Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Zinovjevs lūdz palīdzību

„AK Bars” uzbrucējs Sergejs Zinovjevs grasās sūtīt iesniegumu KHL spēlētāju asociācijai ar lūgumu palīdzēt grūtajā situācijā ar klubu.

Kā hokejs.lv jau rakstīja, Kazaņas kluba viceprezidents Ravils Šavaļejevs paziņojis, ka par Zinovjeva pāriešanu uz citu vienību nevar būt ne runas, bet pats hokejists slikto attiecību dēļ ar treneri spēlēt atteicies. Hokejists strādā pēc individuālas programmas, netrenējas kopā ar komandu. Vairāki KHL klubi ieinteresēti šā uzbrucēja iegādē.

Pēc KHL reglamenta, Zinovjevam jāsamaksā „AK Bars” trešdaļa no atlikušā līguma, lai varētu lauzt to (ja viņš būtu jaunāks par 28 gadiem, nāktos maksāt 2/3). Pat ja viņš vienībai samaksā vairākus miljonus dolāru, ar kādu citu Kontinentālās hokeja līgas klubu jāvienojas par līgumu līdz 2012. gadam. Tas tādēļ, ka šībrīža kontrakts ir tieši tik ilgs.

Tiesa gan, Zinovjevam atļauts braukt uz NHL un noslēgt vienošanos tur. Taču diezin vai šobrīd kāds NHL klubs ir ieinteresēts hokejista pakalpojumos. Bostonas „Bruins” krievu spēlētāju 2000. gadā draftēja ar kopējo 73. numuru, bet hokeja Mekā aizvadījis vien 10 mačus, kuru laikā izcēlies ar rezultatīvu piespēli.

Problēmas KHL nav tikai Zinovjevam, bet arī Novokuzņeckas „Metallurg” klubam, kas jau divus mēnešus nav izmaksājis algas saviem spēlētājiem. Solīts visus parādus atlīdzināt novembra beigās, taču kārtējā sēdē, kur piedalījās „Metallurg” ģenerāldirektors un pilsētas administrācijas pārstāvji, spriests, ka šobrīd naudas kluba vajadzībām nav. Tā kā nav jābrīnās, ka Novokuzņecka nepiedalās cīņā par vietu izslēgšanas spēlēs. Klīst baumas arī par treneru nomaiņu, izskanējis Nikolaja Solovjova vārds. Tomēr pie komandas vadības „stūres” palicis Boriss Mihailovs, jo, laužot līgumu, nāktos izmaksāt kompensāciju, bet līdzekļu nav.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites