Dinamo Maskavā uzvar CSKA

Šodien ar uzvaru 4:3 (2:0; 1:2; 1:1) pār Maskavas CSKA Rīgas „Dinamo” turpinājusi savu uzvaru sēriju. Rīdziniekiem tas jau ir ceturtais panākums pēc kārtas.

Pirmajā periodā „Dinamo” bija iekrājuši divu vārtu pārsvaru. Vispirms Ronalds Petrovickis no pašas CSKA vārtu priekšas izvirzīja „Dinamo” vadībā, bet divas minūtes pirms perioda beigām pārsvaru, skaisti apčekarējot pretinieku vārtsargu Baruļinu, dubultoja Miķelis Rēdlihs. Taisnības labad gan jāteic, ka arī maskaviešiem bija vairākas teicamas iespējas pārspēt Sergeju Naumovu, taču Krievijas komandas galvenā trenera Vjačeslava Bikova vaigs joprojām palika norūpējies.

METĒJS. Rīgas “Dinamo” slovāku leģionārs Marsels Hosa (81. numurs) arī šīvakar spēlē meta precīzi. Šobrīd ar 11 punktiem (8+3) Hosa ir ceturtais rezultatīvākais visā līgā, kā arī visprecīzākais metējs – neviens cits hokejists KHL līdz šim nav pamanījies iemest astoņas ripas.

Vēl drūmāks tas kļuva otrā perioda trešajā minūtē, kad 3:0 dinamiešu labā ar ellīgi elegantu metienu panāca Marsels Hosa.

Turpinājumā savas iespējas izmantoja arī CSKA hokejisti. Vispirms Deniss Paršins, bet otrās trešdaļas beigu daļā arī Konstanīns Korņejevs rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (2:3). Noslēdzošajā spēles daļā komandas apmainījās ar precīziem metieniem („Dinamo” iemeta Viktors Bļinovs, bet CSKA – Petrs Ščastļivijs), un spēle beidzās ar minimālu rīdzinieku uzvaru pār Maskavas CSKA ar 4:3.

Kontinentālā hokeja līga

22. septembris, Maskava

Maskavas CSKA – Rīgas „Dinamo” 3:4 (0:2, 2:1, 1:1)
Vārti: 8:57 Petrovickis (Bļinovs, Štāls) 0:1, 17:47 Rēdlihs (Dārziņš) 0:2, 23:19 Hosa (Elisons, maz.) 0:3, 29:20 Paršins (Mišarins, vair.) 1:3, 38:44 Korņevs (Mišarins) 2:3, 42:36 Bļinovs (Štāls) 2:4, 48:57 Sčastļivijs (Rozins, Hannula) 3:4;
Metieni: 31:28
Soda minūtes: 14:16