Kategorijas | Jaunumi


Kā Fēnikss no pelniem (papildināta ar komentāru un aprakstu)

Vakar vēsturiskajā pirmajā spēlē Rīgas „Dinamo” hokejisti ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pieveica Slovākijas vienpadsmito spēcīgāko vienību “MHK 32”. Rīdzinieku labā vārtus guva Lauris Dārziņš. Soda metienus realizēja Dārziņš un Mets Elisons.

Foto: www.http://www.dinamoriga.eu.

RĪGAS “DINAMO” vadības iekšējā vērtējumā par mača labāko spēlētāju tika atzīts rīdzinieku vārtsargs Sergejs Naumovs

Gan hokejs vasarīgs, gan ledus kvalitāte vasarīga

Rīgas „Dinamo” atdzimis kā Fēnikss no pelniem. Pirmais oficiālais mačs (pārbaudes spēle) atjaunotajai Latvijas meistarkomandai izdevies godam un visnotaļ simbolisks – uzvara! Tātad, turpinājumam jābūt rozēm kaisītam.

“Gan hokejs vasarīgs, gan ledus kvalitāte vasarīga,” pēc spēles sacīja “Dinamo” treneris Artis Ābols.

“Bet nu labi, abām komanda tā bija vienāda… Spēle visnotaļ līdzīga, reālu vārtu gūšanas iespēju mums bija vairāk. Ripa nobučoja gan slovāku vārtu stabu, gan pārlikni. Tas gan nenozīmē, kas mēs krietni labāk izskatījāmies, nekā slovāki.”

Savā debijas rītā „dinamieši” parādīja arī zobiņus, atspēlējoties visnotaļ sarežģītā brīdī. Spēles izskaņā, 54.minūtē, vadībā izvīrzījās slovāki, kad “dinamieši” paši pazaudēja ripu savā zonā.  Sekoja šāviens pa vārtiem un pie atlēcošās ripas pirmais bija slovāks (0:1).

Trīs minūtes pirms mača beigu signāla ar acīgu piespēli Mets Elisons vārtu priekšā atrada Lauri Dārziņu, kurš ripu iežvidzināja zem pārlikņa.

Papildus atbildības nasta?

Skatītāju ērtības labad pagarinājums izpalika, bet sekoja piecu pēcspēles metienu sērija. Tas pats 1,92 metrus garais un 23 gadus vecais Dārziņš arī pēcspēles metienu sērijā panāca 2:1. Ar vēl vienu precīzu bullīti punktu simboliskajai uzvarai pielika Mets Elisons (3:1).

“Komandā noskaņojums ir labs, taču, domāju, rezultātu ietekmēja fakts, ka šī bija vēsturiska, atjaunotā „Dinamo” pirmā spēle, kas uz spēlētāju pleciem uzlika papildus atbildības nastu,” turpināja Ābols.

Viņš arī apstiprināja, ka analizēt spēles kvalitāti būtu lieki: “Šajā treniņnometnē uzsvars tika likts uz fizisko sagatavotību un atsevišķus spēles elementus astrādājām tikai pēdējos treniņos. Protams, par vārtsargu sniegumu neko sliktu nevar bilst”.

Pirmo pusi spēles vārtus sargāja Edgars Masaļskis, otru pusi – Sergejs Naumovs.

Jāpiebilst, ka MHK 32″ budžets ir piecas reizes mazāks, nekā Rīgas “Dinamo”.

Slovākija, Ļiptovska. Pārbaudes spēle.

“MHK 32” 1:2 Rīgas “Dinamo” (pēcspēles metienos)

Vārti: 53:13 Petrans Marsels (0:1); 56:35 Lauris Dārziņš (1:1).

Pēcspēles metieni: Dārziņš 1:0, Elisons 2:0.

Sodi: 6 – 12.

SPĒLES FOTOGALERIJA


13 komentāri šim rakstam

 1. als Saka:

  A Elisons izskatās bÅ«s “lietas koks”! IespÄ“jams pat labāks par Hosu! :)

 2. krisa Saka:

  PÄ“c NHL spēļu skaita tāds “haļava”izskatās. Bet re uz slovāku pastarÄ«Åu fona kaut ko un patieÅām var izdarÄ«t.
  Kaut tā bÅ«tu arÄ« KHLā. TurÄ“sim Ä«kÅÄ·us.

 3. xinjsh Saka:

  prieks, par Dārziņu, vismaz savÄ“jais, kurÅ izcÄ“lās-ne tikai Elisons…

 4. kasagrande Saka:

  Ir jau tieÅām labi, ka klubam PR darbojas, patÄ«kami kontrastÄ“ uz pārÄ“jo Latvijas klubu fona, bet vai tas, kas notiek e-sportā nav nedaudz par traku?! NeizÅÄ·irts ar Slovākijas lejasgala komandu tiek pasniegts kā varoņdarbs, videoreportāža no lidostas kā komanda atlido no treniņnometnes utt. BÅ«tu labāk sievieÅu basketbolam vairāk uzmanÄ«bas pievÄ“rsuÅi, tā tomÄ“r ÅobrÄ«d Latvijā ir komanda Nr.1!

 5. huy Saka:

  tas ir akmens esporta nevis Dinamo lauciņā…

 6. kasagrande Saka:

  huy
  Protams, ka esporta lauciņā, Åeit gribÄ“ju izkliegt savu sāpi:)

 7. huy Saka:

  mana sāpe ir paÅu klubu attieksme pret mums – lÄ«dzjutÄ“jiem.

 8. kasagrande Saka:

  Jā, patiesībā tas nav nemaz tik grūti, uzrakstīt kādu ziņu par jaunumiem mājaslapā.

 9. als Saka:

  >kasagrande
  Nu izkliedzi?! Labāk palika?! :DDD ;) Bet nevar nepiekrist jums abiem… BAČ Ĩetrinieks ir kā Å«deni mutÄ“ ieņēmuÅi…. informācijas par un ap klubiem ir 0! “Åtirlici” gatavie…. :DDD

 10. als Saka:

  p.s. Tevi vajadzÄ“tu ielikt te par oficiālo “bebru” aprakstnieku!!! ;) :D Tā teikt “buÄ£iÅ u nas pisarjem – informatorom”…. :D ;)

 11. kasagrande Saka:

  Jā, vieglāk tieÅām palika:) Negribu bÅ«t par apskatnieku, tāpat baumu lÄ«menÄ« kaut ko jau uzzinu.

 12. huy Saka:

  ko ta labu baumo? ;)

 13. Smersh Saka:

  Š­Ń‚Š¾Š³Š¾ ŠØуŠæŠ»ŠµŃ€Š° Š³Š½Š°Ń‚ь!ŠŸŠ¾Š»Š½Ń‹Š¹ Š»ŃƒŠ·ŠµŃ€!Š•Š³Š¾ уŠ¶Šµ ŠæŠ¾ŃŠ»Š°Š»Šø Š²ŃŠµ,Š³Š´Šµ Š¾Š½ Ń€Š°Š±Š¾Ń‚Š°Š».Š“Š½Š°Ń‚ь,ŠæŠ¾ŠŗŠ° Š½Šµ ŠæŠ¾Š·Š´Š½Š¾!

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites