Kategorijas | Jaunumi

Atslēgas vārdi: ,

Saņem Ziemassvētku dāvanā Jaromīru Jāgru

Viens no visu laiku izcilākajiem hokejistiem Jaromīrs Jāgrs šodien noslēdzis līgumu potenciāli uz trīs gadiem ar Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) vienību Omskas „Avangard” par aptuveni 35 miljoniem ASV dolāru. Ziemassvētkos, 24. decembrī, „Dimamo Rīga” pirmoreiz uzņems Jāgra pārstāvēto „Avangard”.

Foto: Jim McIsaac, Getty Images North America, Scanpix.

JAROMĪRA JĀGRA alga Omskas “Avagard” rindās būs septiņa reizes lielāka, nekā viss “Dinamo Rīga” budžets. Ar Dievu, Amerikas maize!

Līgums ar 36 gadus veco čehu uzbrucēju noslēgts uz diviem gadiem ar iespēju to pagarināt uz vēl vienu gadu jeb pēc tā sauktā principa 2+1.

2004./05. gada sezonā, kad Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) bija lokauts, Jāgrs Omskas „Avangard” sastāvā spēlēja Krievijas Superlīgā. Aizvadītajās 32 spēlēs Jāgrs sakrāja 38 rezultativitātes punktus, bet čempionāta izslēgšanas spēlēs kļuva par rezultatīvāko piespēlētāju (10) un labāko punktu guvēju (14).

Gandrīz visu vasaru omskieši medīja Ņujorkas „Rangers” kapteini. Kad ņujorkieši parakstīja līgumu ar bijušo Vankūveras „Canucks” “C” burta īpašnieku Markusu Neslundu, kļuva skaidrs, ka Jāgra dienas „Rangers” rindās ir skaitītas.

Pēdējās trīs sezonas čehs aizvadīja pieminētā Ņujorkas „Rangers” sastāvā. Veiksmīgākais gads „rendžeru” rindās Jāgram bija pirmais, kad viņš uzstādīja savu trešo labāko rādītāju vienā sezonā (regulārajā turnīrā NHL) nopelnītajos rezultativitātes punktos (123). Karjeras rekordu Jāgrs sasniedza 1995.gadā kopā ar „Pinguines” vienību, savā kontā 82 spēlēs ieskaitot 149 punktus.

Pitsburgas „Penguines” ar kopējo piekto numuru draftētais Jāgrs NHL spēlējis no 1990.gada, regulārajā turnīrā aizvadot 1273 spēles, kurās nopelnījis vairāk kā pusotru tūkstoti punktu — 646 vārti un 953 piespēles. NHL Jāgrs spēlējis trīs komandās: Pitsburgas „Penguines”, Vašingtonas „Capitals” un Ņujorkas „Rangers”.

Jāgra Omaskas „Avangard” KHL ielozēta vienā grupā ar „Dinamo Rīga”. Latvijā „Avangard” viesosies 24.decembrī un 16.janvārī.


5 komentāri šim rakstam

 1. huy Saka:

  Labs virsraksts Zaļkalna kungs! :)

 2. kasagrande Saka:

  Jāgrs nav tas pats džekiņÅ, kurÅ uz muguras nÄ“sāja numuru ar Prāgas pavasara gadaskaitli un teicās, ka nekad nevarÄ“tu sadarboties ar Krieviju?:) Bet Åito tematu jau laikam izrunāja pirms pirmās spÄ“lÄ“Åanas Krievijā. Lai nu kā, bet nauda dara savu un es arÄ« visticamāk dēļ 35 ļimoniem atteiktos no principiem. Vismaz benžinu viņÅ varÄ“s atļauties nopirkt un inflācija arÄ« ar tādu algu liekas smieklÄ«ga.

 3. als Saka:

  >kasagrande
  Jautrākais ka kaut kādā intervijā ne tik sen kaut kādam krievu laikrakstam Åim uzdodot jautājumu par Åo paÅu tÄ“mu sak'(cik atceros ta apmÄ“ram): “jÅ«s pat kā nummuru paņēmāt Prāgas pavasara gadskaitli” ta Åis tur cauri un aplinkus kaut kādus pekstiņus un atrunas sarunāja…. :DDD tipa tas nebÅ«t nav TÄ€ (kā “Prāgas pavasara” gadskaitlis domāts) bet tur ir cita nozÄ«me u.t. (no galvas vairs lāga neatceros) bet tā atruna kā suga bija gana komiska …. :DDD Viens vārds -Ä€KSTS!!! Sakat vÄ“l, ka nauda nebojā cilvÄ“kus….

 4. kasagrande Saka:

  als,
  aha, es jau ar dēļ 35 ļimoniem brauktu uz Omsku strādāt un darītu to ar prieku, bet kaut kā neviens nepiedāvā:)

 5. bubis Saka:

  es pat par 35 limoniem iraka speletu,ar visu karu prieksgala:)
  ja vien vini tur speletu hoki un es pats:)
  naudai ir vara un jau sen!
  ja jau bekhems pa 50 limoniem kapa kkada galaksi,amerikas tupaja liga

1 Šī raksta atsauces

 1. » Saņem ZiemassvÄ“tku dāvanā JaromÄ«ru Jāgru hokejs.lv diskusijas Saka:

  […] Vairāk lasiet hokejs.lv […]

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites