Trīs lietas – labas lietas

hokejs.lv redaktors

Nosūti epastu autoram | Visi autora raksti:

Trijās mājas spēlēs Rīgas „Dinamo” izcīnījusi tikpat uzvaru. Šovakar ar rezultātu 4:1 (0:0; 2:0; 2;1) pārspēta Ņižņijnovgorodas „Torpedo”.

Pirmais spēles periods pagāja visnotaļ mierīgā tempā, nevienai no komandām būtiski neapdraudot pretinieku vārtus. Bet otrajā trešdaļā pēc Marsela Hosas un Jura Štāla precīzajiem metieniem rīdzinieki spēja iegūt šķietami drošu pārsvaru. Rezultāts uz tablo (2:0 „Dinamo” labā) pēc pirmajiem diviem spēles periodiem spilgti atainoja arī komandu demonstrēto sniegumu. Rīdzinieku uzbrucēji lielisku izmantoja likteņa, paša meistarības un pretspēlētāju kļūdu piespēlētās iespējas, kamēr laukuma otrā galā teicamu sniegumu otro dienu pēc kārtas rādīja Edgars Masaļskis.

PĀRLIECĪBA. “Dinamo” vārtsarga numur viens Edgara Masaļska pārliecinošais un teicamais sniegums acīmredzami atraisa  rokas arī laukuma spēlētājiem.

Trešo periodu „Torpedo” bija lēmusi sākt naskāk. Jau perioda 42 sekundē krievu komandas gūtie vārti samazināja rezultātu starpību līdz minimuma un lika prātīgāk spēlēt arī rīdziniekiem.

Alekseja Širokova precīzais metiens trešdaļas vidusdaļā atjaunoja divu vārtu pārsvaru „Dinamo”, bet Hosas otrais precīzais metiens, šoreiz jau tukšos vārtos („Torpedo” vārtsargu bija nomainījuši pret sesto laukuma spēlētāju), uzstādīja beigu rezultātu (4:1).

Mājas spēlēs no iespējamajiem deviņiem punktiem savākts maksimums, un komanda labā noskaņojumā var posties Krievijas galvaspilsēta iekarošanai (22. septembrī pretiniekos Maskavas „CSKA” un 24. septembrī – „Spartak”, bet pēc divām dienām Čehovā pret „Vitjaz”).

Kontinentālā hokeja līgā

Rīga, 15. septembris

Rīgas „Dinamo” – Ņižņijnovgorodas „Torpedo” 4:1 (0:0; 2:0; 2:1)

Vārti: 22:41 Hosa (Hartigans, Novāks, vair.) 1:0; 35:36 Štāls (Galviņš Dārziņš) 2:0; 40:42 Kosourovs (Podgradskis) 2:1; 48:13 Širokovs (Cipulis, Ņiživijs) 3:1; 58:43 Hosa (Cipulis) 4:1;

3 komentāri šim rakstam

1. dinamo Saka:

RÄ«gas ā€œDinamoā€¯ video

2. hee hee Saka:

Shitais ir jaanosvin!!!

3. Kaspars Saka:

Teikshu taa – muuseejie bija pelniijushi uzvaru. Shitaa ciiniities!!! Cepuri nost un kaaju virsuu!