Kategorijas | Jaunumi

Atslēgas vārdi: ,

„Dinamo Rīga” dod iespēju Galviņam

„Rīgas Dinamo” treniņnometnē uz pārbaudes laiku pievienosies Latvijas hokeja izlases aizsargs Guntis Galviņš, informē portāls eSports.lv.

Kā izteicies „Dinamo Rīga” ģenerālmenidžeris Normunds Sējējs, vienošanās ar hokejista aģentu ir panākta. Vai Galviņš spēlēs „Dinamo”, tas šobrīd esot atkarīgs no hokejista nodemonstrētā pārbaudes laikā. „Ja treneru korpuss būs apmierināts ar viņa sniegumu, tad tiks parakstīts līgums,” sacīja Sējējs.

Foto:Claudio Bresciani/Scanpix Sweden/Scanpix

GUNTIS GALVIŅŠ pasaules čempionātā Kanādā centās pierādīt uzbrukumā – ar skaistu solo gājienu pret Slovēniju viņš nopelnīja vērtīgu soda metienu. Varbūt tieši Galviņš aizpildīs “dinamiešu” uzbrūkošā aizsarga vakanci?

22 gadus vecais aizsargs aizvadītajā (2008. gada) pasaules čempionātā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, taču ekspertu vidū Galviņa sniegums tika vērtēts kā viens no labākajiem Latvijas izlasē starp visiem aizsargiem. Savukārt 2007. gada pasaules čempionātā Maskavā 1.87 metrus garais talsinieks izcēlās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm (1+2).

Iepriekšējo sezonu Galviņš sāka „Rīga 2000″ rindās, taču oktobrī hokejists pārcēlās uz Ungārijas spēcīgāko vienību „Alba Volan”, kas spēlē Austrijas atklātajā čempionātā. 33 spēlēs „Alba Volan” sastāvā Galviņš atzīmējās ar diviem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm (2+7).


14 komentāri šim rakstam

 1. als Saka:

  NebÅ«s biÅ pa krutu priekÅ viņa tas ex-RSL lÄ«menis…? :) Pietiek jau tā mums tur tādu BAČ lÄ«meņa kadru kādu tur ir pus komanda…. RD komplektācija vispār ir zem katra kritikas… un man piem. bail paliek iedomāties, kas bÅ«s rudenÄ«, kad pārājās komandas bÅ«s savākuÅas gana nopietnus sastāvus… paskat Atlant paņēma nupat Emeriju!!! Tas jums nav MuÅtukovs vai Naumovs un pat ne Masaļskis (protams visu cieņu Edžam, bet tas tomÄ“r ir cits lÄ«menis)! Å aubos vai mums tie Elisons un sÄ«kais Hosa bÅ«s tie galvenie vilcÄ“ji…. un spÄ“s atrast nopietnus argumentus pret to paÅu Emeriju, Jāgru u.c. ne bÅ«t ne sliktiem ex-NHL-ovciem….

 2. huy Saka:

  Nu es drÄ«zāk Galviņam redzu vietu sastāvā nekā Å tālam un CO…Guntis pozitÄ«vi mani iespaidoja pÄ“dÄ“jā PČ. Kā cilvÄ“ks viņÅ liekas tāds bik dÄ«vains, bet hokeja laukumā tās dÄ«vainÄ«bas ir liels plus, jo džeks ir neparedzams, lai gan gadās ar ka ar mÄ«nusa zÄ«mi (atceroties SUPERBULLÄŖTI!!! :D )

 3. kasagrande Saka:

  Savukārt man nesen bija saruna ar kādu RÄ«gas Dinamo cilvÄ“ku, kurÅ mani mÄ“Ä£ināja pārliecināt, ka viņiem viss ejot ļoti labi, naudas netrÅ«ks, ÅobrÄ«d esot jau kādi 5 ļimoni evriku dabÅ«ti un gan jau bÅ«s vÄ“l, prognozÄ“ pirmās sezonas budžetu 10 ļimoni. Uz manu jautāju, kādēļ tad tas tiek noklusÄ“ts un par sponsoriem nav nekādas informācijas, atbildÄ“ja, ka bÅ«Åot viens liels pasākums, kur to visu izziņos. Lielākais vairums naudas nākot no rietumiem vai austrumiem un ar sponsoriem vispār problÄ“mu neesot, daudzi vietÄ“jie lielie sponsori, kas tagad atbalsta citus sporta veidus, nākamsezon, iespÄ“jams, mainÄ«s plānus un turpmāk atbalstÄ«s tieÅi RÄ«gas Dinamo. Un manas domas, ka panākumus nākotnÄ“ var nopdroÅināt vietÄ“jā Ĩempionāta attÄ«stÄ«ba, nosauca par muļķībām, bet Ä«sti nekādas argumentācijas, kāpÄ“c superklubs bÅ«tu labāks risinājums, arÄ« nebija. karoĨe – dzÄ«vosim, redzÄ“sim.

 4. huy Saka:

  kasagrande
  es dzirdÄ“ju ka nemaz tik spoži ar naudām neiet…teica cilvÄ“ks kura paziņa ir iekÅ Dinamo, bet tad jau redzÄ“s, ja nav info tad baumu un spekulāciju netrÅ«ks :)

 5. kasagrande Saka:

  TieÅi tā, tik ilgi, kamÄ“r nebÅ«s pilnÄ«gi skaidrs, nebÅ«s oficiālu paziņojumu, tik ilgi arÄ« bÅ«s spekulācijas.
  Par Galviņu – domāju, ka paņems Dinamo, jo pamaz aizsargu, bet jāsāk taĨu treniņi:)

 6. Karliss Saka:

  Nu izlasÄ“ izskatijās labi, pÄ“c visa tā kā esmu viņu nolicis biju diezgan pārsteigts, bet ko viņÅ spÄ“s kad pretÄ« nāks Jāgrs(Tas jautājums nav tikai Galviņam, bet arÄ« pārÄ“jiem)? Nu droÅvien ka R2000 vieta atradÄ«sies. Tikai nez ko par brÄ«vdomātājiem saka Vasiļjeva kungs :)

 7. huy Saka:

  Kad pretÄ« nāks Jāgrs, tad visticamāk meiÄ£inās darÄ«t to paÅu kā Halifaksā kad pretÄ« nāca HÄ«tlijs un CO, jautājums kā tas izdosies

 8. als Saka:

  >kasagrande
  Labi ka Tu vismaz beidzot arī ar kādu gudru cilvēku parunāji! :DDD ;)

  >Karliss
  Vasiļjeva kungs “brÄ«vdomātajus” arÄ« ne visai pacieÅ it seviÅki no padoto vidus un var viņam pie vajadzÄ«bas palÅ«gt aiziet “podā kaut ko iemest”…. :DDD

 9. Edgars Saka:

  1. CienÄ«tie paskataties transfÄ“rus mÅ«sÄ“jie Baltkrievijā pagājuÅosezon bija vieni no labākajiem. Vairāki Krievijas klubi ir noslÄ“guÅi lÄ«gumus ar krieviem un baltkrieviem kuri pagājuÅosezonu pavadÄ«ja Krievijā.

  2. Nu ir 8 klubi kas pÄ“rk leÄ£ionārus bezjÄ“gā, bet vai Åie leÄ£ionāri Ä«paÅi atÅÄ·iras no mÅ«sÄ“jiem?
  Neftekhimik Nizhnekamsk
  Evgeny Blokhin (D) (Krievija) Kazahstāna
  Petr Hubacek (F) (Ekstralīga) Čehija
  Ladislav Kohn (F) (Ekstralīga) Čehija
  Kirby Law (F) (Šveice) Kanāda

  Metallurg Novokuznetsk
  Dmitri Dudarev (F) (Superlīga) Kazahstāna
  Jan Horacek (D) (Superlīga) Čehija
  Miloslav Horava (F) (Superlīga) Čehija
  Aleksei Koledaev (D) (Kazahstāna) Kazahstāna

  Severstal Cherepovets
  Jason Krog (F) (AHL) Kanāda
  Joel Kwiatkowski (D) (AHL) Kanāda
  Rastislav Stana (G) (Eliteslīga) Slovākija
  Sergei Varlamov (F) (Superlīga) Ukraina

  Nemaz nerunājot par Čeļabinskas Traktoru kam pagaidām izskatās, ka ir līgums tikai ar diviem leģionāriem
  ukraini Å ahraiĨuku un kanādieti ParÄ“ kurÅ pagājuÅosezon tāpat kā GalviņÅ spÄ“lÄ“ja Austrijas lÄ«gā.

 10. Edgars Saka:

  Ja mēs paskatamies uz mūsu pretiniekiem tad

  Sibir Novosibirska
  Rastislav Pavlikovsky (F) Slovākija
  Aleksandr Borovkov (F) Baltkrievija
  Tom Lawson (G) Kanāda
  Dmitry Meleshko (F) Baltkrievija
  Konstantin Simchuk (G) Ukraina

  Amur Habarovska
  Bryce Lampman (AHL) ASV
  Kyle Wanvig (AHL) Kanāda
  ka arī turpinās līgums ar viduvēju zviedru
  Peter Nylander
  Tyler Moss

  Lada Togliatti
  Andrei Kruchinin (D) (Superlīga) Kazahstāna
  Antti-Jussi Niemi (D) (Eliteslīga) Somija
  Grigorijs Pujac (D) (Superlīga) Latvija

 11. GP Saka:

  Jason Krog (F) (AHL) Kanāda
  Joel Kwiatkowski (D) (AHL) Kanāda
  Å ie abi ir pagājuÅās sezonas AHL labākie spÄ“lÄ“tāji,nevarÄ“tu teikt,ka mÅ«su legionāri Baltkrievijā bija labāki.
  Jason Krog bija rezultatīvākais AHL gan reg.sezonā,gan play-off

 12. Mateushs Saka:

  Tu esi tads gurdinieks,ka nu jabrinas… Elisons ir ar NHL pieredzi un pagajusa sezona AHL guva labu razu punktu, Hossa speleja NHL un ta jau ir kvalitates zime. Galvins, lai ari cik kritiski pirms tam es uz vina spelesanu Lat izlase neskatijos,cempi aizvadija man par parsteigumu labi un bija acimredzams,ka, spelejot Austrijas liga, vins progreseja.
  Runajot par RD komplektaciju, ir ok. RD sastava ir pieredzejusi meistari,kuri ir ne vienu vien pavasari kopa PC spelejusi un tas ir viens no RD trumpjiem nakamaja sezona. RD speletaji speleja Eiropas elites ligas un tas ir raditajs.
  Runajot par Stalu, man ka speletajs, vins patik. Vinam ir massa, var pagrustities un var ari iemest. Ne velti vinu savulaik slaveja pats Marks Messje!
  Masalskis paradija PC,kada limeni vins ir spejigs spelet un KHL limenis ir tads, ka tur, regulari spelejot, var tikai progreset! Tas,ka Atlant panema Emeriju, neko vel nenozime. Nu, izkauties vins prot, bet kaa ar to spelesanu bus, vel redzesim. Emerijs, cik zinu,nebija stabils NHL vartu virs, bet speleja starp AHL un NHL.

 13. Edgars Saka:

  MÅ«su baltkrievi nav sliktāki par lielas daļas krievu klubu 2.-3. maiņu spÄ“lÄ“tajiem. Tas pats Å…iživijs, Å irokovs ir pierādÄ«juÅi ka var gÅ«t 10-15 punktus SuperlÄ«gā, kas ir ok priekÅ 2.-3. maiņas spÄ“leā€ Äjiem, jo lauvas tiesu punktu parasti savac pirmā maiņa kur ir novāktas zvaigznes.

 14. als Saka:

  >Edgars
  TapÄ“c arÄ« krieviem (krievu klubiem) ir leÄ£ionātu limits, lai nesavāktu pilnu komandu ar padārgiem, bet viduvÄ“jiem ārzemniekiem…. :) ViduvÄ“ju (2-3 maiņas) spÄ“lÄ“tāju krieviem paÅiem pietiek atliku likām un, domāju, kopumā vietÄ“jo viduvÄ“jÄ«bu vÄ“l par zemāku cenu var dabÅ«t… tapÄ“c viņiem nav Ä«paÅas vakadzÄ«bas pÄ“c tādiem mÅ«su Å irokoviem un Å…iživijiem… “NedzÄ«vais” jau arÄ« kaut kādā NN TorpÄ“do kapāja, kas bija lÄ«gas autsaiders…. uz ko viņi (un arÄ« pus komanda citu mÅ«su BAČ lÄ«meņa spÄ“lÄ“tāju) bÅ«s spÄ“jÄ«gi redzÄ“sim jau rudens sākumā…. :) Par to ka sikais Hossa un Elisons + mÅ«su aizsardzÄ«bas lÄ«nija (kopumā) uz tāda KHL fona nepazudÄ«s man nav nemāzāko Åaubu…. :) Vairāk Åaubas ir par uzbrukumu un vārtiem….. Masalam tomÄ“r mav TÄ€DA lÄ«meņa pieredzes (pareizāk viņa ir stipri minimāla) un viņÅ var nospÄ“lÄ“t labi 2-3 spÄ“les, bet piem. 4-5 salÅ«zt….

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites