Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


„Dinamo” zaudē Mitiščos

Ar zaudējumu Maskavas pievārtē Mitiščos Gubernatora kausa izcīņas turnīru sākusi Rīgas „Dinamo” komanda. Zaudējums Mitišču „Atlant” ar 1:3 (1:2; 0:0; 0:1).

Spēles sākums padevās vētrains. Tiesa, neveiksmīgs rīdziniekiem, jo jau līdz trešajai minūtei „Atlant” hokejisti Edgara Masaļska sargātajos vārtos bija pamanījušies iemest divas ripas. Vispirms pusotru minūti pēc spēles sākumu precīzs bija Deniss Arhipovs, bet vēl pēc nepilnas minūtes jau 2:0 mājinieku labā (Esa Pirness).

Pēc trim minūtēm sekoja arī „Dinamo” atbilde. Pēc Aleksandra Ņiživija un Alekseja Širokova piespēlēm rezultāta starpību samazināja Mārtiņš Cipulis.

Otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet trešajā punktu Mitišču komandas uzvarai ar precīzu metienu pielika Alberts Ļeševs (3:1).

Gubernatora kausa izcīņā bez Rīgas „Dinamo” un Mitišču „Atlant” piedalās arī Toljati „Lada” un Ņižņekamenskas „Ņeftehimik”.

Turnīra noliekums paredz, ka komandas vispirms spēlē katra ar katru viena apļa turnīru, tādējādi noskaidrojot komandas, kas spēlē par pirmo vietu turnīrā, un vienības, kas cīnās par trešo pozīciju.

Pirmajā spēlē „Lada” ar 2:1 uzvarēja „Ņeftehimik”.

FOTO: Edijs Pālens, hokejs.lv


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites