Kategorijas | Jaunumi


“Rīgas Dinamo” atver mājas lapu

Šodien darbu sāk hokeja kluba “Dinamo Rīga” mājas lapa, kurā būs informācija par jaunumiem hokeja klubā, spēļu kalendāri, fotoattēlu galerijas un citas ziņas.

Sākotnēji būs pieejama kluba mājas lapas pagaidu versija, kas izveidota, ņemot vērā milzīgo interesi par Rīgas Dinamo, ko apliecina lielais interneta adreses http://www.dinamoriga.eu apmeklētāju skaits. Kluba pagaidu mājas lapā līdzjutējiem būs pieejama operatīva informācija par jaunumiem klubā, tostarp izmaiņām komandas sastāvā, jaunākās ziņas no KHL, kā arī kluba fotogalerijas.

Foto: http://www.dinamoriga.eu

O, re ku’ mūsu bildes arī tajā lapā!”

Oficiālo mājas lapu Rīgas Dinamo atvērs līdz ar KHL sezsonas sākumu. Tajā plānots apvienot pasaules populārāko sporta interneta mājas lapu paraugus, lai nodrošinātu līdzjutējiem ne vien augsta līmeņa spēles hokeja laukumā, bet arī kvalitatīvu informāciju interneta vidē.


30 komentāri šim rakstam

 1. als Saka:

  >kasagrande
  Nu! Komandas joprojām nav?! :D Uz Slovākiju laikam Åie paākstÄ«ties aizbrauca…?! :DDD

 2. kasagrande Saka:

  Nekaitini mani jau no paÅa rÄ«ta:)

 3. Karliss Saka:

  Legzda ar LM jau līgumu parakstijis, būs vien Raitums jums jāliek vārtos :D

 4. kasagrande Saka:

  Njā, ceru, ka Raitums būs otrais numurs.

 5. Karliss Saka:

  Nu cik sapratu vÄ“l jums ir Trentjevs, sezonas beigās Åis normāli nokapāja tā kā konkurence uz pirmo vetu bÅ«s.

 6. als Saka:

  >Kasagrande
  Ka kas ta jums ir Nr.1 vārtos….? ÄŖpaÅi “lauku hokejā” neorientÄ“jos… :DDDD
  Bet par Dinamo runājot… nesaprotu, kas Tev vÄ“l ir par “problÄ“mu un neapmierinātÄ«bu” viņu sakarā, ja Ĩetri mÅ«su klubi (ieskaitot Tavus mÄ«luļus “bebrus”) spÄ“lÄ“s pie belariem labākā ĨempÄ« un lÄ«menÄ«…? ;) Viss notiek! DzÄ«ve iet uz priekÅu! :)

 7. huy Saka:

  skatos als pirms uzsākt darbu ir izdomājis kasagrandi pakacināt :D

 8. huy Saka:

  vispār nav jau teikts ka tas ir parasts tūrisma brauciens, Kozis no Kiras blefa maakslu samācījies un dod pēc pilnas programmas :)) Tas jau tāds kūrorts vien tik ir un miežu brūvējms ar tur ne puslatu nemaksā

 9. huy Saka:

  bija domāts “vispār nav jau teikts ka tas NAV parasts tÅ«risma brauciens”

 10. als Saka:

  >huy
  Biju tur (Slovākijā) kaut kādā 2001. gadā un jāsaka, ka aliÅ tur bija stipri lÄ“ts… :) Cik paziņas ir stāstijuÅi, kas ir bijuÅi arÄ« vÄ“lāk, tad alus tur cenā nav Ä«paÅi mainijies… 15-20 santÄ«mi (mÅ«su naudā)… :) Tā ka, ja kāds grib padzerties alu un parktiski pa brÄ«vu (jo “ādiņu” nododot vÄ“l kaut kādu naudu atpakaļ var dabÅ«t), tad jālaiž ir uz Slovākiju! :D

 11. huy Saka:

  als
  esmu pāris reizes bijis Čehijā, tur bik dārgāks, bet cenās pielÄ«dzināts limonādei. Bija bezmaksas pusdienas un oficiante ļāva izvÄ“lÄ“ties limonādi vai alu…pie mums Åādā gadÄ«jumā par aliņu bÅ«tu atseviÅÄ·i jāpiemaksā

 12. als Saka:

  >huy
  Tu jau protams limonādi izvÄ“lÄ“jies…..?! :DDDDDD ;)

 13. huy Saka:

  kopÅ tā laika esmu liels Staropramen cienÄ«tājs :D

 14. kasagrande Saka:

  Esmu vairākas reizes bijis Liptovski MikulaÅā, pilsÄ“ta simpātiska, alus lÄ“ts, Åņaucamo tabaku var nopirkt, blakus kalni, laba vieta atpÅ«tai:)

 15. kasagrande Saka:

  Un pati galvenā ziņa, kurai vajadzÄ“ja bÅ«t visu sporta portālu uzmanÄ«bas centrā, taĨu ir tāda, ka mÅ«su visu mīļais un jaukais nu jau aizpagājuÅās finālsÄ“rijas galvenais pozitÄ«vais tÄ“ls Andrejs Lavrenovs trenÄ“jas kopā ar Latgali un, iespÄ“jams, spÄ“lÄ“s BAČ:)

 16. huy Saka:

  Lau Andrejam izdodas, praktiski visi viņu jau norakstÄ«ja…

 17. Ser Saka:

  vsex porvet

 18. liene Saka:

  Piedodiet par tik jocigu jautajumu.Es loti vÄ“letos nopirkt faniem domāto komandas kreklu, bet nezinu un nemāku atrast, esu izstaigājusi daudzus sporta veikalus – neviens nemak neko pateikt.

 19. Oļģerts Saka:

  VÄ“los mazbÄ“rniem nopirkt Dinamo kreklus – kur var tos nopirkt. Biju aizbraucis uz ArÄ“na RÄ«ga, bet tur apsardze bez biļetÄ“m nelaiž iekÅā. Pat tad ja nav hokeja spÄ“le.

 20. Oļģerts Saka:

  VÄ“los mazbÄ“rniem nopirkt Dinamo kreklus – kur var tos nopirkt. Biju aizbraucis uz ArÄ“na RÄ«ga, bet tur apsardze bez biļetÄ“m nelaiž iekÅā. Pat tad ja nav hokeja spÄ“le.

 21. Baibux! Saka:

  Es uzskatu,Rigas Dinamo,un Latvijas izlasi par visslabakajiem!!!Paies paris gadi,un sie malaci jmums vel paradis,uz ko ir vispar spejigi,bet kritikjiem varu tik pateikt vienu,brinumi nenotiek,un neviens nevar spelet augstak par savaam spejam un speka,bet tikai ar suri grutu darbu,centibu,var tikt uz prieksu!!!Malaci,ta tik turpinat,jus esat,un busiet visslabakie!Un paties ,ists fans nekad nekritizes un neteiks neko sliktu,par savejiem,ir japrot ari pienjemt kadreiz zaudejums!

 22. Klibais Saka:

  Labi spÄ“lÄ“ puiÅi…..!!!
  Tikai vajadzÄ“tu vairāk savus spÄ“lÄ“tājus….!!!Nevaig mums tos ārzemniekus…!!!

 23. Eduards Plutjakovs Saka:

  da ja rigas dinamo nenopirks jaunus speletahus vinjiem bus pizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzj.

 24. Eduards Plutjakovs Saka:

  varetu jau nopirkt kaut kadus speletajus no axl , bet ja nau naudas lai mekle kaut kadus sponsoru.

 25. MURIS Saka:

  DINAMIESIEM VAJAG KADU ZVIEDRU VAI SOMU KLAT.MUSEEJIE SPEELEE LABI BET REDZAM KA AR TO NEPIETIEK.

 26. FANS Saka:

  Dinamo riga labi spelee peedeejas speles vispaar ideaali skraida kaa zveeri!
  Respect!!
  Ta turpinat!

 27. Ekler Saka:

  Hossa,tak Vi ostajotesj?

 28. zinataja Saka:

  Dinamo fanu kreklus var nopirkt Dinamo mājas lapā….bÄ“rniem 25 Ls, pieauguÅajiem daudz daudz vairāk!

 29. Māris LoĨmelis Saka:

  Lauri ! Audzi LIELS! DzÄ«vo Vesels! Mācies zagt ,kā Tu to izdarÄ«ji spÄ“lÄ“ ar “Amur” ,bet nepalaid nagus un viss bÅ«s OK ! Kaut biežāk varÄ“tu redzÄ“t “MeistarstiÄ·us”MiÄ·eļa gaumÄ“! SUPER!!! Ar cieņu Māris no Valmieras.

 30. AivisH Saka:

  Dinamo ir vislabākie un nekas nemainīs domas par viņiem :* (love)

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites