Kategorijas | Jaunumi


Talantīgajam Vermetī 5.25 miljoni

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) klubs Otavas “Senators” pagarinājis līgumu ar talantīgo uzbrucēju Antuānu Vermeti par 5.25 miljoniem ASV dolāru uz diviem gadiem.
Foto:Dean Duprey, Scanpix Sweden, Scanpix

ANTUĀNS VERMETĪ var ne tikai iemest, bet arī uzlekt.

Aizvadītā ceturtā sezona NHL izvērtās spoža – viņš laboja vairākus savus  rādītāji iemestajās ripās, gan rezultatīvajās piespēlēs (25 vārti un 29 piespēles ).

“Senators” Vermetī draftāja 2000.gadā ar kopējo 55. numuru. Sākotnēji gan uzbrucējs spēlēja fārmklubā Amerikas Hokeja līgā (AHL).

297 karjeras spēlēs Otavā Vermetī guvis 79 vārtus un iekrājis 139 rezulativitātes punktus.


6 komentāri šim rakstam

 1. T/H Saka:

  augstu gan viņÅ lec :)

 2. kasagrande Saka:

  Atsaucities uz to esporta diskusiju, ka klubi nemaz nerÅ«pÄ“jas par skatÄ«tāju interesi, varu pateikt, ka OgrÄ“ un Feodorova veikalu skatlogiem ir reklāmas par visām tuvākajām spÄ“lÄ“m. Tā kā veikali viņam katrā Ogres mikrorajonā, tad it kā vairums tās reklāmas gan jau pamana. Bet netā tieÅām nav. Ja nu vienÄ«gi par gaidāmajām spÄ“lÄ“m iekÅ Vidzemes ledus halles mājas lapas.

 3. huy Saka:

  kasagrande
  Ogrei ir visas iespÄ“jas piesaistÄ«t arÄ« daļu rÄ«dzenieku…es tak nebraukÅu vandÄ«ties pa Ogres bodÄ“m lai uzinātu kad bebriem spÄ“le

 4. kasagrande Saka:

  Tu vari man pajautāt:)

 5. huy Saka:

  Negribas būt atkarīgam no tik Tavas labvēlības ;)

 6. A.S.PuÅkins Saka:

  Antuāns Vermetī? Antonijs Vermets!

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites