Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Sējējs apmeklē Čehiju

Iepriekšējās nedēļas beigās Rīgas Dinamo ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs 3 dienas uzturējās Čehijā, kuru laikā apmeklēja divas Čehijas O2 Ekstralīgas spēles (starp HC Energie Karlovy Vary un HC Znojemšti Orli, kā arī HC Slavia Prāga un HC Lasselsberger Plzeņ komandām), kā arī tikās ar vairākiem hokeja aģentiem un klubu pārstāvjiem. Brauciena mērķis bija apzināt tos spēlētājus no Čehijas čempionāta, kuri varētu papildināt Rīgas Dinamo sastāvu šosezon, kā arī nākamgad. No šāda viedokļa brauciens bija vērtīgs, jo uz Latviju ir atvests vesels saraksts ar spēlētājiem, kuriem pēc šīs sezonas beidzas līgumi un kuri nākamajā gadā varētu būt labs papildinājumus Rīgas Dinamo. Turklāt šajā sarakstā ir vairāki hokejisti ar ļoti labi zināmiem vārdiem, un interesi par viņiem izrāda vēl vairāki KHL klubi. Notika sarunas par iespējām pastiprināt sastāvu jau tagad, un ir noskatīti vairāki kandidāti, kuri varētu būt noderīgi Rīgas Dinamo šajā sezonā, taču pagaidām vēl mazliet pāragri saukt konkrētus vārdus, jo tie jāapspriež gan ar treneriem, gan arī kluba vadību.

Bez sarunām par iespējamiem spēlētāju transfēriem, ļoti interesants bija brauciens uz Karlovi Vari, jo kā zināms šīs pilsētas komanda HC Energie Karlovy Vary oficiāli ir paziņojusi, ka no nākamās sezonas vēlas spēlēt KHL, un tādā gadījumā šī komanda ļoti iespējams spēlēs vienā divīzijā ar Rīgas Dinamo. Apmeklējuma laikā Normundam Sējējam tika parādīta jaunceļamā hokeja arēna, kā arī piedāvāts veidot ciešāku sadarbību dažādās jomās starp Rīgas Dinamo un HC Energie Karlovy Vary.

Izmantojot gadījumu, ka atrodas Karlovi Varos, Normunds Sējējs apmeklēja arī piemiņas vietu izcilajam čehu hokeja trenerim un hokejistam Ivanam Hlinkam, kurš 2004. gada augustā gāja bojā pēc autoavārijā (notika netālu no Karlovi Variem)  gūtajiem ievainojumiem. Ivanam Hlinkam bija ļoti liela ietekme arī Normunda Sējēja hokejista karjeras attīstību.

Teksts: dinamoriga.eu
Foto: esports.lv


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites