Kategorijas | Jaunumi

Atslēgas vārdi: ,

FOTOREPORTĀŽA: “Dinamo Rīga” informē par gaidāmajiem jaunumiem

Autors: Laura Rence, fotogrāfs: Edijs Pālens.

WWW.BNA.LV

Hokeja klubs Rīgas “Dinamo” šodien organizēja preses konferenci, lai informētu par mājas spēļu abonementiem un biļetēm, sezonas atklāšanas spēli Rīgā, pārceltajiem “dinamiešu” mačiem. Konfrences laikā tika noslēgts līgums ar “Dinamo Rīga” atribūtikas ražotājiem SIA Ex Projekts. Par to vairāk lasies hokejs.lv iepriekšējos divos rakstos.

http://www.bna.lv/site/?id=10975

VISA REPORTĀŽA


5 komentāri šim rakstam

 1. kasagrande Saka:

  Dinamo pirmā spÄ“le ir beigusies, pÄ“cspÄ“les bullÄ«Åos ir apspÄ“lÄ“tā pagājuÅās sezonas Samsungligas lÄ«meņa komanda. Laikam spÄ“lÄ“tāji vÄ“l nav saspÄ“lÄ“juÅies (Åitais arguments ir baigi zaibis, ņeot vÄ“rā to, ka vairums komandas ir izlases pamatsastāva spÄ“lÄ“tāji, kas kopā spÄ“lÄ“ jau n-tos gadus). Kā saka – pirmie kucÄ“ni jāslÄ«cina un cerams, ka nepārliecinoÅais sākums turpināsies ar uzvarām atbildÄ«gākās spÄ“lÄ“s.

 2. pepperoni Saka:

  Gan jau džekiem aizies, tā ir tik pirmā spēle.
  Es starp citu arÄ« vakar tā salÄ«dzināju un secināju, ka tas MHK 32 ir samsunglÄ«gas vidusmÄ“ra lÄ«meņa klubs…

 3. huy Saka:

  kasagrande
  vispār jau runā nevis par nesaspēlētību, bet gan par fiziskajām slodzēm

 4. kasagrande Saka:

  ai, tāpat atmazkas, visas komandas gatavojas sezonai, gan KHL komandas, gan Slovākijas komandas un slodzes ir visiem.

 5. huy Saka:

  to jau neviens neapztrīd un neviens nejūsmo ne par rezultātu, ne spēli

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites