Kategorijas | Jaunumi

Atslēgas vārdi: , ,

Iespējams, “Dinamo Rīga” spēlēs Sandis Ozoliņš

Kā hokejs.lv pastāstīja „Dinamo Rīga” ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs, notiek sarunas ar Sandi Ozoliņu un viņa aģentu par hokejista iespējamo pievienošanos „Dinamo Rīga” vienībai, turklāt ir panākta daļēja vienošanās.

FOTO:Kimberly White/Reuters/Scanpix.

NETICAMI – bet tas nu ir fakts! Sandis Ozoliņš (#24) drīzumā varētu atkal klātienē priecēt Latvijas hokeja līdzjutējus.

Aizvadītajā nedēļā Sējējs izteicās, ka viena no komandas galvenajām aktualitātēm ir tā dēvētā uzbrūkošā aizsarga meklējumi. Kā zināms, Sandis Ozoliņš ir tieši šī ampluā spēlētājs. „Mums ir bijušas sarunas gan pašu Sandi [Ozoliņu], gan viņa aģentu,” sacīja Sējējs. „Esam panākuši daļēju vienošanos, taču Sandis vēlas vēl uzspēlēt NHL, no kā viss ir atkarīgs.”

Taujāts, vai tas ir vairāk reāli vai nereāli, ka Ozoliņš varētu šajā sezonā pievienoties „Dinamo Rīga”, Sējējs nevarēja atbildēt viennozīmīgi, norādot, ka „viss ir iespējams”. Viņš arī piebilda, ka novēl Ozoliņam uzspēlēt NHL.

Respektīvi, ja Ozoliņam neizdosies iekļūt kādā no NHL klubiem, visticamākais viņš pievienos Latvijas jaundibinātajam Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) klubam.

35 gadus vecā Ozoliņa līgums ar Sanhosē „Sharks” beidzas šovasar. Iepriekšējo sezonu vēl nesenā NHL superzvaigzne bija gatava aizvadīt par minimālo algu (650 000 ASV dolāru). Par spīti tam, ka aizsargs 2007./08. gada sezonai gatavojās krietni rūpīgāk un enerģiskāk, nekā citus gadus, trenējoties triatlonā, Ozoliņš lielāko sezonas daļu pavadīja deldējot rezervistu soliņu.

3. augustā līdzjutēju vidū par Ozo dēvētais hokejists svinēs jau savu 36. Dzimšanas dienu. Tieši vecums bija viens galvenajiem argumentiem, kāpēc „Sharks” galvenais dresētājs Rons Vilsons nākotnes vārdā izvēlējās Ozoliņu aizstāt ar jaunajiem hokejistiem. Vilsons Ozoliņam solīja glābēja loma izslēgšanas spēlēs, taču arī tad, kad „haizivis” ar 0-3 sērijā zaudēja Dallasas „Stars” hokejistiem latvietis palika viņpus apmalei.

Aizvadītajā sezonā NHL Ozoliņš nospēlēja 39 spēles, kurās sakrāja 16 rezultativitātes punktus (3+13).

Pavisam NHL Ozoliņš ir aizvadījis 875 spēles, guvis 167 vārtus un izdarījis 397 rezultatīvas piespēles. Kopā 564 punkti.


14 komentāri šim rakstam

 1. kasagrande Saka:

  Interesanti, kad ar kādu no spēlētājiem tiks noslēgts pirmais līgums.

 2. Karliss Saka:

  Tad kad bÅ«s gatavi, tad arÄ« parakstÄ«s ;) Tikai tās mutiskās vienoÅanās tādas bÄ«stamas, ja kādam spÄ“lÄ“tājam piedāvā normālu ciparu + vÄ“l papÄ«ru uz kura tas ir uzrakstÄ«ts, tad mierÄ«gi var aiziet uz citu klubu atpakaļ neskatoties. Bet cik saprotu viņi ir kaut ko parakstijuÅi tā ka tik viegli tas nava

 3. hop Saka:

  beto? nederēs!
  http://www.totoprofits.com

 4. als Saka:

  Nu tas bÅ«tu pisec!!! Protams labā nozÄ«mÄ“! :) Nav ilgi jāmin kādam Dinamo kreklam bÅ«tu vislielākais noiets…. :) Tāpat kluba PR-am kopumā tas nāktu pa labu!

 5. #11 Saka:

  Tas bÅ«tu kaut kas fantastisks – RÄ«gas “Dinamo” #24 atkal uz ledus RÄ«gā, pÄ“c 17 gadu pārtraukuma :)

  kasagrande – cik tu vari Ä«dÄ“t? Nu bÅ«s tas “Dinamo”, lai kā arÄ« dažiem to negribÄ“tos. Un lauku hokejam tak arÄ« svÄ“tki, BAČ ir nopietns pakāpiens uz augÅu, salÄ«dzinot ar iepriekÅÄ“jām sezonām. Cits jautājums, ko jÅ«s tur darÄ«siet ar tādu sastāvu kā lÄ«dz Åim, bet nu par to lai galva sāp JurÄ«tim & Co.

 6. kasagrande Saka:

  #11 – un ko RÄ«gas Dinamo ar savu vidusmÄ“ra BAČ budžetu un BAČ lÄ«meņa spÄ“lÄ“tājiem darÄ«s KHL?:)

 7. Aigars Saka:

  Jeeeeees. Å ito gājienu es pilnÄ«bā atbalstu, domāju, ka gan Dinamo Åis PR gājiens attaisnosies, gan OzoliņÅ varÄ“s beidzot atkal izjust, ko nozÄ«mÄ“ fanu mÄ«lestÄ«ba, kad izkāps uz ArÄ“nas RÄ«ga ledus pirmo reizi. Jācer, ka arÄ« sportiskajā ziņā Ozo nepievils

 8. als Saka:

  >kasagrande
  MÄ“Ä£inās (starp regulāriem zāģiem) Åad tad kādu arÄ« uzvarÄ“t…. :DDD

 9. kasagrande Saka:

  Starp citu, pÄ“dÄ“jā atvaļinājuma dienā pÄ“c ilgas Jāņu svinÄ“Åanas izgāju svaigu gaisu paelpot un nejauÅi uzdÅ«ros Bebru treniņam, Beresņevs džekus pie skrieÅanas pielicis, paskrÄ“ja kā kumeļi visi garām, tad nu sejas lielākoties tās paÅas vecās, ir gan SaÅa, gan Andrejs, pat Slaviks atkal ar Bebriem trenÄ“jas un visiem aiz muguras arÄ« Aigars skrÄ“ja, bet Korņila gan ar apsaitÄ“tu roku lÄ“nām kopā ar paÅu Ä»oņu pastaigājās:)

 10. als Saka:

  >kasagrande
  VarÄ“ji paskriet kādu gabaliņu Åiem lÄ«dzi… :D un pa ceļam kādu nointervÄ“t “par plāniem uz dzÄ«vi”! ;) :DDD

 11. huy Saka:

  als
  Tu kā necilvÄ“ks!!!!!!!!! maz pamanÄ«ji “pÄ“dÄ“jā atvaļinājuma dienā pÄ“c ilgas Jāņu svinÄ“Åanas “? Un vÄ“l likt skriet….!!! :D

 12. als Saka:

  >huy
  TieÅi sportoÅana (un fizisks darbs) labi pohas izdzen… :D

 13. kasagrande Saka:

  Latvijas hokeja izlases vārtsargs 2006.gada pasaules Ĩempionātā RÄ«gā MārtiņÅ Raitums uzsācis treniņus ASK/Ogre komandā. PÄ“dÄ“jās piecas sezonas Raitums spÄ“lÄ“ja RÄ«ga-2000 sastāvā.

  Ceru, ka viņÅ nebÅ«s pirmais vārtsargs, tad jau labāk lai tas pats Legzda stāv.

 14. bubis Saka:

  >als

  piekritu!darbs palidz visam,i poham,i depresijai!jo tad doma vienu un meslus aizmirst

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites