Atslēgas vārdi: ,

Rīgai un Liepājai pārliecinošas uzvaras

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Kārtējās notikušajās Latvijas hokeja kausa izcīņas spēlēs pārliecinošas uzvaras svinēja Rīga2000, kas ar 6:1 uzvarēja ASK/Ogre, un „Liepājas Metalurgs” – panākums pār LSPA/Rīga 9:2.

Rīdzinieki formalitātes nokārtoja jau mača pirmajā trešdaļā, kuru uzvarēja ar 4:1. Nākamajā pievienojot vēl divus golus, bet trešajā ogrēniešus nesarūgtinot, galvaspilsētas klubs varēja priecāties par pirmo uzvaru šī gada Latvijas kausa izcīņas turnīrā (6:1). Ar diviem precīziem metieniem uzvarētāju rindās izcēlās Jānis Straupe.

Otrās spēles rezultāts ir vēl pārliecinošāks. Kā portālam eSports.lv skaidrojis Liepājas komandas menedžeris Mihails Vasiļonoks, pirmajās desmit minūtēs LSPA/Rīga spējuši turēt līdz liepājniekiem (1:2), bet otrajā studenti salūzuši un meči rīdzinieku vārtos sabēruši četrus bezatbildes vārtus, un pirms pēdējā perioda jau 6:1. Bet spēles beigu rezultāts 9:2 Liepājas labā.

Daugavpils „Latgale” tikmēr pārbaudes spēlē atzinusi Krievijas augstākās līgas komandas “Krilja Sovetov” pārākumu ar 4:6.