Kategorijas | Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi: , , , ,

„Dinamo” un ASK/Ogre zaudē somu klubiem

Šodien spēlē par trešo vietu Tamperes kausa izcīņā Rīgas „Dinamo” zaudēja Tamperes „Ilves” komandai ar 3:4 (2:0, 2:2, 0:1) un turnīrā ierindojās ceturtajā vietā. Bet ASK/Ogre ar 0:3 kapitulēja Somijas otrās līgas komandas Vantā „Kiekko” priekšā.

Rīdziniekiem spēle sākās pagalam neveiksmīgi. Jau pēc pirmajām divdesmit minūtēm „Dinamo” atradās iedzinējos ar 0:2. Bet kad bija nospēlēta tieši puse spēle, dinamieši jau zaudēja ar 0:4. Un tad sākās pakaļdzīšanās.

Vispirms Mets Elisons pēc Marka Hartinga un Dūvija Veskota piespēlēm rezultātu starpību samazināja līdz 1:4. Pēc nepilnām piecām minūtēm Mārtiņš Cipulis iemeta otro ripu „Ilves” vārtos.

Noslēdzošās trešdaļas pēdējā minūtē pēc Aleksandra Ņiživija precīzā metiena rezultāta starpība saruka līdz minimumam (3:4). Tiesa, laika, lai uz tablo panāktu līdzsvaru, „Dinamo” pietrūka. Tas nozīmē, ka trešais zaudējums pēdējās trīs spēlēs rīdziniekus Tamperes kausa izcīņā ierindo ceturtajā vietā.

Tikmēr ASK/Ogre, katrā periodā ielaižot pa vieniem vārtiem, ar rezultātu 0:3 zaudēja Somijas Vantā „Kiekko” vienībai. Dienu iepriekš ogrēnieši bija spiesti atzīt arī Pori „Assat” pārākumu. „Assat” hokejistiem „bebri” zaudēja ar 2:4.

FOTO: Kari Saha/UrheiluPori.com


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites