Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Baltkrievu klubi pārāki

Vakar Baltkrievijas atklātā čempionāta mačos Latvijas pārstāves „Rīga 2000” un Daugavpils „Latgale” piedzīvoja kārtējos zaudējumus.

Rīdzinieki „Inbox.lv” hallē uzņēma turnīra tabulas vicelīderus HK „Gomeļ”. Jau pēc pirmajām desmit nospēlētajām minūtēm mājinieki atradās iedzinēju lomā ar 0:2. Abus Edgara Lūsiņa vārtos iemeta Vitālijs Valujs. Minūti pēc otrā vārtu guvuma ar precīzu metienu vairākumu izmantoja Vladislavs Vodolažskis. Atjaunot savu pārsvaru viesi spēja, kad Lūsiņu pārspēja Vladimirs Magdejevs. Taču pirms perioda beigām „Rīga 2000” hokejists Gints Meija spēja samazināt rezultāta starpību. Otrā trešdaļa neizcēlās ar neko nozīmīgu – vienīgo noraidījumu nopelnīja Oļegs Sorokins. Trešajā periodā atkal pirmos vārtus guva viesu hokejists – šoreiz Andrejs Makrovs. Latvieši atbildēja ar Elvija Želubovska raidījumu, kad ripa lidoja pāri vārtu līnijai. Mēģinot glābt maču, treneru korpuss izlēma, ka vārtsargs jāmaina pret sesto laukuma spēlētāju. Diemžēl tas nelīdzēja – sekundi pirms fināltaures „Gomeļ” spēlētājs Makrovs guva otros vārtus.

Arī Daugavpils klubs piedzīvojis zaudējumu – 2:4 pret trešās vietas īpašnieci Žlobinas „Metallurg”. Ar spēles pirmajām minūtēm Žlobinieši izrādīja savu pārākumu, pirmajā periodā gūstot trīs vārtus. Pa vienam no Alekseja Volčeka, Jegora Curikova un Alekseja Jefimenko. Pēdējie pat gūti mazākumā. „Latgalieši” otrajā divdesmitminūtē spēja atgūt vienus vārtus – precīzs bija Mihails Vasiļjevs. Beidzamajā trešdaļā Curikovs iemeta vēl vienu ripu Mihaila Šibanova, bet Vadima Vabiševiča „gols” mača izskaņā neko nespēja izmainīt.

Vienīgais Latvijas klubs, kas joprojām turas astotniekā, ir Liepājas „Metalurgs”, viņiem astotā pozīcija. „Rīga 2000” vienpadsmitie, „ASK Ogre” divpadsmitie, bet „Latgale” trīspadsmitie 14 komandu konkurencē.

Visi četri klubi nākamo maču aizvadīs 27. novembrī.