Kategorijas | Ziņas

„Rīga 2000” rezultatīvā spēlē uzveic „ASK Ogri”

Šovakar Baltkrievijas atklātā čempionāta ietvaros savstarpējas spēles aizvadīja visi Latvijas klubi. Pie uzvarām tika „Rīga 2000” un Liepājas „Metalurgs”.

Rīdzinieki „Inbox.lv” hallē uzņēma viesus no Ogres. Ļoti rezultatīvā cīņā (6:5) uzvaru izcīnīja mājinieki. Ceturtajā spēles minūtē rezultātu atklāja ogrēnietis Andrejs Ignatovičs, ilgi gan viņi vadībā nebija, jo Viktors Bļinovs minūti vēlāk panāca 1:1. Elvis Želubovskis rīdziniekus izvirzīja vadībā neilgi pirms trešdaļas beigām. Otrā perioda sākuma daļā Sergejs Pečura mājiniekiem panāca jau divu vārtu pārsvaru. Taču Ogres kluba hokejisti ar to nebija mierā. Vispirms divu vīru vairākumu izmantoja Vjačeslavs Fanduļs, bet atkal neizšķirtu panāca Aleksandrs Kerčs. Līdz divdesmitminūtes beigām kopumā tika iemesti vēl trīs vārti vairākumā – divi no „Rīga 2000” (Renārs Demiters un Raimonds Daniličs), kā arī viens ogrēniešu izpildījumā – Toms Bluks. Savus otros vārtus Viktors Bļinovs guva trešajā periodā, panākdams 6:4. Vienus vārtus atgūt viesiem vēl sanāca (Jurijs Kļujevskijs), var teikt, ka tos savos vārtos iemeta Lūsiņš, taču izlīdzināt rezultātu uz tablo neizdevās.

Krietni pārliecinošāk liepājnieki uzveica Daugavpils „Latgali”. Šķiet, tas arī nav pārsteigums – 5:1. „Metalurgs” demonstrēja krietni pārliecinošāku sniegumu, parādot to, ka ir spēkos augstāka komanda. Pirmajos divos periodos tika panākts trīs vārtu pārsvars – Jāņa Puriņa, Mārča Zemberga un Sergeja Daņilova kontā pa „golam”. Mājiniekiem vienīgos vārtus pēdējā trešdaļā guva Lukašs Peks. Perioda beigās ar diviem vārtiem izcēlās Edijs Brahmanis. Interesanti, ka abas komandas neizmantoja nevienu no sešiem vairākumiem.

Liepājnieki turnīra tabulā atrodas septītajā pozīcijā, atpalikdami no Mogiļevas „Himvolokno” par diviem punktiem. Tiesa, mūsējiem ir viena spēle rezervē. Daugavpilieši nu ir iekarojuši pēdējo, 14. vietu. „Rīga 2000” – 11., bet „ASK Ogre” 12. vieta.

Nākamie mači latviešiem gaidāmi svētdien, 7. decembrī.