Rīga-2000 trešā uzvara

Šodien mūsu četras komandas aizvadīja kārtējās spēles Baltkrievijas atklātajā čempionātā.

Uzvaru šodien gan vienīgajiem izcīnīt izdevās Rīga-2000 spēlētājiem, pārspējot HK „Bresta” komandu ar rezultātu (5:0). Veiksmīgi šajā spēlē darbojās Jānis Straupe un Elvis Želubovskis, katrs gūstot vārtus un divas rezultatīvas piespēles (attēlā – Elvis Želubovskis). Arī Edgars Lūsiņš bija savā vietā un atvairīja visus pretinieku metienus. Metieni pa vārtiem (33:24) Rīga-2000 labā.

Savukārt smagu zaudējumu piedzīvoja Daugavpils „Latgale” spēlē pret Grodņas „Neman”. Pirmās trešdaļas desmit minūtēs Latgale zaudēja trīs vārtus, un neilgi pēc zaudētajiem trešajiem vārtiem vārtsargu Mihailu Šibanovu nomaina Raimonds Ļahs. Un tikai otrā perioda piecpadsmitajā minūtē Viktoram Lobačovam izdodas pārspēt Grodņas „Neman” vārtu vīru. Bet diemžēl ar to ir par maz, spēle beidzās (1:7) un Latgalei atkal zaudējums.

Tiekoties ar Mogiļevas „Himvolokno” nepatīkamu zaudējumu nācās piedzīvot arī Liepājas Metalurgam. Metalurgs pirmos vārtus zaudēja jau spēles septītajā sekundē. Diemžēl mūsu hokejistiem atgūties nepalīdzēja arī vairāki iespēju pilni momenti spēlējot vairākumā spēles sākumā. Un par nelaimi lieliski spēli vairākumā izmantoja Mogiļevas spēlētāji un otrās trešdaļās sākumā rezultāts jau (0:3). Lai arī pēdējā periodā liepājnieki uzbruka aktīvāk, goda vārtus “Metalurgam” gūt neizdevās. Spēle beidzās ar rezultātu (0:4).

Šodien tikās arī čempionāta līderi un komanda, kas atrodas tabulas pašā apakšā, Minskas „Junostj” pret ASK/Ogre. Šis bija kārtējais zaudējums ogrēniešiem. Artjoms Volkovs spēles rezultātu atklāja septītajā minūtē, pēc piecām minūtēm precīzs bija Romāns Romaņenko un Ogre jau zaudē ar diviem vārtiem. Otro periodu komandas aizvadīja bez vārtu guvumiem, bet trešajā, treknu punktu Ogres cerībām par spēles gaitas maiņu pielika, Stepans Ponomarjovs. ASK/Ogre zaudēja ar (0:3).