Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , , ,

Pujacs iemet, Toljati uzvar

Pateicoties latviešu aizsarga Georgija Pujaca gūtajiem vārtiem papildlaikā, viņa pārstāvētā KHL komanda Toljati „Lada” izcīnīja uzvaru pār Novosibirskas „Sibir”. Rezultāts – 3:2.

Rezultātu šajā kontinentālās hokeja līgas mačā atklāja mājinieki – Toljati spēlētāji. Cīnoties vairākuma pēdējās sekundēs, ripu vārtos ieraidīja Andrejs Mihnovs, kuram asistēja Aleksandrs Čerņikovs. Pirmā perioda laikā rezultāts palika nemainīgs. Pēc pārtraukuma spēli aktīvāk iesāka „Sibir” komanda – jau 16. sekundē viņiem noraidījums. Mazākumu Novosibirskas spēlētāji izturēja godam, un pāris minūtes vēlāk tablo rāda 1:1. Pēc Vladimira Tarasenko un Romāna Popova piespēlēm vārtus guva Aleksandrs Borovkovs. Arī otrajā trešdaļā vārtsargs pārspēts vienu reizi, līdz perioda beigām ne mājinieku, ne viesu „cietoksnis” netiek ieņemts.

Gluži kā iepriekš arī trešajā periodā viesi pārspēj Toljati vārtsargu Vasīliju Košečkinu, nospēlējot piecas minūtes. Otrais punkts Tarasenko. Īsi pirms trešā perioda beigām neizšķirtu panāk Jevgeņijs Ketovs. Pamatlaiks beidzas ar 2:2, kas var nozīmēt tikai vienu, – papildlaiku. Skatītājiem saldais ēdiens.

Tomēr ne ko daudz skatītāji neredzēja – jau otrajā papildlaika minūtē, spēlējot vairākumā, uzvaru panāk Georgijs Pujacs, kuram pārspēt Tomasu Lousonu palīdzēja Aleksandrs Čerņikovs un Dmitrijs Vorobjovs.

1 komentāri šim rakstam

1. Komisārs Saka:

Njaa… es arii skatiijos pa Krievijas televiiziju, gan tikai 3. periodu un papildlaiku… forsha uzvara