“Dinamo” uzvar MVD

Pirmajā spēlē savu skatītāju priekšā pie pilnām tribīnēm izcīnīta uzvara. Ar 2:1 (2:0; 1:0; 0:0) pieveikta Oļega Znaroka trenētā Balašihas MVD.

Jau ceturtajā spēles minūtē „Dinamo” varēja lepoties ar divu vārtu pārsvaru. Precīzi meta Ģirts Ankipāns un slovāku leģionārs Marsels Hosa. Šādi cipari uz tablo saglabājās līdz otrā perioda sākumam, kad rezultātu līdz minimuma samazināja Balašihas hokejisti (2:1).

Perioda turpinājumā abām komandām radās vairāki pusmomenti rezultātu mainīt, taču vai nu veiksme, vai pretinieku vārtsargs, vai arī kāda neveikla kustība liedza iemest vēl kādu golu. Turklāt rīdziniekiem nebija pa spēkam atjaunot divu vārtu pārsvaru arī tad, kad liktenis un mača tiesnesis veselas 45 sekundes ļāva spēlēt pieciem pret trim MVD hokejistiem.

Trešajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, lai arī lieliska iespēja trešo reizi pārspēt pretinieku vārtsargu perioda astotajā minūtē bija Marselam Hosam, kurš pret MVD vārtu vīru izgāja aci pret aci, taču ripu slovāks iemet pretinieka ķērājcimdā.

Nākamo spēli „Dinamo” aizvadīs svētdien, kad Arēnā Rīga cīnīsies ar vienu no turnīra favorītēm Mitišču „Atlant”.

Kontinentālā hokeja līga

11. septembris, Rīga

Rīgas „Dinamo” – Balašihas MVD (2:0; 0:1; 0:0)

Vārti: Vārti: 1:05 Ankipāns (Vestkots, vair.) 1:0; 3:42 Hosa (Cipruss, Elisons) 2:0; 21:48 Antoņenko (Cvetkovs, Ugarovs) 2:1;