Kategorijas | Fotogalerijas


Fotogalerija: Rīgas Dinamo – Minskas “Dinamo” 5:1

Fotogalerija no Rīgas Dinamo – Minskas “Dinamo” spēles inbox.lv hallē.

Vairāk par pašu spēli lasiet šajā rakstā.

© hokejs.lv – Edijs Pālens


29 komentāri šim rakstam

 1. kasagrande Saka:

  hokejs.dinamo.lv?:)

 2. kasagrande Saka:

  KamÄ“r Latvijā turpinās ekstāzes bums ap Dinamo un par hokeju rakstoÅie tālāk par galvaspilsÄ“tas vienu klubu neredz, tikmÄ“r Aleksandrs Semjonovs dāņu AaB Ishockey ir nomainÄ«jis pret zviedru Arbogu.

 3. huy Saka:

  Tātad Sems vienā līgā ar Artūru Ozoliņu

 4. huy Saka:

  kasagrande
  kas labs par bebriem dzirdams?

 5. Karliss Saka:

  Šodien Daugaupilī spēle Ogrei laikam.
  Arboga ir zviedru 3.līga ?

 6. als Saka:

  >kasagrande
  jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa irrrrrrrrrrrrrr jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Tā tā ekstāze izpaužās…?! :DDD MoÅ tomÄ“r paÅi klubi neko lāga nedara, lai sabiedrÄ«bu informÄ“tu….? Ka’mÄ“s te “huy” u.c. esportā sprieda pie raksta par Latvijas kausu, ka ir ņeporjadoĨeks Kiras kantorÄ«…. pārāk ātri infu bija izplatijis… parasti jau tāda infa bija tajā paÅā dienā piem. neilgi pirms pirmās spÄ“les sākuma vai jau beidzoties…. :D A tagad pat vedelas divas dienas piepriekÅ infa parādijās!!!!!!!! :D Tās bÅ«tu kaut kur jāieskrāpÄ“…. :DDDD

 7. kasagrande Saka:

  Es tos visus jÅ«su komentārus esmu izlasÄ«jis:) Tā gan ir, daļēja taisnÄ«ba ir, ka klubi vainÄ«gi, bet tādēļ jau ir žurnālisti, kuriem uzdevums ir nevis pārpublicÄ“t jau kaut kur uzrakstÄ«tu informāciju, bet paÅiem to vākt un analizÄ“t, aprakstÄ«t utt:)

 8. kasagrande Saka:

  huy,
  pie Bebriem nekā jauna, es negribu vasarā iet uz hokeju, jo man katru gadu tas ir beidzies ar saaukstÄ“Åanos, sasvÄ«dis ieeju hallÄ“ un cauri ir ar manÄ«m:)

 9. huy Saka:

  kasagrande

  Tu aizej laicÄ«gi, pie halles pastāvi Ä“niņā “atdziesti” bik un bÅ«s Ĩikeniekā ;)
  Jā Sems būs 3. līgā.
  Par žurnālistiem Tev no vienas puses taisnÄ«ba, bet cik tad mums to hokeja žurnālistu? Matulis tak ar ir cilvÄ“ks nevar Åams viens visu izdarÄ«t un otrkārt – žurnālistiem vispār bÅ«tu pofig par spēļu apmeklÄ“jumu, viņi ar to nepelna. Toties klubiem ar to tieÅ sakars, ienākumi no biļetÄ“m, publicitāte, kas palÄ«dz piesaistÄ«t sponsorus. 21. gadsimts kā nekā!!!

 10. Karliss Saka:

  Nu ko mazie rÄ«dzinieki Åodien dabÅ«ja rihtÄ«gi pa muguru un cik sapratu ogrÄ“nieÅi arÄ« ne mazāk no latgaļiem.

 11. kasagrande Saka:

  Njā, par Ogres – Latgales rezultātu neko nezinu, bet Liepāja pamatÄ«gi rÄ«dziniekus sagrāva. TieÅām ÅÄ·iet, ka Liepāja ÅobrÄ«d varÄ“tu bÅ«t spÄ“cÄ«gākais klubs Latvijā.

 12. huy Saka:

  Laikam tapÄ“c bebri un lauvas gnorÄ“ skatÄ«tājus – lai neredz kā Åos fukā ;)

 13. kasagrande Saka:

  varbÅ«t, varbÅ«t…

 14. huy Saka:

  kasagrande
  Kā cilvÄ“ki dara lai nesaaukstÄ“tos ziemā? pa iekÅu staigā plānākās drÄ“bÄ“s, izejot ārā apģērbjas siltāk – Tu varÄ“tu Åito piekopt tik otrādi, aizej lÄ«dz hallei plānajā un pie tās saģērbies silti un mauc iekÅā, bÅ«s mums savs reportieris :)
  Vispār laikam 3dien pats aizbraukÅu uz jÅ«su bÅ«vmatreālu bodi, gribas redzÄ“t ko Berja sadarÄ«jis ar bebriem un kā izskatās lauvas ar Ankipānu, Ciprusu, kuriem apkārt lÄ“rums zaļu gurÄ·u :)

 15. kasagrande Saka:

  Es laikam tā arÄ« darÄ«Åu un sestdien aizieÅu uz spÄ“li pret Latgali, treÅdien netieku, atvaļinājums:)

 16. huy Saka:

  pARASTI JAU DĒĻ DARBA NETIEK, NE DĒĻ ATVAĻINĀJUMA :)

 17. kasagrande Saka:

  Tā ir, bet es nebÅ«Åu uz vietas.

 18. mysipo Saka:

  Mlin, redakcija, jūs varējat kaut kausa rezultātus uzrakstit.
  LM – Riga 9:3(ir zinamie pat vartu gÅ«veji un apm. laiks)
  Latgale – Ogre 5:1

 19. huy Saka:

  mysipo

  cik saprotu tad Zaļkalna kungs cik var, tik arÄ« izdara… :)

 20. mysipo Saka:

  Nu ja, es saprotu, ka vienam ir grūti.
  Varbut viņam vajag palīgus? ))

 21. als Saka:

  >kasagrande
  Kas ta Taviem bebriem ir noticis?! LK pakāsa Latgalei ar 1:5….. protams vÄ“l jau sezona kā nākas nav sākusies bet izskatās, ka jums salikums bebri + berja = regresss… ? Par Liepāju jau es esportā izteicos….. :D UZ NHL!!! :DDDDD

 22. kasagrande Saka:

  cik esmu dzirdÄ“jis, tad spÄ“lÄ“ komanda labi, bet starpsezonā spÄ“lÄ“tāju maiņas tomÄ“r ir bijuÅas ar negatÄ«vu zÄ«mi – aizgājuÅi Edijs un PeĨura, Razgals beidzis karjeru, vecie IgnatoviĨs un KerĨs jaunāki nepaliek. Domāju, ka uzbrukums Bebriem bÅ«s nopietna problÄ“ma, jāmeklÄ“ jauni talanti, piemÄ“ra, jāņem DārziņÅ:)

 23. als Saka:

  >kasagrande
  Ta Feodorovam bÅ«s visa pārÄ“jā komanda jāpārdod, lai vienu paÅu Dārziņu “pārpirktu”…. :DDD ;)

 24. Karliss Saka:

  Dārziņam nāktos stibīt būvmatreālus jaunajā veikalā :D

 25. huy Saka:

  kasagrande

  kapÄ“c neaicināja U20 džekus Pavlovu, Bajarunu? TalantÄ«gi puikas, kam Ä«sti nebija kur spÄ“lÄ“t, izlasÄ«ja sludinājumu un aizbrauca uz D-pili. Reāli ieguva Latgale – divi talantÄ«gi U20 džeki kam savā izlasÄ“ jabÅ«t lÄ«deriem + džeki iegÅ«s spēļu praksi BAČā. Kur bija jÅ«su Jurka? Talseniekam Bajarunam toĨ Ogres variants bÅ«tu pievilcÄ«gāks. Un ja kāds labi paraktos vÄ“l atrastos mÅ«su paÅu jaunie ar ko pastrādāt, man sāk likties ka Ogre par spÄ“lÄ“tāju uzzin tad kad Åams atbrÄ«vots no R2000

 26. huy Saka:

  Karliss

  Man tomēr labāk tīk lai Lauris stibī pa Arēnu :)

 27. John Saka:

  Zaļkalns tagad ir Sporta AvÄ«zÄ“ un NRA, paÅÄ·irstiet

 28. mysipo Saka:

  Riga-2000 – Metalurgs 0:1
  ASK\Ogre – LAtgale 3:2(0:1; 3:0; 0:1)

 29. Sprukts atkal NHL? Saka:

  http://sports.delfi.lv/news/hockey/news/article.php?id=21587054

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites