Viena uzvara un trīs zaudējumi

Vakar, 21. oktobrī, Baltkrievijas atklātajā čempionātā tika aizvadītas kārtējās spēles.

ASK/Ogre savā laukumā uzņēma Minskas Junostj, kas pašreiz ir turnīra līderi. Rezultātu atklāja Junostj spēlētājs Romāns Romaņeno pirmā perioda astotajā minūtē. Otrā perioda pirmajā pusē atkal pārāki bija Junostj spēlētāji, bet perioda 12. minūtē Andrejs Ignatovičs iepriecināja Ogres fanus raidot ripu pretinieku vārtos. Tomēr periods beidzās ar rezultātu (1:3) par sliktu ASK. Trešajā periodā no visa spēka centās ASK/Ogre, bet meistarīgāki bija Minskas Junostj komanda un spēlei beidzoties rezultāts bija (1:4), Ogre atzīst Minskas pārsvaru. Nepatīkama situācija notika otrā perioda beigās, kad ASK/Ogre aizsarga mestā ripa trāpīja sejā Minskas spēlētājam Aleksandram Volčkovam. Aleksandru nekavējoties nogādāja slimnīcā, jo bija aizdomas par labā vaiga kaula lūzumu.

Liepājas Metalurgs savās mājās tikās ar Mogiļevas Himvolokno. Pirmajā periodā vienīgos vārtus guva Mogiļevas komanda, otrajā spēles trešdaļa abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Visu spēli Liepāja bija iedzinēja lomā, bet divas minūtes pirms spēles beigām Edijam Brahmanim izdevās samazināt viesu pārsvaru līdz minimumam. Tomēr veiksmīgāki izrādījās Mogiļevas spēlētāji un spēle noslēdzās ar rezultātu (2:4), Mogiļevas Himvolokno spēlētājam Ivanam Saharovam “hat trick”.

Inbox.lv ledus hallē tikās Rīga-2000 un HK Brest. Pirmās trešdaļas 12. minūtē rezultātu atklāja HK Brest. Otrā perioda sākumā veiksmīgi bija rīdzinieki, divas reizes vairākumā pārspējot viesu vārtsargu. Perioda vidū ar precīziem vārtiem atbildēja HK Brest hokejisti, tomēr trešdaļas izskaņā Rīga-2000 panāca neizšķirtu (3:3). Pēdējā trešdaļa aizritēja salīdzinoši mierīgi, HK Brest spēlētāji izdarīja vairāk metienus pa vārtiem nekā to spēja rīdzinieki un tas viņiem vainagojās ar vārtiem pašā perioda beigās. (3:4) Rīga sīvā cīņā piekāpās komandai kura atrodas čempionāta tabulas pašā apakšā.

Daugavpili spēkus mēroja Grodņas Neman un Daugavpils Latgale. Pirmo periodu Latgale iesāka labi, bet saglabāt spēles ritmu visu periodu diemžēl nespēja un periods beidzās ar mājiniekiem neiepriecinošu rezultātu (2:1). Toties otrajā periodā Daugavpils Latgale bija apņēmības pilni un šajā periodā priecēja savus fanus ar trīs skaistu vārtu guvumiem. Trešā perioda sestā minūte bija ļoti veiksmīga Grodņas Neman hokejistiem, viņi spēja gūt divus vārtus un rezultāts kļuva neizšķirts (4:4). Papildlaikā nevienai komandai neizdevās raidīt ripu vārtos un tas nozīmēja, ka būs pēcspēles metienu sērija. Vienīgais no abu komandu spēlētājiem kurš precīzi realizēja savu soda metienu bija Donats Kumeļausks un pateicoties viņam Daugavpils Latgale izcīnīja godam pelnīto uzvaru.