Kategorijas | Ziņas


Rīgas Dinamo jaunais kapteinis – Rodrigo Laviņš

Uz draudzības spēli Liepājā ar vietējo Metalurgu Rīgas Dinamo uz ledus izveda jauns kapteinis – Rodrigo Laviņš, kurš šajā postenī nomainīja Alekseju Širokovu. Līdz ar to Laviņš ir kļuvis par otro komandas kapteini jaunā Rīgas Dinamo vēsturē, taču šie pienākumi viņam nav sveši, jo 34 gadus vecais aizsargs ir pildījis komandas kapteiņa funkcijas arī Latvijas izlasē.

Pēc spēles Liepājā komandas galvenais treneris Jūliuss Šuplers sniedza īsu komentāru par kapteiņa maiņu: „Pēc rīta treniņa mums bija sapulce, kurā spēlētāji balsojot ievēlēja jaunu komandas kapteini. Šī nomaiņa nenozīmē, ka treneriem vai spēlētājiem būtu kādas pretenzijas pret iepriekšējo kapteini Alekseju Širokovu. Es izrunājos ar viņu, pavaicāju arī kā Aleksejs jūtas pildot kapteiņa pienākumus, un kā tas ietekmē viņa sniegumu laukumā? Pēc sarunas mēs secinājām, ka papildus atbildība, ko uzliek komandas kapteiņa pienākumi, traucē viņam pilnībā koncentrēties spēlei. Tādēļ arī tika pieņemts lēmums ievēlēt jaunu komandas kapteini.”

Sagatavots pēc dinamoriga.eu materiāliem
Foto: dinamoriga.eu


1 komentāri šim rakstam

  1. fanta Saka:

    Prieks par R.Laviņu. :)) ForÅi. ;DD

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites