Dinamo pārtrauc zaudējumu sēriju

Vakar, 18. oktobrī, Voskresenskā Rīgas Dinamo hokejisti KHL čempionāta aizvadīja spēli pret Himik komandu un ar rezultātu 2:1 uzvaru svinēja rīdzinieki.

Pirmā perioda pārskats.
Spēle iesākās ar nelielu Rīgas Dinamo hokejistu pārsvaru, taču pirmajiem nopietni apdraudēt pretinieku vārtus izdevās Himik komandai, kad trešdaļas 7. minūtē uzbrucējs Rustams Kamaletdinovs trāpa pa rīdzinieku vārtsarga Daniela Sperles sargāto vārtu stabu. Trešdaļas turpinājums jau pagāja ar nelielu Himik pārsvaru, jo Dinamo sastāvā noraidījumus nopelna Filips Novāks, Atvars Tribuncovs un Marsels Hossa.

Pirmajā periodā mūsu hokejisti trīs reizes nonāca mazākumā, taču mājinieki neko sakarīgu šajās minūtēs nespēja izveidot ne reizi, tieši otrādi, mūsu hokejisti ar pretuzbrukumiem izskatījās pat mazliet bīstamāki. Pēc pirmā perioda 0:0.

Otrā perioda pārskats.
Rīgas Dinamo aktīvi uzsāka otro trešdaļu un jau 2. minūtē bīstamus uzbrukumus pie Himik vārtiem izveido Elisona maiņa, taču lieliski vārtos darbojās Jegorovs. Rezultātu atklāt Dinamo hokejistiem izdevās trešdaļas 6. minūtē, kad precīzs no Alekseja Širokova un Aleksandra Ņiživija piespēlēm bija Mārtiņš Cipulis.

Panākumu iedvesmoti rīdzinieki turpināja demolēt mājinieku aizsardzību, veidojot vienu bīstamu momentu pēc otra, taču vārtus gūt nekādi neizdevās. “Himik” šajā periodā Sperli apdraudēja ļoti reti – 1:0 pirms pēdējā perioda.

Trešā perioda pārskats.
Jau trešās trešdaļas 3. minūtē Himik komandai izdevās izlīdzināt spēles rezultātu, kad precīzs bija Aleksandrs Romanovs. Rīdziniekiem atkal atjaunot vārtu pārsvaru izdevās trešdaļas 7. minūtē, kad skaitlisko vairākumu realizēja Marks Hartigans. Vēl pašā spēles izskaņā Himik vēl mēģināja panākt spēles izlīdzinājumu, nomainot vārtsargu pret sesto spēlētāju, bet Dinamo hokejistiem izdevās nosargāt vārtus un gūt uzvaru ar rezultātu 2:1, tā pārtraucot zaudējumu sēriju.

Sagatavots pēc esports.lv un dinamoriga.eu materiāliem.

“Himik” (Voskresenska) – “Dinamo” (Rīga) – 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)