Kategorijas | Jaunumi


“Dinamo Rīga” pievienojas divkārtējs Stenlija kausa ieguvējs

Kā informē “Rīgas Dinamo” mājas lapa, tad klubs noslēdzis līgumus ar diviem kanādiešu hokejistiem  – aizsargu Duviju Vestkotu un uzbrucēju Marku Hartiganu.

Foto:Gregory Shamus/Getty Images North America/Scanpix

MARKAM HARTIGANAM (sarkanbaltajā formā) ir apaļi 30 gadi. Ne tikai tituliem, bet arīdzan pieredzes bagāts vīrs.

Marks Hartigans Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) aizvadījis 102 spēles, kurās guvis 19 vārtus un 11 piespēles. Spēlējis Atlanta Trashers, Colambus Blue Jackets, Anaheim Ducks un Detroit Red Wings.

Marks Hartigans ir divkārtējs Stenlija kausa ieguvējs – Anaheim Ducks (2007. gadā) un Detroit Red Wings sastāvā šogad.

Pagājušo sezonu Hartigans spēlēja Detriot Red Wings, kuras satāvā aizvadīja 23 spēles (4 rezultativitātes punkti), kā arī 4 Stenlija kausa spēlēs (1 rezultativitātes punkts).

Duvijs Vestkots NHL aizvadījis 201 spēli, kurās guvis 11 vārtus un 45 piespēles. Visas sešas sezonas Vestkots aizvadījis NHL klubā Columbus Blue Jackets.

Foto:Gregory Shamus/Getty Images North America/Scanpix

DUVIJS VESKOTS (uz ledus) cerams arī “Dinamo Rīga” rindās būs tik pat enerģisks cīnītājs. Arī viņam ir 30 gadi.


5 komentāri šim rakstam

 1. als Saka:

  Westkots ir gana dzirdÄ“ts un arÄ« redzÄ“ts un kopumā ir neslikts aizsargs, kas diezgan stabili NHL kapāja! Hartigans…. ne pÄ“c kā diža neizskatās…. bet RD jau neko dižu arÄ« nevar atļauties…. ne vau viņÅ bija baigais noteicÄ“js komandās, kā rezultātā RW un AD Stenlija mutesbļodu izcÄ«nija…. viņa “artava” tur bija stipri minimāla… tapÄ“c liekas, ka tieÅi lielāks RD ieguvums ir Westkots!

 2. huy Saka:

  Hartigans, ja nevilks, moÅ fārmkluba sastāvā uzspÄ“lÄ“…uz Ogri aizbrauc…. ;)

 3. als Saka:

  >huy
  Lai galu galā mÅ«su kopÄ“jais draugs Kasagrande arÄ« Åo var sejā skatÄ«t! :D Cik zinu, tad arÄ« ar vienvirziena lÄ«gumiem laikam lÄ«dz 2 nedēļām varÄ“ja nosÅ«tÄ«t uz farmu…. protams atalgojumu nemainot… :)

 4. Karliss Saka:

  Å im alga droÅvien lÄ«dzÄ«ga R2000 un Ogres budžetiem.

 5. zzk Saka:

  Ka tik nesanāk tā, ka ne vienu vien RD spēlētāju Latvijas Ĩempionāta play-off laikā vaigā redzēs arī citās Latvijas pilsētās :)

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites