Latvijas komandas zaudē Baltkrievijā

Šodien Baltkrievijas atklātajā čempionātā norisinājās sešas spēles. Četrās no tām piedalījās arī Latvijas hokeja komandas.

Daugavpilī tikās ”Latgale” un ”Junostj”, daugavpiliešiem nācās piekāpties Minskas komandas pārspēka priekšā ar rezultātu (3:7). Pirmajā periodā divus vārtus guva Minskas spēlētāji un vienus Dmitrijs Beresņevs Daugavpils labā. Attiecīgi arī metieni pa vārtiem: Minskai 10, Daugavpilij 5. Katra komanda tika pie diviem noraidījumiem uz divām minūtēm. Otrajā periodā agresīvāku spēles taktiku izvēlējās Daugavpils un līdz ar to nopelnīja piecus noraidījumus, tas arī ietekmēja rezultātu. Minska guva trīs vārtus, kamēr Daugavpils spēja īstenot vienus vārtus no četriem metieniem, visa otrā perioda garumā. Pārsteidzoši mērķtiecīgi sevi parādīja ”Latgales” komanda un nedomāja padoties, trešajā periodā izdarot 11 metienus pa pretinieka vārtiem, tas ir vairāk nekā to spēja izdarīt par abiem iepriekšējiem periodiem kopā . Tas palīdzēja gūt vienus vārtus, kamēr pretinieki iesita divus un vienu pat mazākumā.

Inbox.lv ledus hallē tikās Rīga-2000 un Mogiļevas Himvolokno. Pirmais spēles periods aizritēja ar jūtamu Rīgas-2000 pārsvaru. Mājinieku komandas uzbrucējs Raimonds Daniličs vienīgais no abu komandu spēlētājiem pirmajā trešdaļā guva vārtus. Katra komanda nopelnīja pa diviem noraidījumiem. Otrā perioda laikā Rīga-2000 savu pārsvaru vēl palielināja, un tuvojoties tā noslēgumam rezultāts bija (4-1) rīdzinieku labā, trīs sekundes pirms otrā perioda beigām Mogiļevas „Himvolokno” spēlētājs Andrejs Romadanovskis ar veiklu meteinu iesit ripu Rīga-2000 vārtos un samazina rezultāta starpību līdz diviem vārtiem. Jau trešā perioda sākumā varēja just, ka Mogiļevas hokejisti ir noticējuši iespējai lauzt spēles gaitu sev par labu. Rīdzinieki aizstāvējās, taču to spēki zuda ar katru trešā perioda minūti, palielinoties baltkrievu hokejistu spēles tempam rīdzinieku aizsardzība sabruka un trešā perioda laikā Uģa Avotiņā sargātajos vārtos ripa viesojās trīs reizes. Mogiļevas hokejisti svin godam nopelnītu uzvaru (4:5).