Kategorijas | Ziņas


Pie visa vainīgs Hartigans

“Mark, kā gan Tu tā varēji… kā gan Tu varēji atstāt savu komandu vienu tādā nozīmīgā brīdī… kā gan Tu varēji gūt to sasodīto pēdas savainojumu, dēļ kā šodien nepiedalījies cīņā pret Severstaļ, kur mūsējie zaudēji…”

Tādus un līdzīgus izsaucienus HOKEJS.LV korespondents dzirdēja šodien pēc spēles Rīgas “Dinamo” – Čerepovecas “Severstaļ” Arēnā Rīga. Pie tam līdzjutēju balss intonācija mainījās no skumju un nožēlu pilnas līdz pat agresīvai emociju izlādei. Un kā galvenais zaudējuma vaininieks tika piesaukts kanādiešu uzbrucējs Marks Hartigans, kurš dēļ pagājušajā spēlē gūtā savainojuma, šodienas cīņā nepiedalījās. Atstāsim emocijas līdzjutēju ziņā un vēlēsim Markam drīzu izveseļošanos.

Bet nu par spēli. Pirmā perioda pārskats.

Spēcīgs Čerepovecas komandas pārsvars — viesiem īpaši palīdzēja daudzie Dinamo komandas noraidījumi. Severstaļ visai prasmīgi iegāja uzbrukuma zonā, spēlējot pieci pret četriem, un lielākā daļa viņu izspēļu noslēdzās ar labi sagatavotiem metieniem no zilās līnijas. Naumovs lieliski veica savu darbu. Tomēr 16. minūtē tikt galā ar Jurija Trubačova metienu viņam nebija nekādu izredžu — 0:1.

Otrā perioda pārskats.

Pēc pārtraukuma laukuma saimnieki palika uzticīgi savai taktikai — spēlei ar otro numuru. Severstaļ pilnā mērā izmantoja šo piedāvāto scenāriju, daudz uzbruka, labi kombinēja pretinieka zonā. Viņiem atlika vien atrisināt Naumova jautājumu — vārtsargs veterāns veica vienu mazu varoņdarbu pēc otra. Jūliusa Šuplera komanda atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem, kuri bija ne mazāk bīstami kā pozicionālie Severstaļ uzbrukumi.

Rīdzinieku atbildes vārti sākās ar Atvara Tribuncova noraidījumu. Dinamo kapteinis Aleksejs Širokovs rada iespēju uzbrukt mazākumā. Viņa pārdomāto piespēli Stanas vārtu tuvajā „devītniekā” tehniski novirzīja Duvijs Vestkots.

Trešā perioda pārskats

Nākamos vārtus skatītājiem nācās gaidīt 27 minūtes. Tomēr tie nekādu prieku „Arēnā Rīga” neradīja — šie vārti atnesa uzvaru Severstaļ. Ātrajā uzbrukumā Trubačovs izmantoja to, ka viņa sedzējs bija pazudis — 1:2.

Vienīgo noraidījumu viesi saņēma 57. minūtē. Šī iespēja palika neizmantota un Dinamo savās mājās piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.

Šajā spēlē tika arī pirmo reizi pieteikts jaunais zviedru vārtsargs Daniels Sperle.

Kas attiecas uz komandas kopējo sniegumu, tad ir jau izskanējušas runas, ka daži no Rīgas “Dinamo” komandas varētu pārceļot atpakaļ uz Rīga-2000. Pastāv bažas, ka šīs runas it kā varētu attiekties tieši uz Atvaru Tribuncovu.

“Dinamo” Rīga – “Severstaļ” (Čerepoveca) – 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Vārtus guva:
0:1 – 15:04 Jurijs Trubačevs(Aleksandrs Šiņins), vairākumā
1:1 – 22:52 Duvijs Vestkots (Aleksejs Širokovs), mazākumā
1:2 – 50:02 Jurijs Trubačevs (Jozevs Straka, Nikolajs Bardins)

Vārtsargi: Sergejs Naumovs – Rastislavs Staņa

Sodu attiecība: 8 – 2

Galvenais tiesnesis: A. Gorskis

Daļa no spēles apraksta: Dinamo Rīga
Foto: Dinamo Rīga


4 komentāri šim rakstam

 1. fans Saka:

  joka peec iegaju shajaa portaalaa un peec shii nekvalitaatiivaa un nepatiesaa raksta tocne vairs nenaakshu.. vispar kaa var kautko tik debilu uzraxtiit ka kaads vainotu Hartiganu.. autors tiesham idiņÅ

 2. Dāvis Saka:

  Nu tas ir stūlbums kaut gan nekur to dzirdējis nēesmu ,bet ja tā bija tas viens vienīgs liels tizlums saku kā ir lai kaunās tie cilvēki kas to teicāāāa!!!!

 3. Dāvis Saka:

  NU JA TÄ€ BIJIS KÄ€ RAKSTÄŖJA OTRS TA ČISTA IDIJOTS IR TAS AUTORS!!!!

 4. Valters Saka:

  Sveiki! Ja skatoties spÄ“li tribÄ«nÄ“s man pa labi un pa kreisi esoÅie lÄ«dzjutÄ“ji runāja to, ko esmu uzrakstÄ«jis, tad kāda tad ir mana vaina? Pie tam, ir taĨu redzams tekstā, ka tie ir lÄ«dzjutÄ“ju vārdi nevis mans viedoklis. Virsraksts tikai varÄ“ja bÅ«t savādāks.

 • Jaunākie
 • Lasītākie
 • Komentētākie
 • Birkas
 • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites