„Dinamo” paklupina līderus

hokejs.lv redaktors

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Pavisam cienījamā spēlē šodien Rīgas „Dinamo” ar rezultātu 2:0 (0:0; 0:0; 2:0) pieveica KHL līdervienību Mitišču „Atlant”. Rīdziniekiem vārtus guva Filips Novāks un Marsels Hosa, bet Edgaram Masaļskim pirmā sausā spēle.

Visu spēli neviena no komandām būtisku teritoriālo pārsvaru iegūt nespēja. Lai arī Mitišču hokejisti vairāk centās tamborēt uzbrukumu kombinācijas rīdzinieku zonā, nekā dinamieši viņējo, taču nelielo pārsvaru spēles izteiksmē „Atlant” nespēja pārvērst vārtu guvumā.

PANĀKUMS. Šīvakara spēlē rīdzinieki varēja priecāties veselas divas reizes, kamēr pretinieki no Mitiščiem ne reizi. Panākums pret līgas līdervienību – nepieciešamās zāles pārliecības stiprināšanai.

Šovakar jau atkal lieliski vārtos darbojās Edgars Masaļskis, kura sniegums (neviena ielaista ripa!!!) lielā mērā noteica „Dinamo” sekmīgo sniegumu pret līgas līdervienību. Jāpiemin arī pretējos vārtos spēlējošais Rejs Emerijs. Viņš vairākkārt spēles pirmajā daļā novērsa briesmas no saviem vārtiem (ievadperiodā teicama iespēja gūt vārtus bija Markam Hartingam, mirkli vēlāk arī Miķelim Rēdliham, bet otrās trešdaļas izskaņā no vārtu priekšas krievu komandas vārtsargu pārspēt nespēja arī Aleksejs Širokovs), neļaujot mājiniekiem iepriecināt sanākušos līdzjutējus. Abi vārtsargi arī tika atzīti par mača labākajiem hokejistiem.

Spēles likteni izšķīra rīdzinieku leģionāru meistarība uzbrukumā un, uzsvēršu vēlreiz, Masaļska lieliskā spēle. Trešā periodā vidū rezultātu atklāja Filips Novāks, bet divarpus minūtes līdz mača beigām jautājumu par spēles uzvarētāju no dienaskārtības svītroja Marsels Hosa (2:0).

Nākamā spēle “Dinamo” jau rītdien pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.