Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Latviešiem kārtējie zaudējumi

Šovakar Baltkrieviijas atklātajā čempionātā kārtējos zaudējumus piedzīvojuši Latvijas klubi – „Rīga 2000” un Daugavpils „Latgale”.

Rīgas klubs savā Inbox.lv hallē uzņēma „Metallurg” no Žlobinas. Lai gan metienu daudzums bija samērā vidējs neviena no vienībām nespēja gūt vārtus divu periodu laikā. Tikai trešajā trešdaļā atklāja rezultātu, un to izdarīja Gints Meija, kurš izmantoja to, ka Ēriks Veismans atradās uz noraidīto soliņa. Diemžēl prieki nebija ilgi, jo tieši Veismans sešas minūtes vēlāk panāca izlīdzinājumu. Trešā perioda turpinājumā vārtsargi netika pārspēti, un mačs nonāca līdz skatītāju „saldajam ēdienam” – papildlaikam. Par nožēlu, Jegors Curikovs mazākumā guva uzvaras vārtus, kas pielika spēlei punktu. Interesanti, ka neviens spēlētājs „Rīga 2000” sastāvā cīņu nebeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu. Arī Oļegs Sorokins un Maksims Širokovs, kuri šo maču aizvadīja “Dinamo” fārmkluba sastāvā.

Daugavpilī „Latgale” piedzīvojusi smagāku zaudējumu – 0:3 pret HK „Gomeļ”. Daugavpiliešiem nāksies treniņos piestrādāt pie mazākuma izspēles, jo divi no trim ielaistajiem vārtiem ir tieši laikā, kad kāds no „latgaliešiem” sēž uz noraidīto soliņa. Mihaila Šibanova vārtos ripas lidoja pēc Timofeja Filina, Andreja Makrova un Andreja Andrevskija metieniem. Atkal asumos iesaistījies Dmitrijs Korņilovs, kuram radās nesaskaņas ar Vladimiru Kopatu. Abiem disciplinārais sods.

„Rīga 2000” vēl aiz vien turnīra tabulā atrodas 11. pozīcijā, bet „Latgale” pirmspēdējā, 13. vietā. Tiesa, Daugavpils klubam ir vienāds punktu skaits ar pēdējā vietā esošo HK „Brest”.

Iespēja atspēlēties šiem pašiem klubiem būs pēc divām dienām, kad visas komandas aizvadīs vēl vienu maču savā starpā. Spēļu sākums plkst. 13.00.