Atslēgas vārdi:

“Dinamo” sāk ar panākumu

Rīgas „Dinamo” Tamperes kausa izcīņas turnīru sākusi ar uzvaru. Pirmajā spēlē ar rezultātu 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) pieveikta Tamperes „Tappara”.

Pirmie pie panākuma tika rīdzinieki, kad jau trešajā minūtē precīzs metiens padevās Aleksandram Ņiživijam. Bet 12. minūtē Anti Kangasniemi rezultātu izlīdzināja. Otrajā trešdaļā nevienai no komandām pie panākuma tikt neizdevās, bet trešās trešdaļā Mārtiņš Cipulis panāca 2:1. Punktu spēlei, ripu raidot tukšo vārtos, pielika Marks Hartigans – 3:1.

Rīgas „Dinamo” Tamperes kausa izcīņā kopā ar Tamperes klubiem „Ilves” un „Tappara” spēlē A apakšgrupā. Otrajā grupā nūjas krusto Somijas vienības Espo „Blues”, Hāmēnlinnas HPK un Krievijas klubs Magņitogorskas „Metallurg”.

Nākamā spēle „Dinamo” šovakar ar „Ilves” vienību.