Kategorijas | Jaunumi

Atslēgas vārdi: ,

“Rīgas Dinamo” pievienojas NHL uzbrucējs 31 gadu vecais Petrovickis

Žilinā dzimušais Ronalds Petrovickis bija parakstījis kontraktu ar citu Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) vienību Jekaterinburgas “Automobilist”, taču šī komanda savu dalību līgā atsauca un Petroviskis varēja kļūt par brīvo aģentu. Tagad Ronalds Petrovickis pievienojies Rīgas Dinamo treniņnometnē Slovākijā, vēstī www.dinamoriga.eu.

Foto:Claudio Bresciani/SCANPIX/SCANPIX SWEDEN

RONALDS PETROVICKIS (#24) ar saviem 86 kilgramiem un 186 centimetriem cīnās ar Dānijas hokejistu. Petrovickis ir 2000. gada pasaules vicečempions.

Ar 31 gadu veco labās malas uzbrucēju noslēgts pārbaudes līgums līdz 31. augustam, kura laikā tiks noskaidrota viņa piemērotība klubam.

Petrovickis ir aizvadījis sešas sezonas Nacionālajā Hokeja līgā (NHL). Spēlējis Kalgari “Flames”, Ņujorkas “Rangers”, Atlantas “Trashers” un Pitsburgas “Penguins”. Pavisam Petrovickis NHL aizvadījis 342 spēles, sakrājot 92 rezultativitātes punktus (41+51).


16 komentāri šim rakstam

 1. kasagrande Saka:

  Tāds pats NHL uzbrucējs kā Panteļejevs, pēdējās 3 sezonas ar ļoti sliktu statistiku.

 2. huy Saka:

  būs mums Pantiks-2 :)

 3. kasagrande Saka:

  Par jaunumiem OgrÄ“ – no ļoti ticamiem avotiem zinu, ka ļoti drÄ«z tiks publicÄ“ta diezgan gara intervija ar Beresņevu, visticamāk, ka tā intervija bÅ«s arÄ« esportā, tad gan jau tur bÅ«s diezgan daudz informācijas par Bebriem un viņu ÅÄ«s sezonas plāniem.

 4. kasagrande Saka:

  Un mÄ“Ä£ināÅu sestdien tikt uz pārbaudes spÄ“li ar Žlobinu, tad jau redzÄ“s, kas sastāvā Bebriem.

 5. huy Saka:

  kasagrande
  eurohockey ielikuÅi bebros Terentjevu un Osipovu – varbÅ«t izturÄ“juÅi pārbaudi un tikuÅi pie lÄ«guma?. Ja intervija espotā tad iespÄ“jams tā bÅ«s arÄ« NRA un SA (rÄ«t?)

 6. kasagrande Saka:

  NRA un SA noteikti nebÅ«s, interviju taisÄ«ja vietÄ“jais Ogres žurnālists, kurÅ ir arÄ« esporta reportieris, bet ar NRA viņam nekāda sakara.
  Tad jau sanāk, ka Terentjevs visticamāk bÅ«s pirmais vārtsargs. KamÄ“r Latgale un LM audzina lietuvieÅus, tikmÄ“r Bebri Ä·ersies pie igauņiem, bet vispār es brÄ«nos, ka neviens no mÅ«su klubiem nav vismaz pārbaudÄ«juÅi labākos no atlikuÅajiem ElektrÄ“nu kadriem, piemÄ“ram, Nauseda, brāļi Å likas un vÄ“l varbÅ«t kāds tur bija pietiekami labā lÄ«menÄ«.

 7. huy Saka:

  skaidrs, tad jau bÅ«s esportā un jÅ«su OgresvÄ“stÄ«s…
  Nav jau teikts ka nepārbauda – vismaz Latgalei kaut kādi leiÅi vai leitis atrādoties…

 8. kasagrande Saka:

  re kur intervijas pirmā daļa
  http://www.ogresvestis.lv/news.php?newsid=9858

 9. kasagrande Saka:

  huy,
  lasÄ«ju Tavu komentāru esportā par braukÅanu uz Helsinkiem, tas tieÅām nav dārgi un to pat ir iespÄ“jams apvienot vienas dienas braucienā, ļoti vÄ“lu vakarā izbrauc no RÄ«gas ar autobusu uz Tallinu, nakts ceļā, agri no rÄ«ta izbrauc no Tallinas ar prāmi uz Helsinkiem, visu dienu vari pa Helsinkiem staigāt, pÄ“c tam uz vakarā uz spÄ“li un pÄ“c spÄ“les ar kādu vÄ“lo prāmi uz Tallinu, no Tallinas atkal autobusā uz RÄ«gu. Esmu tā darÄ«jis, tikai hokejs toreiz gan nebija mana ceļojuma programmā:)

 10. als Saka:

  >kasagrande
  Jāsaka kā latvieÅu spÄ“lfilmu klasikā…”Tu saki?!!!!” :DDD ;) VarÄ“ji jau koriÅam arÄ« tagad piebiedroties…. :) Man jau diemžēl viss atvaļinājums bÅ«s izņemts (ņemu tagad) un tad laikam nesanāks tāds kruÄ«zs…. kaut tā padomājot tagad arÄ« no tāda pasākuma neatteiktos! Iedomājies… divi vienā -0 gan Helsinkus apskati, gan uz hoÄ·i ar RD piedalÄ«Ånos vÄ“l aizej!!!! IÄ£eaļņiks! PatiesÄ«bā turisma firmām te bÅ«tu kur “izvÄ“rsties” uz Åo pasākumu….+ vÄ“l kuruÄ«zs kopumā nebÅ«tu parāk ilgs un pārāk tāls! :)

 11. kasagrande Saka:

  als, a ko?! Nedēļas nogalēs arī nevari?:) Ja darbs traucē hokejam, tad jāmaina darbs:)

 12. huy Saka:

  kasagrande
  Paldies pa info, ja tas pasākums tieÅām bÅ«s, es esmu nobriedis aibraukt!

 13. huy Saka:

  als
  tie datumi iekrÄ«t svÄ“tdien, pirmdien. SvÄ“tdiena brÄ«va, gan jau nobastotu pirmdienu tavs priekÅnieks sapratÄ«s, tā ir diena kad katrs letiņÅ visbiežāk noÄ·er pÄ“kÅņu saaukstÄ“Åanos, vai dabÅ« pÄ“kÅņu vÄ«rusu, kas visbiežāk otrdienā jau vairs netraucÄ“ strādāt.

 14. als Saka:

  >huy
  :D Doma jau laba…. :) Nāks tie datumi tuvāk ta manÄ«s…. ;)

 15. zzk Saka:

  Uz svētdienas spēli ir diezgan reāli aizbraukt arī nekavējot darbu pirmdienā, ja uz/no Tallinas brauc ar personīgo transportu. Rudens periodā svētdienā pēdējais prāmis no Helsinkiem ir 22:00, Tallinā tas ienāk 24:00.

 16. kasagrande Saka:

  Un neilgi pÄ“c pusnakts ir autobuss no Tallinas uz RÄ«gu, kurÅ RÄ«gā ienāk ap kādiem 5 no rÄ«ta:)

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites