Kategorijas | Emuāri, Jaunumi

Atslēgas vārdi: , ,

Biznesa projektam bilance negatīva

hokejs.lv redaktors

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Biznesa projekts Rīgas „Dinamo” aizvadījis pirmo (smago) izbraukuma spēļu sēriju Kontinentālās hokeja līgas ietvaros. Gūta viena uzvara un piedzīvoti četri zaudējumi, turklāt divi no tiem sanākuši pamatīgi.

Šodien atkārtoti tiekoties ar Novosibirskas „Sibirj”, tika piedzīvota vēl viena sagrāve – 1:6. Dienu iepriekš Novosibirskas hokejistiem zaudēts arī pagarinājumā ar 1:2. Piecu izbraukumu spēļu sēriju „Dinamo” noslēguši ar pieciem punktiem piecās spēlēs.

Aklimatizācija, Krievzemes tālāko nostūru iepazīšana, veicot garus pārlidojumus, un pašu spēlētāju (ne)varēšana noteica piecu spēļu izbraukumu sērijas ne pārāk sekmīgo bilanci (viena uzvara un četri zaudējumi).


FOTO: Edijs Pālens, hokejs.lv

NEVEIKSME. Aizvadītās piecās spēlēs Rīgas “Dinamo” vārtos ripa pabijusi 25 reizes.

„Dinamo” treneris Artis Ābols pirms šīs dienas spēles norādīja, ka, lai arī piedzīvoti zaudējumi, vēl pāragri vērtēt, uz ko komanda esot gatava, jo vēl tikai sezonas sākums. Treneris skaidroja: „Jā, Novokuzņeckā zaudējums bija pārāk smags, bet tajā pašā laikā tā bija ceturtā diena, un ilgais pārlidojums – vispirms uz Habarovsku, tad piecas laika joslas atpakaļ – zināmas aklimatizācijas problēmas un nogurumu radīja.”

Tajā pašā laikā treneris vainu nemeklēja tikai un vienīgi garajos pārlidojumos. „Protams, piecas spēles ar tādiem pārlidojumiem nav viegli, bet visām komandām ir smags kalendārs. Jā, pirmais svaigums varbūt vairs nav, bet tajā pašā laikā ir sezonas sākums un nekādam milzīgam pārgurumam arī nevajadzētu būt,” spriež A. Ābols.

Tagad rīdzinieki atgriežas mājās un ceturtdien aizvadīs pirmo spēli līgas ietvaros arī savu līdzjutēju priekšā. Pretiniekos Oļega Znaroka trenētā Balašihas MVD, kurai līdz šim veicies labāk nekā „Dinamo”. MVD izcīnījusi divas uzvaras tikpat spēlēs, tiesa, abas maču pagarinājumos.

Pēdējās spēlēs dinamiešiem nav palīdzējis arī biznesa projekta fanu veidotā reklāmas kampaņa pie Rīgas-Daugavpils šosejas, uzrakstam „Rīga” līdzās novietojot burtus, kuri veido vārdu „Dinamo”. Arī fanu ceremoniālie uzvaras deju soļi un neveiklie saucieni pie jaunizveidotā uzraksta nespēja palīdzēt – rīdzinieki cieta sakāvi visās trijās spēlēs pēc uzraksta parādīšanās. Lai nu kā, uzslavas fanu grupiņai par centību!

Gods kam gods – „Dinamo” vadība vai no ādas lien laukā, lai piesaistītu vietējo hokeju apjūsmotāju uzmanību. Šajā jomā daudz no šī biznesa projekta varētu mācīties Latvijas čempionāta komandas, kā arī Baltkrievijā startējošais kvartets. Protams, bez tiešas Krievijas gāzes smakas (un ar visām no tā izrietošām sekām) „Dinamo” ne tuvu nevarētu veikt tik Latvijas mērogiem vērienīgas PR kampaņas, kādas tā īsteno pašlaik.

Kontinentālā hokeja līga

Harlamova divīzija

Amur 4 8 11-10*

Sibirj 4 6 11-7

Lokomotīve 3 6 10-8

Lada 3 6 8-7

Dinamo Rīga 5 5 13-25

Avangard 3 3 5-8

* – komanda, spēles, punkti, iemestie – ielaistie vārti


5 komentāri šim rakstam

 1. als Saka:

  Autor! VarbÅ«t paseko un paĨeko informācijai kārtÄ«gāk lÄ«dzi pirms te visādas muļķības publicÄ“… 1) Kurā vietā (lai neteiktu rupjāk…) Tu saskaitiji 6 spÄ“les? Bija tikai piecas – ar Amur divas ar NK MeĨiem viena un ar Sibir divas…. 2+1+2 = 5 elementāra 1. klases matemātika! 2) dienu iepriekÅ zaudÄ“ja nevis 2:3, bet 1:2, lai bÅ«tu precÄ«zi….

 2. gals Saka:

  Nez, als, man patiik kaa shis autors raksta, pie tam ne jau mees zinjas te naakam lasiit, bet viedokli un sajust hokeja garshu speelju starplaikos. Nu jaa, bet autoram, veelu turpmaak buut nedaudz preciizaakam :D

 3. hee hee Saka:

  Dodu punktu par virsrakstu :))

 4. als Saka:

  >gals
  Es jau arÄ« nekur nesaku, ka autors ir slikts! Bet ja jau publicÄ“ kādu ziņu, kur arÄ« ir infa par reāli notikuÅām spÄ“lÄ“m, tad vajag bÅ«t biÅ uzmanÄ«gākam un aplamÄ«bas nepublicÄ“t (6 spÄ“les 5 vetā un rezultāts 2:3, kad Ä«stenÄ«bā bija 1:2)! Par stilu es nepiesienos….

 5. dinamo Saka:

  http://www.youtube.com/user/rigadinamo

  RÄ«gas “Dinamo” video

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites