Minskas Dinamo krīt ar 8:5

Šodien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) vienīgajā spēlē Inbox.lv ledus hallē Rīgas “Dinamo” meistarīgi paklupināja Minskas komandu ar rezultātu 8:5. Trīs ripas Minskas komandas vārtos iemeta Rīgas “Dinamo” kanādiešu uzbrucējs Mets Elisons.

Pirmā perioda pārskats

Pirmā trešdaļa mājiniekiem sākās labvēlīgi. Jau 35.sekundē vārtus guva Mets Elisons. 7.minūtē Meta Elisona iesākoto turpināja Marsels Hosa – viņam tie bija desmitie vārti turnīrā. Bet 9.minūtē rezultāts jau bija 3:0. Trešdaļas beigās Minskas Dinamo hokejisti arvien uzņēmīgāk uzbruka Sergeja Naumova sargātajiem vārtiem, un Aleksejs Strahovs pēc Viktora Andrjuščenko piespēles vienus vārtus atguva.

Otrā perioda pārskats

Sākums aizritēja līdzīgā cīņā. Piecu minūšu spēli vairākumā minskieši izmantoja, samazinot starpību līdz 4:2 (Georgijs Rjazancevs). Taču tas nemainīja spēles gaitu. Pat spēlējot mazākumā, rīdzinieki pamanījās gūt divus vārtus. Līdz pārtraukumam minskieši vienus vārtus atguva (Igors Ulanovs).

Trešā perioda pārskats

43. minūtē veiksmīgi nospēlēja Hartigans, kurš iemeta Minskas komandai astotos vārtus – 8:3. Turpinājums gan nebija pārāk sekmīgs, jo rīdzinieki pieļāva vairākas kļūdas, dažu minūšu laikā ielaižot divas ripas (Andrejs Mihalevs un Jaroslavs Čupris), tā deldējot vārtu starpību – 8:5.

Spēles gala rezultāts – 8:5

Rīgas “Dinamo” – Minskas “Dinamo” – 8:5 (4:1, 3:2, 1:2)