Kategorijas | Ziņas

Zaudējums arī Ufā

Lai gan labu sniegumu vārtos demonstrēja Sergejs Naumovs, Rīgas „Dinamo” šodien piedzīvoja septīto zaudējumu pēc kārtas – 0:4 pret Ufas „Salavat Julajev”.

Jau mača pirmajā minūtē ufieši izveidoja bīstamu vārtu gūšanas momentu, bet Aleksandrs Radulovs nespēja raidīt ripu teju tukšos vārtos. Mājinieki bija apņēmušies uzvarēt, viņi cīnījās sekmīgāk par rīdziniekiem. Pāris minūtes vēlāk cīņa pie laukuma apmales, un Marks Hartigans atrodas uz ledus. Nav joka lieta, uzbrucējs ar pūlēm tiek līdz rezervistu soliņam. Pirmo bīstamo momentu „Dinamo” rindās izveido Mārtiņš Cipulis, kurš, tikko ieslidojis uzbrukuma zonā, uzreiz met pa vārtiem. Pirmā perioda gaitā atklāt rezultātu bija iespējas gan vienai, gan otrai komandai, taču neviena nespēja tās izmantot.

Otrā perioda sākumā Naumovs atvairīja pāris bīstamus raidījumus. Nebūtu jāmelo, sakot, ka viņš ir labākais spēlētājs laukumā. Septītajā aizvadītajā minūtē otrajā trešdaļā mūsu vārtsargs izceļas ar kārtējo atvairīto metienu, taču ir arī nepatīkama vēsts – Hartigans no rezervistu soliņa dodas uz ģērbtuvēm. Ar bīstamiem metieniem izceļas Ģirts Ankipāns un Armands Bērziņš, bet savu darbu godam paveic vārtsargs Vadims Tarasovs. Minūti pirms perioda izskaņas atkal nopūšas „Dinamo” atbalstītāji – Naumovs pierāda, ka šodien viņš tik tiešām ir puse komandas.

Diemžēl trešajā periodā „Salavat” atklāj rezultātu. Pat brīnišķīgi spēlējošais Rīgas kluba vārtu vīrs neaptur ripu, kas pēc Kirila Koļcova metiena ielido vārtos. Pēdējās trešdaļas vidū pusminūtes pārtraukumu izlemj pieprasīt Juliuss Šuplers. Nākamajā uzbrukumā Rēdlihs bīstami met uz vārtiem, taču mazliet neprecīzi. Rīdzinieki spēlē, kā viņiem ļauj ufieši. „Dinamo” hokejisti noteikti nevēlēsies atcerēties pēdējās minūtes… Iesākumā Ruslans Nurtdinovs pārmāca latviešus par pašu pieļauto kļūdu – 2:0. Pēc tam Aleksandrs Perežogins izgājienā „divi pret viens” iemet trešo ripu nogurušajiem „dinamiešiem”. „Mocības beigušās,” droši vien nodomāja ne viens vien hokejists. Tomēr pēc finālsirēnas Ufas klubam ieskaita vēl ceturto vārtu guvumu. Izrādās, Mihaila Mikeski raidītā ripa šķērsoja vārtu līniju.

Ar šo zaudējumu rīdzinieki turpina zaudējumu sēriju, kuru skaits jau sasniedzis skaitli septiņi. Vai to izdosies pārtraukt pēc nedēļas mājās pret Toljati „Lada”? Redzēsim.

Ufas „Salavat Julajev” – Rīgas „Dinamo” 4:0 (0:0; 0:0; 4:0)

1. sensenmans Saka:

man spÄ“le patika. nedaudz nenoveicās, nedaudz treÅajā treÅdaļā palaidās slinkumā, neskrÄ“ja, necÄ«nÄ«jas un par to arÄ« dinamieÅus sodÄ«ja. PÄ“c tam nespÄ“ja savākties. bet tāpat, man spÄ“le patika un ÅÄ·ita daudzsoloÅa. drÄ«z bÅ«s uzvaras. vajag tikai nedaudz veiksmes un nedaudz garÄ«gās izturÄ«bas.