautājums kā spēlēs. Drīz jāsāk treniņi, bet ar nevienu ārzemnieku nekas nav parakstīts. Pieņemsim ka gaida ka uzeiz līgumi būs gatavi, bet tad jau visi sakarīgie ārzemnieki būs izpirkti.

 27. als Saka:

  >Karliss
  Cik dzirdÄ“ju, tad uz ÅÄ«s nedÄ“las beigām bija plānots paziņot par pirmajiem ārzemniekiem RD… nu jau tā kā nedēļas beigas ir klāt….bet vÄ“l visa diena ir priekÅā! :)

 28. kasagrande Saka:

  als, vēl arī bija plānots parakstīt līgumus ar spēlētājiem, bet neviena līguma vēl nav:)

 29. kasagrande Saka:

  Galvenais, ka ir logo:)

 30. huy Saka:

  kapÄ“c tikai logo??? ir arÄ« mājaslapa!!! lejam ledu….asinām slidas…tinam nÅ«jas… :D

 31. als Saka:

  >kasagrande
  Vecais! Tu esi baigais pesimsists!!! :DDD it seviÅÄ·i RD sakarā… ;) Labāk vairāk par tādu Ogri “pacepies”… nez kā Åie vÄ“l tādā BAČ nākamsezon izskatÄ«sies… ;)

 32. kasagrande Saka:

  A ko Ogre?! OgrÄ“ viss notiek, sastāvs tiek komplektÄ“ts, laukums ir, logo jau sen ir, lÄ«gumi ar spÄ“lÄ“tājiem ir, nauda arÄ« ir:) Bet RD uz ÅŨ brÄ«di izskatās vājāka un nabadzÄ«gāka nekā RÄ«ga2000 NHL lokauta sezonā:)

 33. als Saka:

  Atkal es par “kleitu”… Tu par “meitu”… :DDD Vai ta es saku, ka Åiem (beberiem) nav ne sastāva ne finanÅu..? :) Es saku par to KÄ€ jÅ«s piem. uz tāda BAČ fona izskatÄ«sieties ar tādu “Igaunijas izlasi”…. :DDDD

 34. Karliss Saka:

  Atkal kasaties :D Kā Ogrei veicas ar sastāva komplektāciju? Ir kaut kas konkrēts dzirdēts?

 35. kasagrande Saka:

  als, kādu vÄ“l igaunijas izlasi?! Uz pārbaudi ir paņemti 3 igauņi! Citādi nekā jauna OgrÄ“ nedzird, skaidrs tikai, ka Razgals beidz spÄ“lÄ“t, bet tas jau sen bija zināms, viņu uz iepriekÅÄ“jo sezonu jau pierunāja palikt. Bet tā klusums, neviens, kas varÄ“tu man kaut ko pastāstÄ«t, neko nestāsta. Laikam bÅ«s jāpabiksta nedaudz, lai painteresÄ“jas.

 36. als Saka:

  Uzsauc Feodorovam kādu kausu alus un izpraÅņā par nākotnes plāniem… ;) :DDD

 37. kasagrande Saka:

  aha, es ieÅu miljonāram alu uzsaukt, darÄ«t man nav ko? bet doma nav slikta, jāiet paÅam sev jāuzsauc.

 38. als Saka:

  >kasagrende
  Bet ka pa prikolu bÅ«tu!!! :DDD Parasts Ĩuvaks uzliek alu miljonāram, lai izvilinātu viņa komandas “nākotnes plānus”… ;) Gatavais stāsts pie Jāņu ugunskura… :)

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites