Sergeja Naumova lielā diena

Oktobra pirmajā dienā “Arēnā Rīga” tikās Maskavas un Rīgas ”Dinamo”. Kā jau zinām, Edgars Masaļskis potītes savainojuma dēļ pāris mēnešus nespēlēs Rīgas ”Dinamo” sastāvā, un šajā svarīgajā spēlē mūsu vārtsargs Nr.1 bija Sergejs Naumovs.

Pirmais periods aizritēja bez vārtu guvumiem, labas iespējas bija abām komandām. Rīdziniekiem tās bija vairāk un izteiktākas, bet ripai šķērsot vārtu līniju neizdevās. Spēles rezultātu atklāja maskavietis Petrs Čajaneks, kurš ar metienu no vārtu priekšas otrās trešdaļas otrajā minūtē raidīja ripu Sergeja Naumova sargātajos vārtos. Rīdzinieki ilgi uz sevi nelika gaidīt un jau pavisam drīz Ģirts Ankipāns rezultātu laboja uz neizšķirtu (1:1). Spēles garšu sajutuši rīdzinieki demonstrēja fantastisku spēli, pēc lieliskas mūsu leģionāru saspēles ar vārtiem vainagojās Marka Hartigana metiens. Sergejam Nauovam bija jāliek lietā nemazums pūles un spēka, lai līdz otrās trešdaļas beigām noturētu minimālo rīdzinieku pārsvaru.

Pēdējā spēles trešdaļā Naumovam bija darba pilnas rokas, un pateicoties Bērziņa un Galviņa muļķīgajiem noteikumu pārkāpumiem kļuva tikai grūtāk. Savu viena vārtu pārsvaru zaudējām trešā perioda devītajā minūtē, jo apturēt Ivanu Ņeprajevu neizdevās ne Laviņam, ne Naumovam. Sarūgtināt rīdzinieku fanus izdevās arī Ērikam Landrijam, kurš 69 sekundes vēlāk pēc Ņeprajeva vārtu guvuma, apslidojot vārtus spēja iebakstīt ripu vārtos caur Sergeja Naumova kājsargiem. Pēc Julijusa Šuplera pusminūtes ilga pārtraukuma rīdzinieki laukumā atgriezās apņēmības pilni. Un jau pēc 30 sekundēm Rodrigo Laviņš ar tālu metienu no zilās līnijas pārspēja Jeremejevu, rezultāts atkal neizšķirts (3:3). Nākamās piecas minūtes ofensīvu bija pārņēmuši maskavieši, bet laime uzsmaidīja mājiniekiem. Pēc Maskavas ”Dinamo” kļūdas, ripu pārtvēra Aleksandrs Ņiživijs un piespēlēja Markam Hartiganam, kurš precīzi raidīja ripu vārtos (Maskava-Rīga 3:4).

Pēdējās divās minūtēs spēle pārsvarā norisinājās Rīgas ”Dinamo” aizsardzības zonā, pašās spēles beigās Maskavas komanda ieguva skaitlisko vairākumu, taču rīdziniekiem izdevās nosargāt uzvaru.

Jāsaka, ka ar šo spēli mūsu Sergejs Naumovs pierādīja, ka vēl joprojām ir lieliskā formā un gatavs tālākiem izaicinājumiem. Godam varam teikt, ka šī uzvara ir lielā mērā viņa nopelns (protams, arī visas komandas) un viņa lielā diena.

2 komentāri šim rakstam

1. Kaspars Saka:

Par Naumovu viss it kaa buutu skaidrs, bet kas ir Valters Mezulis?

2. Kurrata Saka:

imho hokejs.lv laikam vieniigais uzrakstiija par Naumovu kaa centraalo varoni vakardienas speelee, paareejie tikai taadu vispaariigu muldeeshanu bla bla bla uzvaraaa