Kategorijas | Ziņas


Pruseks, Širokovs un Sorokins trenējas kopā ar komandu

Rīgas Dinamo komanda pēc triju izbraukuma spēļu sērijas Krievijā, šobrīd Inbox.lv ledus hallē Piņķos turpina gatavoties nākamajām KHL regulārā čempionāta spēlēm Arēnā Rīga.

Kopā ar komandu jau pilnvērtīgi var trenētiess vārtsargs Martins Pruseks, aizsargs Oļegs Sorokins, kā arī pēdējā izbraukumā neaizbraukušais uzbrucējs Aleksejs Širokovs. Lai ātrāk atgūt sportisko formu un spēles garšu, savainojuma dēļ pusotru mēnesi nespēlējušais Sorokins, rīt fārmkluba Rīga 2000 sastāvā aizvadīs Baltkrievijas Atklātā čempionāta spēli pret Žlobinas Metallurg. No viņa snieguma fārmkluba sastāvā arī būs atkarīgs cik drīz Oļegs atgriezīsies Dinamo. Savukārt, Aleksejs Širokovs ir izgājis medicīniskās pārbaudes un šobrīd ārsti ir atļāvuši viņam pilnvērtīgi trenēties un spēlēt. Arī Martins Pruseks ir atguvies no pleca sasituma, kuru viņš guva spēlē Čeļabinskā, un var strādāt treniņos ar pilnu jaudu.

Šīs dienas treniņā bija ieradies, bet uz ledus neizgāja Ufas spēlē ceļgala sasitumu guvušais uzbrucējs Marks Hartigans, taču līdz pirmdienas spēlei Arēnā Rīga pret Toljati Ladu viņš atkal būs ierindā.

Interesanti, ka kopā ar fārmklubu šodien pirmoreiz pēc ilgāka pārtraukuma uz ledus izgāja arī vārtsargs Edgars Masaļskis. Viņš gan pagaidām tikai veica atsevišķus slidošanas vingrinājumu, un līdz pilnvērtīgiem treniņiem vēl mazliet jāpagaida. Rehabilitācijas process ir noritējis veiksmīgi, tādēļ tagad forsēt treniņus nebūtu prāta darbs, jo savainojums bija ļoti nopietns.

Avots: dinamoriga.eu
Foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites