Zaudēts arī “Blues”

Tamperes kausa izcīņā Rīgas „Dinamo” piedzīvojusi vēl vienu zaudējumu. Šoreiz tikai pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (1:0; 0:1; 1:1; 0:1) zaudēts Espo „Blues”.

Spēles pirmā perioda devītajā minūtē pēc Filipa Novāka precīza metiena vadībā pirmie izvirzījās Rīgas „Dinamo”. Espo atbilde sekoja tikai otrajā trešdaļā, kad Raiens Kellers panāca līdzsvaru uz tablo (1:1).

Noslēdzošajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – „dinamiešiem” precīzi meta Aleksejs Širokovs, bet „Blues” vienībai Stefans Omans (2:2). Spēles pamatlaiks tā arī beidzās.

Pēcspēles metienu sērijā precīzāki izrādījās somi. „Dinamo” sastāvā soda metienu realizēja Viktors Bļinovs, bet Espo komandā precīzi meta Raiens Kellers un Petri Lammassaari.

Rīdzinieki bija spiesti otro reizi divu dienu laikā atzīt pretinieku pārākumu. Šoreiz Espo „Blues” zaudēts gan tikai pēcspēles metienu sērijā (2:3).

Šodien abas komandas izspēlēs arī maču par trešo vietu turnīrā.