Pārtrūkst „Dinamo” uzvaru sērija

Pagalam neveiksmīgi aizvadot spēles otro trešdaļu, Rīgas „Dinamo” ar rezultātu 1:5 (0:1; 1:3; 0:1) zaudējusi Maskavas „Spartak”. Arī četru panākumu sērija pārtrūkusi.

Pirmajiem rezultātu atklāt iespēja bija rīdziniekiem. Vispirms Rodrigo Laviņa mestā ripa aizspurdza gar Martina Pruseka sargāto vārtu stabu, bet vēlāk arī Kristaps Sotnieks no teicamas pozīcijas nespēja pārspēta maskaviešu vārtsargu. Savu izdevību 13. minūtē garām nelaida Sergejs Akimovs, un pēc pēdējās trešdaļas tikai 0:1.

Otrais periods „Dinamo” iesākās ļoti neveiksmīgi. Līdz perioda vidum Maskavas hokejisti jau bija paspējuši Sergeja Naumova vārtos sabērt trīs vārtus. Uz to atbildi rīdzinieki sniedza vien trīsarpus minūtes līdz trešdaļas beigām, kad pēc Oļega Sorokina un Aleksandra Ņiživija piespēlēm vārtus guva Marks Hartings.

Pēdējā trešdaļā „Spartak” iemeta arī piekto ripu „Dinamo” vārtos, uzstādot beigu rezultātu (5:1).

Nākamā spēle Rīgas „Dinamo” piektdien, 26. septembrī, Čehovā pret „Vitjaz”.

Kontinentālā hokeja līga

Maskava, 24. septembris

Maskavas „Spartak” – Rīgas „Dinamo” 5:1 (1:0; 3:1; 1:0)

Vārti: 12:32 Akimovs (Levandovskis) 1:0; 23:09 Akifjevs (Akimovs, Levandovskis) 2:0; 28:19 Baranka (Radivojevičs, Ļjamins) 3:0; 31:10 Levandovskis (Drozdeskijs) 4:0; 36:37 Hartings (Ņiživijs, Sorokins) 4:1;

Soda minūtes: 8:10