Kategorijas | Ziņas


KHL jaunumi

Čeļabinskas „Traktor” piespriests naudassods, Sergejs Zinovjevs meklē jaunu darbavietu – par to un ne tikai Kontinentālās hokeja līgas jaunumos.

Sergejs Zinovjevs, ilgu laiku nerunājis par savām attiecībām ar „AK Bars” treneri, vairs neklusē. Viņš paziņojis, ka vēlas klubu pamest. Taču uzbrucējam spēkā ir līgums ar komandu, kas paredz, ka tur viņam jāspēlē līdz 2012. gadam. „AK Bars” viceprezidents Ravils Šavaļevs izteicies, ka Zinovjevu nekur nelaidīs. Klubs neuzklausīs neviena kluba piedāvājumus viņu pārdot vai mainīt pret kādu citu hokejistu. Ja tomēr spēlētājs vēlas pamest komandu, viņam būs jāsamaksā 2/3 summas no atlikušā līguma. Interesi par Zinovjevu, pēc viņa aģenta vārdiem, izrādījuši teju visas KHL vienības.

Par šovinistiskiem izsaucieniem no skatītāju puses mačā Čeļabinskas „Traktor” – Rīgas „Dinamo” mājinieku komandai nāksies maksāt soda naudu 100 000 rubļu apmērā. Tomēr līgas vadība izteikusi brīdinājumu arī Latvijas klubam, kurā pausta vēlme, lai „Dinamo” treneru štābs pārrunātu ar saviem spēlētājiem par provokāciju izraisīšanu uz laukuma. Tieši tas, viņuprāt, ir iemesls notikušajam.

Vēl viena ziņa saistībā ar Rīgas „Dinamo” – Ziemassvētku dienā paredzētais mačs pret Omskas „Avangard” ar Jaromiru Jāgru priekšgalā sāksies četras stundas agrāk nekā bija paredzēts. Spēles sākums 15:00, nevis 19:30.

Uz četriem mačiem diskvalificēts Čerepovecas „Severstaļ” aizsargs Mihails Kukļevs, kurš 16. novembra cīņā ar „AK Bars” uzbruka pretiniekam galvas vai kakla rajonā, tiekot noraidīts no laukuma. Šajā laikā „Severstaļ” gan netiekas ar Rīgas klubu.

Kirovas rajona pilsētas Omskas tiesa nolēmusi, ka hokeja klubam „Avangard” nāksies samaksāt bijušajam trenerim 17 miljonus 424 tūkstošus rubļu. Pēc atlaišanas septembra vidū Sergejs Gersonskijs iesniedza tiesā prasību par 75% atmaksu no atlikušā līguma summas. „Avangard” tiesas lēmumu pārsūdzēs. Omskas vienību pametis arī čehu uzbrucējs Pāvels Rosa, par kura pakalpojumiem interesi izrādot divas Krievijas komandas. Atgādināšu, ka Rosa „Avangard” kreklā šosezon aizvadījis 24 mačus, kuru laikā guvis piecus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites