Liepājas Metalurgam kārtējā uzvara

Šodien, 29. septembrī, Baltkrievijas atklātajā čempionātā spēkus mēroja Keramin-Minska un Liepājas Metalurgs. Rezultātu atklāja liepājnieks Vladimirs Mamonovs, otrā perioda 14. minūtē, pārspējot Keramina vārtsargu Dmitriju Karpikovu. Nākamos vārtus guva Andrejs Smirnovs trešā perioda 16. minūtē un līdz ar to Liepājas Metalurgas ieguva divu vārtu pārsvaru. Tikai spēles pēdējās sekundēs Keramin-Minska izglābās no zaudējuma sausajā un precīzi raidīja ripu Dmitrija Žabotinska sargātajos vārtos. Spēle beidzās ar rezultātu (1:2), metienu attiecība (30:22). Liepāja šodien svin jau sesto uzvaru Baltkrievijas atklātajā čempionātā.

Vēl šodien tikās Rīga-2000 un HC Vitebska. Rīdziniekiem nekādi neizdevās pārspēt Vitebskas vārtu vīru Aleksandru Zarudniju, viņš godam atvairīja visus rīdzinieku metienus. Toties Rīgas vārtos ripa paviesojās trīs reizes un jāpiebilst, ka visas mazākumā. Spēle beidzās ar rezultātu (0:3), vārtu attiecība līdzīga (31:37).

Svētdien, 28. augustā savu trešo uzvaru svinēja Latgale Daugavpils sīvā cīņa ar (3:2) uzvarot Himik-SKA Novopolocku.