Kategorijas | Ziņas

Ogre tuvojas „Rīgai 2000”

Baltkrievijas atklātajā čempionātā (BAČ) aizvakar tika aizvadītas kārtējās savstarpējās cīņas starp Latvijas klubiem. Uzvaras atkal izcīnīja „ASK Ogre” un Liepājas „Metalurgs”.

Tāpat kā pirms dažām dienām, arī šoreiz ogrēnieši pieveica Daugavpils „Latgali” ar 4:2. Jau mača otrajā minūtē rezultātu atklāja Renārs Undelis, kurš pārspēja Raimondu Ļahu. Taču, periodam ritot, viesi spēja gan izlīdzināt ciparus uz tablo, gan izvirzīties vadībā. To nodrošināja Pāvela Borisenko un Lukaša Peka precīzie metieni vārtu četrstūrī. Taču ar radušos situāciju nebija apmierināti „Bebri”, it īpaši Vjačeslavs Fanduļs, kurš turpmākās spēles laikā guva trīs vārtus jeb „hat-trick”! Viņam arī visaugstākais lietderības koeficents starp mačā spēlējošajiem. Spēli vēroja tikai 213 skatītāju. Piebilstams, ka ogrēnieši neizmantoja nevienu no septiņiem vairākumiem.

Rezultatīva spēle izvērtās starp Liepājas „Metalurgs” un „Rīga 2000” komandām. Spēles pirmo vairākumu izdevās izmantot liepājniekam Mārim Grāvītim. Pēc zaudētiem vārtiem rīdzinieki atspēlējās ar uzviju – Gints Meija un Edgars Brancis meta rezultatīvi un jau 2:1, galvaspilsētas komanda vadībā! Prieki ilgi nebija, jo minūti pirms perioda beigām Aleksandrs Gorškovs atkal panāk neizšķirtu. Otrās trešdaļas sākuma daļā rīdzinieki vēl pēdējo reizi panāca sev labvēlīgu rezultātu – precīzs bija Ronalds Cinks. Tālākajā cīņā dominēja mājinieki, vārtus guva gan Juris Ozols un Vladimirs Mamonovs, gan Andrejs Smirnovs un Mārcis Zembergs.

BAČ turnīra tabulā visaugstāk no latviešu komandām atrodas Liepājas klubs – 4. vieta, „Rīga 2000”, „ASK Ogre” un „Latgale” ierindojas attiecīgi 11., 12., 13. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Nākamās spēles visām Latvijas komandām šodien, 16. oktobrī.